Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lady mary

Co macie na oknach

Polecane posty

Gość lady mary

w kuchni.Przed świętami chcę wyrzucić stare metalowe żaluzje i nie mam pomysłu,co w zamian.Dajcie jakiś sprawdzony pomysł na coś łatwego do mycia (gotuję codziennie w domu).Zasłaniać się muszę, gdyż kuchenne okno wychodzi wprost na ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rolety i jestem bardzo zadowolona nie wymienilabym ich na żaluzje nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Do axxk A te rolety to łatwo umyć ew.wyprać? Z czego są ? Drewno czy jakiś materiał? Zależy mi żeby to było łatwe w utrzymaniu czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Drewniane szerokie zaluzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zwykle materialowe chociaz podobaja mi sie drewniane... sciaga sie je bez problemu w 1 minute ja je szczoteczka w wannie delikatnie potraktowalam. ale przez wiekszosc czasu sa zwiniete wiec niebrudza sie tak zcesto jak firanki np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tradycyjnie - białe firanki i kolorowe zasłonki, nie lubię mieć pustych okien a nie moge rolet, bo trzymam kwiaty na parapetach. Materiały są jakieś sztuczne, więc nie brudzą sie szybko, łatwo piorą i nie trzeba ich prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam drewniane zaluzje
Pasujace do szafek. zsuwam je tylko wieczorem choc mam okno w kuchni nad zlewem od strony ogrodu i nie lubie ladnego widoku zaslaniac . a na parapecie mam ziola...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NIESTETY MAM OKNA SĄSIADÓW
taki widok z okna kuchennego :O, rolety i zasłonięte żaluzje wpuszczaja mało światła - ja lubie jak jest jasno :). dlatego jedynym rozwiązaniem są firanki. A marzę o oknach niczym nie przysłoniętych, za którymi byłby piękny widok ... (może kiedyś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Mnie chodziło o zasłanianie się tylko wieczorem, kiedy pali się w mieszkaniu swiatło i od drogi dokładnie widać, co sie dzieje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp123
odświeżam topik. Co macie w oknach kuchennych? Ja mam ciemne meble, ścianę jedna oliwkową reszta biała+płytki. W tek=j chwili mam w oknach kremowe rolety z materiału-wygląda to ładnie ale cały czas są brudne. Prałam je raz i wyglądają beznadziejnie. Myślałam o ciemnej bambusowej rolecie i białej firance, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelenie na rykowisku
roletę bambusową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_ojej
a ja własnie patrze i mam gołebie gówno roztarte na oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest - roletę
z bambusa. lekka, łatwa w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam firankę
dłuższa po bokach (do parapetu) na środku krótsza, biała z zieloną lamówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja mam rolety od nich https://www.pliseo.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Maja świetnej jakości materiały i doradztwo na dobrym poziomie, takie, że z ich pomocą naprawdę można sobie powiedzieć, że dokonało się dobrego wyboru. W salonie mam rolety a w sypialni plisy no i jeszcze żaluzje w kuchni. Wszystko kupiłam u nich. Jak dla mnie bardzo ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinna82

Ja takze uwazam, ze rolety to najlepsza opcja.  Szczegolnie teraz, gdy rolet jest do wyboru do koloru:) Spojrzcie np tutaj: https://decodesign.com.pl/rolety-okienne-15 - jak widac mozna na 100% dobrac rolete do kazdego pomieszczenia w naszym domu, prawda? Multum kolorow, a nawet i wzory - dopasowac cos sie da. A rolety wewnętrzne - sa bardzo proste w utrzymaniu w czystosci i montazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas rolety plisowane. Spodobały mi się u koleżanki i dała mi namiar na producenta rolet - Agata Rolety. Zamówiłam u nich i wczoraj odebrałam zamówienie. Świetnie się prezentują na naszych oknach i stanowią pewnego rodzaju ozdobę. Jestem zachwycona jakością materiału i odcieniem - taka kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to do kuchni rolety materiałowe to rzeczywiście może nie być zbyt dobry pomysł. Ja akurat w kuchni okna nie mam więc nie miałam takiego problemu, ale wydaje mi się że lepszym wyborem zamiast rolet materiałowych byłyby żaluzje drewniane. Mam takie u siebie ogólnie w mieszkaniu i rzeczywiście są łatwe do czyszczenia. Zamawiałam na wymiar firmy FILL, producenta rolet i żaluzji. I ogólnie wyglądają ona naprawdę bardzo ładnie i wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w całym domu markizy Fakro. Sprawdzają się bardzo dobrze. Chodziło mi przede wszystkim o ochronę przed słońcem i zaciemnienie pokoju gdy np. dzieciaki mają drzemkę w dzień.  Jakościowo super - wiem, że posłużą mi na lata. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plisy  mialam dzień i noc, ale łamały mi się uchwyty i poszarpaly sie na bokach.plisy fajna sprawa chodz na początku byłam do nich nastawiona wrogo 😉

Montowała mi je lokalna firma z Lublina https://lublinrolety.pl Od siebie polecam kontakt. Jestem osobiscie bardzo zadowolona z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×