Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość kakalaka91
kurcze wątek dla mnie 3 chłopców wyznaje mi miłość Jeden aż od 2 lat:O a ja ich odrzucam mimo ze jednego Kocham;/ mówię mu ze znajdzie sobie ładną dziewczynę a on chce być tylko ze mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko jeden głos sprzeciwu usłyszę na te mozaiki więcej nie zrobię🌻:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! nie uzbierałam ani jednego..:-o właśnie wróciłam z poprawin:D:D ja poprostu nienawidze tańczyć!!1 nie bawiłam się dobrze:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo wierz mi, jestem wykończona..😭 wczoraj od rana do 20 musiałam "zapiepszać" w kuchni na komunii 😭 lecz o 21 byłam już po drugiej stronie:D na tym weselu.. umyłam 250 talerzy, nie licząc innych naczyń i innych akcesorii..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wituś-sprytuś
polecam się - fajny40@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem co czujesz:o Pracowałam jako kelnerka nad morzem:) Na jednej zmianie było 150 wczasowiczów po pół godzinie nastepnych tylu samo:o:o:o I przez tydzien byłam na kuchni:o wituś-sprytuś jaki smieszny nick:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku nic nowego i ciekawego co by Cie mogło zainteresowac:) Jednym słowem nudy jak chooj:o:o:o Napisz mi jak było na weselu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dorosłych to było fajnie, ale nie dla mnie..:-O potańczyłam troche, ale z WIELKIM przymusem:-o przez to popsuł mi się humor jedzenie było dobre:D nie musiałam zajmować się dziećmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak ty się wyrazasz eeeee wiecej tu nie przyjdę.Brzydula takim rynsztokowym językiem mówić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem nudy jak chooj kiś,kiś kiś Tak brzydko mówisz.beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa szukam ten link z ta ruska dyskoteka gdzie on jest:(desznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×