Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość alejkaaa
Nie wszyscy jeszcze spia:P Własnie Was troche podczytałam/popodgladałam;) fajnie tu macie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkaaa
e tam nim nie nalezy sie przejmowac:) on czerpie radosc z wkurzania innych sama nie wiem dlaczego:o a tak naprawde to fajny koles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkaaa
no jest specyficzny:P dozarty takiego okreslenia jeszcze nie slyszalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkaaa
hmm naprawde pierwsze słysze:D ale zapamietam i moze kiedys skorzystam:) nawet sie czegos mozna nauczyc na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkaaa
mam:) od jakiegos czasu jestem stała bywalczynia kafe:P mam swoj ulubiony topik:) i raczej sie w innych nie udzielam ten Wasz mnie jakos zwabil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie możesz spać po nocach jak ja ??? :) Najbardziej lubie tu własnie wtedy wpadać ale ludzi już mało i nie ma z kim pogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkaaa
nom bardzo miło:) a chłopcy słodza az fajnie poczytac;) hmmm nicka pokaze jutro:P tzn rano:P aktualnie szukam pracy wiec mam sporo wolnego czasu... chodze pozno spac... dlugo spie.. a faktycznie ciezko spotkac kogos fajnego o tej porze wiekszosc spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkaaa
chyba i ja zmykam spac, mam jutro kilka spraw do załatwienia:) kolorowych snów zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie nasze brzdace :) Człowiekowi odrazu sie humor poprawia jak sie z nimi popisze :) Dobrze poczekam do rana :D :p A ja mam postój w pracy :) Motoryzacja przechodzi teraz kryzys a my razem z nia :( Firma ma postój dlatego mam już wolne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaratustra
przytocze swoj przyklad - jestem wspanialym facete ale niestem cichy i nie mam powodzenia - tylko przygodnie znajomosci od weekendu do weekendu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×