Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ty dedytkowany zablokowałam Cie przeciesz:o Jeszcze 3 liter mi brakuje:( Ale czuje , ze mój projekt nie bedzie :classic_cool: a :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego chcesz by trwalo:) ja marzylem by zakonczyc szkole i wziac sie do roboty:D iwa tez tak uwazam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to odpowiada :) A można i się uczyć i pracować jednocześnie :D Teraz będę się za czymś rozglądać na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze mozna;) ale nigdy nie chcialbym sie tam wrocic:o chociaz chcialbym przez chwile znow byc dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam juz rady nie wiem jak ty ale ja ide juz spac;) zaloze sie, ze topik bedzie caly zasmiecony:p:Dwredna jutro wez miotle a ja mopa trzeba bedzie tu porzadnie posprzatac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU.
sorry płaca mi za ilość zwerbowanych osób, wchodźcie proszę na tę stronę, zarobię trochę, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU.
tak naprawdę zbieram na operację, mam małego siurka 12cm, nie śmiejcie sie ze mnie, to mój wielki kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykowany ale dzielimy sie na pół:classic_cool: Dobra chwila prawdy:o:o:o Tylko bez jakichkolwiek komentarzy:o🖐️ Ktosik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU.
o co chcesz zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................................................................................................................................................................................................:classic_cool:.............................................................. ..................:classic_cool:.............................................................. ..................:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:.......:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:.......:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:.......:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ....................................................................................... ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool::classic_cool:..................................................................... ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ....................................................................................... ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ..................:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ....................................................................................... ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ..................:classic_cool:.............................................................. ...........:classic_cool:..................................................................... .....:classic_cool:........................................................................... .....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:............................................................. ....................................................................................... ....:classic_cool::classic_cool::classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:.......:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:.......:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:.......:classic_cool:.............................................................. ....:classic_cool:.......:classic_cool:.............................................................. ....................................................................................... ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:............................................................................ ....................................................................................... ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:............................................................................ ....:classic_cool:......:classic_cool:............................................................... ....:classic_cool:..:classic_cool:................................................................... ....:classic_cool::classic_cool:..................................................................... ....:classic_cool:..:classic_cool:................................................................... ....:classic_cool:......:classic_cool:...............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU.
śmiej się, już to nie raz przerabiałem jak ściągałem spodnie i był wubuch śmiechu, a miałem nadzieję ,ze mnie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ EU.
bo mi brakuje 20 tysiów by mieć normalne 18 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykowany a mi brakuje 5 do 8000:classic_cool: Wiec bardzo bym prosiła o pare postów:classic_cool:🖐️ Wredna 🖐️:) K😍L👄R🌻WYCH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1......
-en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×