Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Starszy facet- muszę powiedzieć szczerze że Twoja mi się najbardziej podoba... więc nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pozycji nie tylko męza mówię.Ale też masz rację.:DW kazdym środowisku znajdą sie zakały,nie uwazasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę z przykrością stwierdzić że każdy nauczyciel ma w sobie coś denerwującego. a niektórzy to wręcz wszystko, czasem mi ich żal.. Starszy facet więc moje zdanie się nie liczy?? no tak, ryby i dzieci głosu nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2-----> w życiu prywatnym coś by sie znalazło ale tam nie:classic_cool: Kocha swój zawód chociaz beznadziejny płatny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomniała mi sie nauczycielka od biologi:D Nad tablica wisialo takie cos drewniane podobne do roga. Wkurzylismy ja tak, ze chwycila go i rzucila przez cala klase bysmy sie uspokoili:o A wy pamietacie jakies akcje z czasow szkoly?;) O malo co nie wyszlam z tym w plecach:D Iwaaaaaaa........ Kim jestes? Mój ty ach Mój:D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie uważam odwrotnie, iz w życiu prywatnym mogą być fajne, a w szkole jędze:) z zarobkami rzeczywiście troche kiepsko..:( a jak radzi sobie z dziećmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na religi katecheta rzucał ławkami o podłoge, a jak walnął wskaźnikiem o biurko to go złamał...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz trudno mnie oceniac własną żonę nie pracuje z nią:D ale na ten temat już w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet a co ja kura jestem?:D desznik to tylko zarty:D Nie biore tego na powaznie;) magnolia moj ksiadz rzucał krzesłami:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e czyli ewakułacja:D Iwciu przecież podlewaliście mnie saletrą, to i kolejne listki mi urosły, czyli rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czesku parasol --desztnik ale fonetyczna wymowa jak mój nick tak jak w j.polskim pisze sie jabłko a wymawia japko lub jabko.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×