Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia pod koniec roku szkolnego nie warto sie kłócic z nimi:o Za duzo kafy i nie masz czasu na nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaa widziś,że mnie tez się nie udaje.To trzeba miec magazynek aby wyszukiwać rózne kombinacje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia trzeba sie podlizywac i byc milym dla dobrej oceny:D To moze ja teraz zrobie jakas mozaike;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie kłóciłam się tak chamsko... i jej nie ma co się bać, bo wie że możemyy na nią nagadać pani pedagog a że za długo przesiaduje tutaj to Wasza wina. przykro mi jest Was obwiniać... ale to prawda..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo magnolia pasa weżniemy na ciebie.Koniec roku blisko a ty kafetyrejnego narkotyku zażywasz nadto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bijcie mnie... od kafeteri to trzeba mnie granatem odrywać:D przecież prosiłam Was abyście modlili się abym już nigdy tu nie wróciła. to Iwa się modli na odwrót:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek i to był twoj pierwszy raz:classic_cool:🖐️ magnolia jaka ty jestes osoba w klasie? Głosna czy raczej taka szara myszka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szara mysz i nawet tutaj zauważam podobne reakcje do tych z życia codziennego..:-o jak chce wyrzucić z siebie złe emocje to wszyscy robią wielkie oczy..... i znów ten sam wniosek.. muszę być wiecznie uśmiechnięta niezależnie co by się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia pogroże ci palcem moja żona jest nauczycielką matematyki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja nie powiedzialam ostatniego slowa:classic_cool: Jeszcze mysle nad projekte:classic_cool: magnolia uuuuu masz przesrane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję.przekażę.Spoko.:D nie czyta na cafe ma sporo pracy na koniec roku szkolnego. Iwaaa nie strasz ją.:P Jest niespotykaną mówi cyt.moje dzieci.Uwielbia swój zawód i ma b.wielkie powazanie u uczni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wzięłam ale od tej pory będę brała WSZYSTKO na poważnie. i oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaawwwwwwwoooooooo. Jest najładniejsze moim zdaniem.Iwaaa tak trzymać.Przerosłaś mistrza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik i nie wychwalaj tak swojej żony, bo to jednak nauczycielka, a ja wiem jakie potrafią być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×