Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gorzej jak Magnolia nam sypnie...:) I żeby przed ślubem nic sie nie sypneło....;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??!!chcesz mnie rzucic pod nogi Izoldzie i jej meżowi??:D to skandal!!:D podlej mnie,, 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia do uslyszenia Kochana 🌼 :* Iwa pamietam starszego i ta historie...:) Ciekawe co u niego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpkpkddk
hej izoldo- czytałam kiedyś kilka pierwszych stron twojego wątku ale teraz po długiej nieobecności on ma tyle stron że hoho i tak z ciekawości zapytam- znalazłaś swoją drugą połówkę albo jakąś bliższą sympatię czy nadal poszukujesz tego jedynego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ciekawe czy przechadza sie po kafe i kiedys do nas wróci ...:) Tak znalazłam ukochanego...:) W przyszłym roku ślub...:D Miło Mi ze ktos o Nas pamieta...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mnie zostawisz...:( ja jutro kochana najprawdopodobniej nie bede miala kiedy dopiero w niedziele i to około 12...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki..🌻 Izoldzia ślub dopiero w przyszłym roku?? myślałam ze juz na dnaich..:D nie boisz sie ze suknia przestanie Ci sie podobac??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie....:) Podoba ni sie już od roku wiec raczej nie powinno sie nic przydarzyć.... Ja musze miec wszystko przygotowane... :) w razie czego beda dwie...;p Witajcie Dziołszki...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×