Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chorzowska

Nie znoszę niedzieli!!

Polecane posty

Gość czesc chorzowska dawna
bejbe lilly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc chorzowska dawna
taki sam nudny jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djf.d cnz c
to prawda- niedziela jest do bani. niby dzień wolny od pracy czy szkoły, ale tak zamulony, że wolałabym teraz siedzieć w szkole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, niedziela moze byc do bani jezeli nie macie co robic. niedziela jest przeciez dniem odpoczynku, wylegiwania sie do poludnia z ukochana osobą, spotykania ze znajomymi. no, jezeli wy wolicie siedziec w tym czasie na kafe to rzeczywiscie jestescie nudni. a tak swoją drogą, to prawda ze jesteś bejbe lilly chorzowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djf.d cnz c
Malinowe Słońce tak, niedziela jest jak dla mnie do bani, bo nie lubię się opierdalać jak ty. wolę robić coś konkretnego, ale niestety już się nauczyłam na jutrzejsze sprawdziany, a chłopak wraca poświętach z Irlandii wiec jesli chciałaś się mnie uczepić i mi pojechać to ci nie pykło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie chciałam Cię zjechać ani nic. ja również się nie opierdalam. zrobiłam sniadanko, posprzątałam ... ale rownoczesnie obejrzałam z ukochanym film, pospalismy dłuzej niz w tygodniu... sorry nie wiedzialam ze jeszcze sie uczysz w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djf.d cnz c
Malinowe Słońce i chciałam zauważyć, że ty również siedzisz na kafeterii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, mogą tak myślec, mi to wisi:) może dla niej to będzie kłopot, bo dla mnie nie. przeglądałam z ciekawości posty tej bejbe lily. faktycznie ma podobny styl pisania, ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djf.d cnz c
Malinowe Słońce gdyby mój chłopak nie wyjechał tydzień temu na 2 miesiące do Iralndii to też bym miała dzisiaj co robić. Poza tym nie należę do osób, które cały dzień siedzą na kafeterii. Wpadłam na chwilę przy okazji robienia testów na prawko, bo za tydzień mam egzamin. sajoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie znosze. caly tydzien planuje jak tu sobie odpoczac a w koncu i tak spie do poludnia a potem siedze a kafe. a w poniedzialek znowu jestem zmeczona :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podała jej numer gadu. i ona ma takie same opisy jak ty na kafeterii w stopce ... albo tekst o barwach ... no wiesz nie znam dobrze Ciebie ani jej wiec nie mi to oceniać ale dziwna ta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za problem napisac na gadu gadu taki opis jak ja tu mam ?:D poza tym jakie opisy? ja ma jeden w stopce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe liIly
ja pierdole, ale przeżywasz... Najpierw piszesz i szydzisz z ludzi, że są nudni, bo siedzą cały czas w sieci, a ty co robisz? Interesujesz się cudzym życiem i dociekasz prawdy w wirtualnym świecie... Jesteś żałosna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzowska to bejbe sprawdzon
e potwierdzone, numer IP się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ip to nie wiem :O po pierwsze wyrazałam swoje zdanie o niedzieli po drugie nie interesuje sie zyciem prywatnym chorzowskiej tylko tym czy jest dawniejszą bejbe. no sorry ale skoro jest na forum to znaczy ze uchyla nam rąbka swojego zycia ... tak sie składa ze gdyby to byłą ona jej przyjaciele ze stopki nie byliby jej przyjaciomi i nikt nie chciałby z nia pisac na topikach-> tak pisały osoby z tego forum jak byla dyskusja na ten temat jakis czas temu. oczywiscie topik zostal skasowany przez moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×