Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

wiem że prawdopodobieństwo może być niewielkie, lecz tylko rafaello robi tysiąc pytajników, kropek itp :-o może to być psychiczna kafezdzira i może to być też Ann :-o pewnie się myle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:) pewnie sama dochodzisz do wniosku jaka ze mnie głupia dziewucha;) ale nie piszmy o tym:) a ja kolejny raz dochodzę do wniosku że swoje przemyślenia muszę zachować tylko dla siebie i tylko dla siebie:) i nie pisz że się użalam, bo to nieprawda:) chcesz troche czereśni??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek wpada w pułapkę wirtualną.utożsamia się z swoim zyciem ale tylko w chwilach słabości.:Pjak jest humor to wszystko sie zgrabnie zazębia.::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do mnie?? u mnie nie ma prawdziwego humoru. jest tylko taki, żeby ładnie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może innym razem:) jak są to trzeba zjeść wszystkie, bo szpaki ukradną:D a jak tam żyje Twoje zwierzątko?? jak ma na imie?? zapominam co to było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szynszyla:) Własnie goni po pokoju. A ja za nia:o Zerka tylko czy nie patrze by cos wziac na zab:classic_cool::D A ty na która jutro do szkoły? Bedzie -------------- :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post 26 Sty 2008 18:57 Konfiguracja udostępniania blueconnecta Utworzyłam połączenie sieciowe laptopa ze stacjonarnym i próbowałam udostępnić połączenie blueconnect. W ustawieniach niby wszystko jest w porządku ale połączenia nie ma. Modem blueconnect podłączony do laptopa to:HUAWEI E220. Na obu kompach jest WinXP. Jeśli wogóle jest możliwe udostępnienie połączenia, to bardzo proszę o szczegółowy opis, bo może coś pominęłam, może brakuje jakiegoś protokołu, mam złą konfigurację lub zapora windows coś blokuje? Powrót do góry fotonn Poziom 18 Poziom 18 Dołączył: 26 Cze 2005 Posty: 573 Miasto: poznańskie Post 26 Sty 2008 19:46 Re: Konfiguracja udostępniania blueconnecta Nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem \"W ustawieniach niby wszystko jest w porządku\". Ta sama nazwa grupy roboczej na obu kompach? Połączenie lokalne/ właściwości - DHCP, udostępnianie plików i drukarek? Blueconnect/ właściwości/ zaawansowane - włączone udostępnianie? Po ustawieniu tego, \"połączenie lokalne\" laptopa przyjmuje adres 192.168.0.1, a komputera stacjonarnego - 192.168.0.2 Powrót do góry IVA Poziom 9 Poziom 9 Dołączył: 08 Wrz 2006 Posty: 35 Miasto: Pabianice Post 26 Sty 2008 19:50 Re: Konfiguracja udostępniania blueconnecta To wszystko już jest i nie wyskakują żadne błędy tylko po prostu nie łączy! Powrót do góry nowakm3 Poziom 10 Poziom 10 Dołączył: 06 Maj 2007 Posty: 45 Post 26 Sty 2008 20:15 Re: Konfiguracja udostępniania blueconnecta Ja mam podobny problem z blueconnect-em tyle że raz się połączy a na drugi dzień coś mu odbija i już nie działa żadne błędy nie wyskakują. Powrót do góry majselbaum Poziom 11 Poziom 11 Dołączył: 18 Lis 2006 Posty: 68 Miasto: chrzanów Post 11 Sie 2008 22:51 Re: Konfiguracja udostępniania blueconnecta spróbuj na komputerze z którego się łączysz (nie ten na którym jest zainstalowany BC) wpisać dns\'y takie same jak przyznane na BC. ja miałem podobny problem u siebie z kablówką. dopiero jak wpisałem dns\'y na kompie w podsieci wszystko ruszyło z kopyta. Spróbój poczytać te rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króla poszukaj to łebski facet no i Belfasto ale miałem z nim zatarg i nie powołuj sie na mnie.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De ale ja tak mam. Wziełam tego małego booka w erze. W iles tam dni zapiernicza a potem zwalnia i tak w kółko:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki mini laptop:) Taki bardzo mini:o Kliknij era w google i tam go znajdziesz:) Reklamowali go. Taki sam jest w plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszku co sie stało
:( Powiedz mi na ucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychowawca dzisiaj odbył ze mną i jedną z moich koleżanek rozmowe, o naszej klasie, o ocenach, o sytuacji w domach, zwierzał się bardzo szczerze z pewnych rzeczy. taka rozmowa była mu bardzo potrzebna, zostały wyjaśnione pewne sprawy. zajęło to nam 2 godziny. a moje koleżanki powiedziały nauczycielowi z ktorym miałam wtedy lekcje że poszłyśmy na wagary. naskoczyły na mnie że kabluje panu o ich wagarach, że się podlizuje, że mam tajemnice, itp. powiedziały bardzo wiele przykrych rzeczy, które nie miały miejsca. nawet niewiedzą jak powinny szanować naszego wychowawce, nie wiedzą co dla nich zrobił:-o to co napisałam nawet w 50 % nie oddaje tego co zostało powiedziane😭 są zazdrosne, chętnie by mi włosy z głowy wyrwały, ale co mam zrobić, jeśli wychowawca ufa mi i takiej jednej dziewczynie, bo tylko my mamy głowę na karku, nie od parady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupi temat
dlaczego ten temat jest taki popularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De wlasnie o netbooka mi chodzi:) magnolia dlaczego ty sie tak wszystkim przejmujesz?:(:P Bo siedza w nim gwiazdy i dlatego taki jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodałabym Ci ale ja tam w tej chwili nie jestem w stanie nawet wejsc:o Może za trzy godziny by mi sie strona otwarła:classic_cool::o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×