Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten który wybiera co lepsze

zapach kobiety bywa różny

Polecane posty

Gość ten który wybiera co lepsze

dlaczego sa aż takie różnice? niektóre laski jak się spoca to maja taki seksowny przyjemny zapach, a niektóre po prostu cuchną :o od czego to zależy nie wiem ale te cuchnące nie maja u mnie żadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antobnio banderaso
nie wiem ale odbieram podobnie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towmiareproste
zapach czlowieka, a szczegolnie jego potu jest w znaczacej czesci wypadkowa jego cech genetycznych. czlowiek postrzega obiekt seksualny bez wzgledu na plec na roznych plaszczyznach takze zapachowym. jezeli spotykasz dziewczyne ktora wedlug Ciebie przyjemnie pachnie tzn. ze sklad chemiczny jej potu wychwytywany przez Twoje receptory wechowe sa "dobre" z punktu widzenia czysto rozrodczego:) oczywiscie ma tutaj takze znaczenie dieta itd., ale to chyba juz inna tematyka:) warto tez dodac, ze kazdy z nas inaczej interpretuje zapach czlowieka, wiec ta sama kobieta moze pachniec odpychajaco dla Ciebie a pociagajaco dla kogos innego i na odwrot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z całym szacunkiem ale
smród to smród :O Są ludzie, którzy po prostu cuchną, jak się spocą i żadne biologiczne teorie nie sprawią, że to będzie pociągające dla kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jest z mezczyznami
jedni jak sie spoca to smierdza a drudzy pachna tz co kto lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna 22
ja lubie zapach mojego faceta jak sie spoci mmmm....miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb
to sa feromony i jezeli od jednych ci sie zapach podooba to znaczy, ze te feromony dzialaja na ciebie :OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie
przejmujesz...jak bedzie cie miał ktorys pokochac to pokocha i zaakceptuje.Np moj szef śśśśśśśśśśśmierdzi jak skunksów tysiąc, zawsze wszystkie okna mam w biurze otwarte i dalej smierdzi a ma zone.Jak ona z takim capem wytrzymuje to nikt nie wie.Widac ja to podnieca. Juz sobie wyobrazam jak u nich w chocie smierdzi , pewnie jak w murzynskiej chacie.Najgorzej jak na ten capiacy smrod naleje wody kolonskiej !!!!!!Rzygam przekraczajac prog mojego biura bo ten smrod juz czuc kilka metrow przed wejsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rac
pier......... szefa !!! To świadczy tylko o nim!!! Niech się gnój umyje to przestanie jebać!! A jak jego żonce to odpowiada to ok!! Rozumiem!! Może jest z nim tylko dla kasy?? Dobra nie wnikam bo co mnie to? Jak się gnój nie myje to jego problem nie mój !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×