Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RUDZIELEC32

Poznam wartościowego mężczyznę-jeśli to możliwe?!

Polecane posty

Gość hiii men
nie ma tu som same siłacze - siedzą i jedzą tłuste kiełbasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto na kafe to mniejsze prawdopodobieństwo niż 6 w totku pięć razy z rzędu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
oczywiście że są. ale szukają sobie dziewczyny kiedy mają 20-25 lat. są razem kilka lat, są jej wierni, potem się z nią żenią i mają dzieci. w wieku lat 30-35 to te dzieci już do szkoły idą. ci wolni w wieku 30-35 to jakieś szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
A jaki wartosciowy mezczyzna wejdzie na forum dla kobiet? Tylko jakis nieudacznik oferma albo inna niedojda. Tu znajdziesz zakompleksionego frustrata uzalajacego sie nad soba i bez przerwy sleczacego przed komputerem. Nie trac tu czasu dobrze radze. Wiem ze tak jest bo sam jestem uzalajacym sie nad soba frustratem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję udać się na śląsk i tam w dymie i pyle z kilofami w dłoniach idą na warszawę mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
Na pewno nie w Internecie tutaj to kazdy ma jakis problem. Szukaj w swiecie realnym. No juz... uciekaj od kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prawdopodobieństwo trafienia na faceta z problemami w reali to 5% tutaj 95%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
Ale tam szybciej to zauważysz i szybciej uciekniesz i mniej czasu stracisz. A teraz powiedz mi skade jestes bo chce sie z toba umowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
no niech mi ktoś powie że samotny facet albo kobieta po trzydziestce może być w pełni funkcjonalną fizycznie, psychicznie i emocjonalnie jednostką ludzką to mu odpowiem: ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi trudno w realu,poniewaz u nas nie ma tego marketu ;-) a tak na serio,to jestem niesmiała i pierwsza nie potrafie zrobić pierwszego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
Kawal drogi... no to mnie masz z glowy i o jednego frajera mniej na swej drodze wiec mozesz sie cieszyc. Teraz masz o 0,0000000000000001% wieksze prawdopodobienstwo znalezienia kogos wartosciowego. Zycze szczescia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
bo trochę mam skrzywiona psychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kilka lat przytrafi mi się coś dobrego w życiu.według obliczeń ,będę miała 40 na karku jak być może poznam właściwego ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
mi sie przytrafilo jedno wielkie nieszczescie w zyciu... urodzilem sie gdyby nie to wielkie nieszczescie moje zycie bylo by calkiem przyjemne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
bujaj się podszyw. napisałbyś chociaż coś śmiesznego jak już się podszywasz. a to nie są głupoty tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzielec po wyliczeniach będzie to 56 letni wdowiec z 8 dzieci który stracił wacka podczas zdradzania żony z brygadzistą PGRu na prasie do słomy podczas wykopków buraka cukrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
a co tu precyzować? jak ktoś dotrwał do trzydziestu paru lat i nie znalazł sobie nikogo to znaczy że albo znaleźć sobie nie chciał i świadomie czy nieświadomie bronił się przed zaangażowaniem czyli ma coś nie po kolei we łbie albo że znaleźć sobie nie mógł bo nikt nie chciał jego czyli jest poważnie wybrakowany fizycznie albo psychicznie. tak czy inaczej dla tworzenia rodziny jest to materiał poważnie wybrakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×