Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madooonna

żwirek dla kota

Polecane posty

możecie mi polecic jakis dobry zwirek dla kota, dzięki któremu z kuwety nie bedzię śmierdziało jak z centralnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Maadonna :D najlepszy chyba jest cat\'s best eco plus. Poza tym dobry patent to kryta kuweta, prawie zadne zapachy sie nie wydostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Cat\'s best eco plus. Świetny jest i można go wyrzucać do kibelka. Niestety drogi.... No ale bardzo wydajny :) Przez internet zwykle można kupić taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisabeth_anna
chetnie poradze, bo kiedys maialam 5 kotkow:-) zwirek nazywa sie Yesterday news i jest wykonany z gazet. takie gazetowe granulki. swietnie chlonie i latwo oczyscic kuwete. nie wiem gdzie go w polsce mozna dostac, bo mieszkam w norwegii, ale rozpytaj sie:-) warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot ma kuwetę z podwójnym dnem. Układasz na sicie ze trzy listki ręcznika papierowego. Kot robi kupski i tłukąc się zawija to w ręcznik, żeby nie było widać. Jest zakopane- wychodzi. Ty słyszysz, że się tłucze, wywalasz to klopa, wychodzisz. Kot wchodzi, sika. Wiesz o tym, za chwilę znów wywalasz. Dużo pisania , mało roboty. Problem w tym, że do użytej kuwety kot nie wejdzie. Wyjmie sobie z kosza na pranie Twój sweter i się załatwi, a Ty udasz, że jest OK, bo takie są warunki umowy: brudna kuweta- leję na pranie. Z kupskiem poczeka na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jania powiem w skrócie wypierdalaj. Co do reszty bardzo dziękuje. Jestem nowicjuszką mam kotka od tygodnia, no i kurcze z tej kuwety troszke nie teges. Mam żwirek benek bo kiedyś kstos mi doradził, no ale widac kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jania- chyba mogłaś tytuł przeczytać, na forum kociarzy nie pisz o chomikach, które śmierdzą i kotom do pięt nie dorastają. Niepotrzebnie odpisuję, bo Ciebie już tu nie ma, ale gdybyś znów na tytuł nie spojrzała... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam prawo wyrazic swoje zdanie i pisze wypier...... bo jak jeszcze przeczytasz ze mi w domu kotem smierdzi to na inspekcje przyleziesz i mnie przeskarżysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupuje Cat\'s Best, mialam juz sporo zwirkow roznego rodzaju w tym silikonowe ale nic nie przebije Cat\'sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie ten o kotach, bo one żywią się chomikami:D Załóż, wpadnę się wpisać, a najpierw w wyszukiwarce szperaj, przecież chomik to nie jest tegoroczny wynalazek. Będzie ze 30 topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie nie lubie takiej jałowej gadaniny, no ja tu soie pytam o zwirek dla kota a ta mi z psem. Jak bym chciała psa to bym pytała o pedigri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koty z zapałem sikają do benka, ale , maupy jedne, do szeregowego :O Jak kiedyś chciałam pocudować z zapachami ( lawenda? sosnowy las?) to mówiąc trywialnie, OLAŁY moje wysiłki i zaczęły omijać kuwetę szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej farmerko, moja kotka jest bardzo mała jeszcze i w zasadzie to jej pierwszy zwirek ten benek właśnie szary:) i jakos od razu go zaakceptowała, ale mieszkam w bloku mieszkanie nie za wielkie, kuweta w kibelku stoi , kibelek mały i smrodki sie unoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo chłonności niewątpliwej zawartość kuwety należy codziennie "odsiewać" z urobku. "Przegęszczenie" nie jest mile widziane :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerko ja za każdą kupą że tak powiem to wywalam te skarby, ale jak nasika to już sie beton robi taki i wtedy nie bardzo jest jak przesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. U nas kuweta stoi w nieuczęszczanym przedpokoju pod schodami - i w tym może tkwi jej urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty farmerko z tego co wiem masz SWÓJ kuźwa domek, o którym maze i śnie:) a w bloku jak sąsiad z góry sie wysra to ja wiem co jadł na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisabeth_anna
a ja mam kuwete z przykrywka, o. taki maly domek dla kotka, z ruchomymi drzwiami. a bo obu stronach daszku sa filtry wiec.. nic nie smierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa.... Wiem jak to jest, Madooonno, bom ja w bloku na VI-tym piętrze wychowana :O Akustyczne blokowiska zatem nie są mi obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, ja na VII:) najbardziej lubie windy przynajmniej raz w tygodniu obowiązkowo zepsute, nadmienie tylko że jestem mamą przewożącym swe dziecię w spacerówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisabeth_anna
ojej, to nie kabina jakas tylko taka kuweta. jej czesc gorna sie podnosi, a kot wlazi przez zamatowane tam takie ruchome drzwi, fenomenalna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę sobie wyobrazić ten windowy horror ze spacerówka w roli głównej. Macierzyństwo dopadło mnie już na wsi. Elizabeth - ja żartuję tylko z tą kabiną, słoneczko :) Twój kot nie bał się drzwiczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkkdkdkd
Ja używam benka compact zapachowy. Jak dla mnie - super. Kuwetę sprzątam raz w tygodniu. Koty nie mają nic naprzeciw.:) Pełna współpraca. Mam kuwetą zamkniętą - dodam - dość sporą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×