Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość gugusio
hihihi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniołki 🌻 👄 ja tez chetnie ulepilabym balwana ale kurde nie mam wogole czasu nawet na neta wejsc na 5 minut taki zapierdziel mam ze szok.ale dzisiaj moze dam rade ze 2 godzinki z wami pogadulic,jak ja nie lubie zimy chyba ze popatrzec sie przez okno na nia;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankier 22
ha Izolda,skad nadajesz jestem nowy,co jest Twoim kompleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc......................
Kochanie 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos_w_tym_jest
Mowienie, ze nie ma nieśmiałych facetow jest bledem. Jestem jednym z nich i znam tez nie jednego.. Prawda jest taka: ze facet nie podejdzie (przynajmniej ten niesmialy) do bardzo ładnej dziewczyny gdyz stereotyp (a moze i nie) jest taki, ze ona albo juz kogoś ma, albo może mieć kazdego. A nawet jesli jest sama (to co jest wpajane w telewizji juz tak sie utrwalilo...) to spławi go w trymiga. Druga sprawa to taka ze osoby niesmiale czesto uwazaja sie za brzydkie lub po prostu ani ladne ani brzydkie (rzadko wg mnie jest tak, że nieśmiała osoba uważa sie za ładną) Jestem na 2 roku studiow i widuje tam mase pięknych kobiet ale (z wlasnego doswiadczenia) staram się nie patrzyć na nie gdy one patrza w moją strone, bo w mojej glowie pojawia sie myśl: "ona pewnie sobie mysli: gdzież taka osoba jak ja może ją zainteresować" Dlatego osobie niesmialej czesto pomagają ciemne okulary, czapka z daszkiem,... (pozwalają się skryć przed przenikliwym wzrokiem reszty) W moim odczuciu ładne i piekne kobiety paraliżują tych mniej pewnych a zwlaszcza tych niesmialych facetow... dlatego nie podchodzą do takich kobiet. To takie moje spostrzezenia... Oczywiscie nie kazde musi byc trafne bo jest masa ludzi rozniacych sie od siebie ale pewien zarys chyba nakreśliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz troche w tym raqcji,ale jedno mi sie nie podoba, w tym co napisales,a mianowicie to,ze jak patrzy sie na Ciebie ladna dziewczyna to wtedy tym bardziej,nawet jak jestes niesialy,nalezy sie n ania spojrzec i np odwzajemnic usmiech lub spojrzenie:) ,bo pamietaj,ze i tak kazdej miec nie bedziesz,a kazda proba nawiazania choc takiego kontaktu podnosi Cie na duchu:),bo jesli np. spojrzycie sobie w oczy i np podejdziesz zagadasz,a ona powie ,ze przeprasza ,ale musi juz isc albo CIe splawi w inny sposob,to nie znaczy,ze jestes niesmial,ale to,ze ona nie byla zaintereowana Toba dostatecznie,a takich ładnyh w samej Polsce jest bardzo,bardzo duzo i kazda ma inny gust,sztuka jest znalezc ta co odpowiada jej Twoja osoba:)...takie jest moje zdanie:)... ps Powiem,Ci ,ze kiedys bylem bardzo n iesmialy,teraz jestem tylko niesmialy,ale powiem Ci jeszcze jedno,w tajemnicy :P jesli Twoj mozg nie rozlacza sie na widok pieknej kobiety,to mozesz nawiazac normalna konwersacje i ja oczarowac swoja osobowoscia lub poczuciem humoru lub czyms podobnym,ale jak sie rozlacza tzn,ze jestes jeszcze niedojrzalym facetem,co sie wstydzi kobiet;] tez tak kiedys mialem i na pewno,nie jestem jescze super dojrzalym facetem,ale chyba wiem co mowie:P przynajmniej w 50 ^%:P mam racje Panie?? heh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bridget J Ta Twoja kolezanka ,bardzo sie o wszytsko wypytuje mnie:P co mam jej powioedzic od kogo mam ten nr i jak Ty w ogole mas zna imie::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz powiedziec ze gdzies znalazles jej email :D nie wiem,wymysl jakas baje.. Albo powiedz jej czy nie mozecie normalnie pohadac tylko musi wypytywac kto dal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypytywala to sie dowiedziala,ale mowial,ze sie domyslila,bo tylko 3 osoby znaja ten adres:P wiec ciezko bylo ski enie domyslic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczkodan 43
Biuro matrymonialne....:) Milusio....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjki , a Wy gdzie? :P Izoldziu pytałaś się może kolegi o kierunek fotograficzny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to bardzo dziękuję :) :* pisz mi tu co tam się dowiedziałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki i rysunek ,,.....Na bang dasz rade...Lada moment dostane jego meila to Tobie podam...Tak będzie lepiej jak sie sama wypytasz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziękuję raz jeszcze :* a to nie będzie problem? bo jeśli to by było dla niego uciążliwe ,albo coś to mów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a emajla wyślij mi na poczte co Ci kiedyś zdjęcia wysyłałam ;) bo niestety na gg nie moge znow siedziec :P aaa i mogę powiedzieć, że od Ciebie mam jego adres? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×