Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

To ty jesteś magnolia2 a nie 22 a pragniesz prześladowania? Jak kogoś się kocha to ta druga osoba niewiedząca myśli,że jest prześladowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mnie tutaj nielubicie że trzeba robić ze mnie taką ofiare?? a jak Ci uwierze?? nie wolno bawić się uczuciami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz cie tu widze. mam jeden warunek. albo piszesz kim jesteś albo...wiadomo...wypad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od miłości wole szacunek. Magnolia2 daj spokój kto tu zostanie nie rób im przykrości.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam że nie będzie tu magnoli2 a nie kwiatka125:D ale to taka dygresja, idiotyczny żart. napiszę jako kwiatek125 aby nie złamać danego słowa:) Iwa wytłumacz mi dlaczego PRZEZ mój temat ?? druga sprawa-- macie swoje tematy do dyskusji. jak się tutaj wielokrotnie dowiedziałam, jestem nudna, więc zaśmiecanie moimi postami tego jakże fajnego topiku jest niepotrzebne:) jeszcze potrafie zauważyć kiedy komuś gram na nerwach:) tyle ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaju Iwaa i kwiatuszku.{kwiat]{kwiat]{kwiat]{kwiat]{kwiat]{kwiat] A także Starszy facet i Ktosik Dajcie spokój nie przekomarzajcie się.Czuje się winien tej całej niecodziennej sytuacji.Z połowicą uzgodniłem a wy teraz będxiecie sobie brzydko mówić.Proszę was bardzo dajmy temu spokój.Zostaję odkryty ale nie zrażam się tym,moze to i lepiej tak sobie podyskutować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa i stress juz zrobiło swoje.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Iwaaa ślicznie dziękuję za wszystko co dla mnie uczyniłaś dflatego choćbym chciał to nie mogę odejść od was.Kwiatuszku zostań bardzo proszę jeszcze nieraz pogadamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×