Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Przepraszam Cię myślałem o sobie.Żle to odczytałem bez okularów.:classic_cool: Jak drugi raz spoirzałem to się zatrwożyłem,że to w ciebie uderza.Ale tak sie narobiło,że już sam nie wwiem co mam myśleć o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek jak Cie dorwe to poobrywam Ci wszystkie płatki:o Bardzo Cie lubimy i tak samo lubimy z toba rozmawiac:):) Nie wiem dlaczego tak myslisz:( Nikt tu nigdy nie napisał, ze jestes nudna. 🌻👄🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 Cieszy mnie twa obecnosc tutaj;) A przepraszam za tamtego posta to nieporozumienie;) De 🖐️:) Starszy🖐️:) Ktosik🖐️:) Izolda a ty gdzie znów wybyłaś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa nie będziesz miała co obrywać. nie ma na mnie ani jednego płatka😭 na innych topikach mnie oskubali deszniku więc mam Cie przeprosić, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie robisz zamieszania,to przeze mnie macie bez przerwy kłopoty nie widać tu pozostałych Men.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne spojrzenie bardziej wyostrzone moze to czasem powoduje taki zamęt juzz sam nie wiem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik odgoniles nam innych samcow:D kwiatek bo ja napisala, ze to twoja wina a to nie twoja wina. A ty myslisz, ze twoja... Eeeeee zakrecilam sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wiem :classic_cool: kwiauszku De sie pyta gdzie reszta Ktosik i Stary. Starszy facet napisał, ze jego eks nie ma nic przeciwko temu , ze tu sobie hula:D Wydaje mi sie, ze sie troche pomylił:D Odkad o tym wie jego luba cos rzadko go tu widuje:D:( De podziel sie posiłkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam że dzień 04.06 jest ostatnim dniem magnolii2 na tym topiku. bardziej lubie magnolie2 niż kwiatka125 no ale cóż..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik zrobił ze mnie idiotke, więc nie chciałam więcej upokorzeń. miałam się tu wogóle nie pokazać, lecz chcąc odpisać użyłam innego nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku co ty piszesz:) Wiesz ile razy ...pomawiacz........ napisał do mnie z innego nicku:D Robił sobie zarty:D Mnie to bawiło:D desznik tylko sobie zartowal;) Czytalam to wszystko i nie masz powodu do zlosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do złości nie, ale nie lubie jak ktoś ma ze mnie ubaw. nie musi już patrzeć na magnolie, żeby się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik dla mnie się skończył. już ze sobą nie rozmawiamy ostatnio rozmawiam tylko z kablem, pinokiem, bmblondynem, kafezdzirą i resztą pomarańczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam psychiatrę
póki nie jest za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×