Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagrzechu warta

odmłodzenie szyi

Polecane posty

Gość gość
Zależy jakich zmian chcemy się pozbyć. Warto dobierać zabiegi do problemów, ale o tym to już zazwyczaj decydują panie kosmetyczki. Mi bardzo dekolt (i twarz też) ujędrniło złuszczanie kwasem ferulowym. Skóra łuszczy się trochę, ale jak już zejdzie ten nadmiar martwego naskórka to jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taka niestety kolej rzeczy, że nam przybywa lat i niestety to widać. Szczególnie na szyi, okolice oczu. Ale na szczęście są na to sposoby. Tutaj http://urszulabrumer.pl/plazma-medyczna-obalamy-mity/ ciekawy tekst, o zabiegach plazmą, który jest odpowiedzią na takie właśnie kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzpięknaimloda

Znam to co Ty ;(((  u mnie też twarz była, ale szyja mnie postarzała. Botox nijako się nie sprawdzał w te okolice.. Efekt nijako nie był zauważalny. było po staremu. Dopiero mama, która kiedyś bardzo wkręcona była w takie tematy powiedziała, idz Ty na mezoterapie, jak to dobra córcia posłuchałam i nie pozałowałam tym razem porady mojej mamy. Wyszłam po zabiegu zmieszana, mysłałam ze efekty bedą odrazu ale moje zmartnienia prysły po 48h po zabiegu, już wtedy moja szyja stała się młodsza a po tygodniu była już cudowna !!! 😉 Na pewno w tym temacie można zaufać klinice Pani Beaty Dethloff 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburka

polecam zabieg SMAStherapy urządzeniem Hifu!! Byłam na nim w SC Beauty Clinic i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami po.. a poza tym zabieg był bardzo przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam miejsca do wyboru na HIFU w Warszawie. Czy macie doswiadczenia z klinika Velvet Skin? Ich ceny sa bardzo konkurencyjne, kilka pieciogwiadkowych recenzji na Google. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcv

Miałam największe w życiu wrażenie odmłodzenia po stosowaniu https://proaktiv.pl/s/2-29-0-NIEJONOWE-NANO-ZLOTO-KOLOIDALNE-AU-200---z-atomizerem-100-ml.html. Nic chyba tak na mnie nie zadziałało, nawet wypełnianie kwasem hialuronowym. I jakby libido lepsze po smarowaniu, ale to może pewne złudzenie. Jak dbasz o siebie to nie zaszkodzi na pewno, a złoto jest coraz popularniejsze właśnie w odmładzaniu. Jeszcze niewiele kobiet ma świadomość zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

U mnie starzenie się było widoczne znacznie bardziej na szyi niż na twarzy...dlatego zdecydowałam się na lifting szyi. Efekty - bomba. Polecam w tym temacie Orthos pod Wrocławiem - sprawnie przeprowadzą krok po kroku przez cały proces. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Jalupro fajnie się sprawdza na tę okolicę. To preparat łączący unikatową sekwencje aminokwasów i kwas hialuronowy. Miałam podany w formie mezoterapia. Trochę bardziej szczypie niż zwykła mezoterapia, ale efekt wow. Fajnie jest już po pierwszym razie, ale po czterech, bo tyle jest optymalnie, jest naprawdę super. Robiłam w Skin&Smile Berlińska i mogę polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×