Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

hahahha :D Iwciu dobranoc kotku :D Idż spać i snij o mnie a zaręczam Ci że rano obudzić się ze złością dlaczego ten sen tak szybko się skończył :D papa skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesrane masz na nocki robić :( Mykam ostatecznie , jutro pewnie się pojawię tylko pewnie na krócej. W środę na dłużej :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm...\"Poszła w Świat\".....:) Tak łatwo to się mnie nie pozbędziecie....:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
No widzisz Mycha a tak marudziłaś :-) Baaaardzo się cieszę Twoim szczęściem!!! Tylko cóś zdjęcie zaniemogło, ale czuję, że kawaler na 5. A już myślałem kupować bilet do Wrocławia :-) Wiedziałem, że moje życzenia mają moc sprawczą, ale że aż w takim tempie, hmmm..... chyba je opatentuje i będę sprzedawał, komuś coś życzyć? Na razie free :-) Zapotrzebowania zgłaszać pisemnie :-) Ale jedno jest smutne.... topic dokonał żywota, musisz otworzyć nowy - Ładna dziewczyna i już nie sama! :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda :::::; Jeżeli mozna prosić o fotkę to byłbym wdzięczny :) Iwaaa ze Złotym pisali że bardzo ładna fotka , pasujecie do siebie więc narobiło mi to ciekawości. zigi 22 : Przekonałeś mnie tym co napisałeś i jeżeli można to też bym polecił siebie Twojej mocy :D Dzis miałem dziwny sen. Dziwny dlatego że za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć co w nim było. Wiem tylko tyle że ten sen zinterpretowałem w ten sposób że kogoś poznam w bliskim czasie dla mnie ważnego. Wcześniej nigdy takiego snu nie miałem o podobnej tematyce i co ważne - pierwszy raz nic kompletnie nie pamietam z niego :( Poprzedni sen ( poprzedniego dnia ) też był ciekawy bo byłem na polanie otoczony ogromną ilościa pieknie kwitnącego mleczu. Zigi , tylko jak byś zdecydował się rzucić na mnie swoją moc to zrób to tak abym nie oślepł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
Jasne Twardzielu! Spotkasz ucieleśnienie anioła, który odciśnie na Tobie swe piętno, tak aż poczujesz przeszywającą namiętność i wszechogarniające szczęście! Z czasem realizacji życzeń bywa tylko różnie, to bardzo indywidualna sprawa, moja moc jest na razie w fazie testów, stąd promocja :-) Musisz więc mi pomóc i wykazać się większą inicjatywą, być otwarty na te niebiańskie istoty. Jeśli więc spełnisz ten warunek będziesz szczęśliwy! Ok HATOR HATOR!!! A co z tym drugim snem? Poważnie chcesz bym sprawił byś pracował w mleczarni? :-) Zaaaastaaaaanów się dobrze!!!! Tyyymczaaaasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zigi : Tylko nie mleczarnia :D mleko jest niezdrowe :D Iwaaaa : Ja potwierdzma słowa Złotego :) Gdy patrzę na dziesiejsze dziewczyny to ręce mi opadają. Chodzą z głebokim dekoltem na wierzchu , widać im stringi , noszą jakieś dziadowskie tipsy i ubierają sie jak szmaty , juz nie wspomne o tapecie na twarzy. Dlatego też każda dziewczyna która taka nie jest , staje sie powoli na wage złota. Na wagę złota dlatego że jest to niestety gatunek wymierający :( Sam chciałem wczoraj Cie sprowokować i sprawić abyś zaczęła ślinić sie na mnie niczym pies na whiskas czy cos tam :D ale sie nie dałaś :)Szacuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardziel dobrze mówi teraz to większość lasek maja wszystko na wierzchu ..... :o :o zero skromności .. :o :o :( mnie takie coś to nie kręci wręcz odrzuca :o :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są te nastolatki z liceum które myślą że będą się podobać facetom jeżeli założą głęboki biust i spódniczke mini. Tylko prawda jest taka że każdy facet będzie chciał taka przelecieć ale żaden nie będzie chciał miec takiej na stałe. Po co miałby chodzić cały czas zazdrosny i bać się że w końcu jakiś inny ja mu odbije ? Po co miałby spędzać pół życia z nią w sklepach z odzieżą i w dodatku wydawać pół wypłaty na wyidealizowane perfumy i ciuchy ? W tej chwili zamieniam się w rolę moralizatora . Złośliwi powiedzą że gadam jak nadopiekuńcza stara babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty : Ja już wszystko przeczytałem to co mam od Ciebie. Będę miał kilka drobnych pytań odnośnie kilku kwestii ale to jutro , bo dziś już pewnie nie będzie mnie na kompie , no chyba że na chwilkę późnym wieczorem. Kilka drobnych pytań bo nie wiem jak bedzie najlepiej. W tym skrypcie na przykład dotyczącego chociażby oddychania jest raz napisane aby to ćwiczenie wykonywać ok 10-15 minut a nastepnie jest napisane że należy to ćwiczenie wykonywać rano i wieczorem po 2 minuty :D I parę innych , teraz nie będę o tym pisał. Na razie mykam , jutro będę na dłużej , być może dziś na chwilke póxnym wieczorem zajrzę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa : Jeżeli Cię mogę pocieszyć to powiem że jestem pod wielkim wrażeniem Ciebie :) Ty jesteś wspaniała , będziesz kochaną żoną i matką dla swoich małych brzdąców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×