Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Szukam chłopa

Polecane posty

Gość a właściwie
to po co ci chłop???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalandra
same chamy na tym forum, widać, że to żenujące chłopskie osobniki Ja nie szukam chłopa już mam jednego egoistę w domu, ale nie chciałabym się natknąć na żadnego z was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłamowa - to z Ciebie taka małolata jest? :D widze, ze szukasz kogos podobnego do mnie :P jestem Twoim idealem po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś konkuręcję mi robisz.No ale ty szukasz chłopa a ja fajnego faceta.Nie wiem jak tam na wsi z internetem ale myślę ,że chłopy mają teraz jakieś zbiory czy coś takiego i czasu na baby nie mają, no a lepper chyba na kafe nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffddssads
ja juz nawet nie szukam i nie chce mi sie, juz dawno stracilam nadzieje. mysle, ze chyba juz przegapilam gdzies tego jedynego. a teraz pisze z jakimis palantami przez neta i zaden nie chce do mnie przyjechac. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co ci chłop??? w sumie, to nie wiem :P komiczne, a Ty o tej porze wstajesz czy kładziesz się spać? :P tak, robię konkurencję i wcale nie jestem małolata! stare dupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saroyan
Droga "wyszłam z kąpieli"! Lubię Cię czytać. Wszystko u mnie się mniej więcej zgadza (poza miejscowością) i faktem, że jestem dziewczyną :P Może być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz clulit
zmarszczki rozstępy jędrne masz piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to odpada musi byc
jędrna i zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Już wiem, po co szukam chłopa! Chciałabym iść na jakieś randewu, bo niedługo zapomnę, jak to jest :P Ponieważ tu na kafe same skąpiradła, to bez obaw, płacę za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli z poznania i okolic to sami zdziercy :) bez obaw do "poznania" nam dalekoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miekka to lipa
tylko jędrna w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×