Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

EZOTERYKA CO SADZICIE

Polecane posty

Jakie jest wasze zdanie na temat ezoteryki? Dlaczego dużo ludzi uważa ezoteryków lub zainteresowanych ezoteryką \"innymi\" i głupimi? Wypowiadajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uważam za głupich tych, którzy się tym interesują. to byłoby płytkie. sama się tym nie interesuję, kompletnie nie moja dziedzina ale szanuję zainteresowania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się tym interesuje nawet rodzice sie przyzwyczaili do kolejnych "dziwnych" książek. Jeżeli ktoś zrozumie co to ezoteryka to zobaczy jej piekno i niesamowitość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się,że coś w tym jest:)w tych wszystkich wróźbach,przepowiedniach,zabobonach i innych nieracjonalnych zjawiskach.Nie wiem ile w tym prawdy,ale jak mówią w każdej historii jakieś ziarenko prawdy jest.Wierze,że są osoby które mają zdolności że tak się wyrażę ezoteryczne-ale jest ich zaledwie garstka.Można zaobserwować pewien popyt na wróżki:)Na każdym portalu,w każdej gazecie wróżek jest od groma,więc musiało by być tych magicznych osób wiele-w co nie wierze:).Sama korzystałam z porach wróżek-z tego co miało się sprawdzić-nic sie nie sprawdziło:)a z tego na co czekam to napisze Wam za jakiś czas.Lecz jedno chciałam Wam powiedzieć-nie wierzcie w to,nie korzystajcie,nie pytajcie jak jakiejś wyroczni.Trzeba sobie samemu w życiu radzić:)Sami kształtujemy swoją przyszłość,swoje życie.Takie czekanie na spełnienie się wróżby nas opóźnia,nic nie robimy bo wróżka przecież nam powiedziała,że będzie to i to...Nie chodźcie,nie wierzcie w to.Pracujcie nad własnym rozwojem duchowym jeśli czujecie się zagubieni i słabi...Spokój wewnętrzny,radość to to co daje nam to czego chcemy:)Wtedy dopiero będziemy szczęśliwi i spełnią się nasze marzenia.Tak właśnie mi się wydaje Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna magia.....
smażenie w piekle będziesz przeklęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się,że coś w tym jest:)w tych wszystkich wróźbach,przepowiedniach,zabobonach i innych nieracjonalnych zjawiskach.Nie wiem ile w tym prawdy,ale jak mówią w każdej historii jakieś ziarenko prawdy jest.Wierze,że są osoby które mają zdolności że tak się wyrażę ezoteryczne-ale jest ich zaledwie garstka.Można zaobserwować pewien popyt na wróżki:)Na każdym portalu,w każdej gazecie wróżek jest od groma,więc musiało by być tych magicznych osób wiele-w co nie wierze:).Sama korzystałam z porach wróżek-z tego co miało się sprawdzić-nic sie nie sprawdziło:)a z tego na co czekam to napisze Wam za jakiś czas.Lecz jedno chciałam Wam powiedzieć-nie wierzcie w to,nie korzystajcie,nie pytajcie jak jakiejś wyroczni.Trzeba sobie samemu w życiu radzić:)Sami kształtujemy swoją przyszłość,swoje życie.Takie czekanie na spełnienie się wróżby nas opóźnia,nic nie robimy bo wróżka przecież nam powiedziała,że będzie to i to...Nie chodźcie,nie wierzcie w to.Pracujcie nad własnym rozwojem duchowym jeśli czujecie się zagubieni i słabi...Spokój wewnętrzny,radość to to co daje nam to czego chcemy:)Wtedy dopiero będziemy szczęśliwi i spełnią się nasze marzenia.Tak właśnie mi się wydaje Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie napisane Stabilo :) Bowiem są na świecie rzeczy które się nawet filozofom nie śniły :) A co Was w ezoteryce najbardziej interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie numerologia:P,hehe Bo jestem numerologiczna 9 według tych obliczeń:)i bardzo spodobał mi się opis dziewiątek,hehe.Tak miło o mnie piszą,no i trochę chiromancja:),fajne są te linie na dłoni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo świetnie się wróży z dłoni ;) A ja wszystkie niewyjaśnione zjawiska i liczby ;) To jest magia ^^ pamietasz jak sie oblicza to swoja cyfre? Zapomnialam a chciałam przyjaciólce powiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak:P Musisz napisać jej date urodzenia w taki sposób DD.MM.RRRR czyli np 01.01.1991:P dodać ładnie wszystkie cyfry(0+1+0+1+1+9+9+1) otrzymasz jakąś liczbę dwucyfrową którą też musisz do siebie dodać,aby otrzymać liczbę jednocyfrową i już:) Dodajesz wszystkie liczby dwucyfrowe do siebie oprócz-11,22,33 bo to są liczby mistrzowskie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zajebiście:):)mój braciszek też taką cyfre ma,to mistrzowska liczba,poczytaj sobie opis Koleżanka musi być naprawdę wyjątkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg tego:)to jesteście bardzo uduchowionymi osobami:)Od tego opisu aż się człowiekowi humor poprawia:)Fajne,fajne.Jeśli chodzi o to,to dużo rzeczy mi się sprawdziło,może faktycznie coś jest w tych liczbach:)Liczby nami rządzą Pozdrawiam Magiczna,wychodzę na zakupy:)BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanekkk
Horoskopy są bardzo ciekawe i interesujące. Moim zdaniem dużo bardziej niż ezoteryka - dodatkowo teraz dużo łatwiej dostępne na przykład na stronie https://www.ahoroskop.pl/horoskop-2019 - warto się z nimi zapoznać by wiedzieć co nas czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Nie wyobrazam sobie nie radzic sie wrozek, doradcow. Korzystalem z wielu stron ostatnio korzystam z Wrozki Beatris Friczer i https://centrum-ezoteryczne.pl/ nie wiem kto lepszy ale Estera jest bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×