Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RUDZIELEC32

Poznam wartościowego mężczyznę-jeśli to możliwe?!

Polecane posty

Gość loverboy21
piszesz oferma jak byś wszystkie rozumy pozjadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
Oferma ma racje ja sie bronei przed zaangazowaniem i chyba mam cos w lbem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofer ma-nie wiem jakie doświadczenia masz za sobą ale nie wszystkich mozna w ten sposób podsumowywac. tak jak nie wszyscy faceci to świnie,tak jak nie wszystkie kobiety to puszczalskie tak nie wszystkie osby po 30-stce są nienormalne. poza tym zauwaz,że czasy się zmieniły i chyba 20-latek wychodzących za mąz nie ma tak wiele jak kilkanaście lat temu. w pracy nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów jednak jesli chodzi o sprawy osobiste to tak.w tym tkwi moj problem i nic na to nie moge poradzić . to tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mysla o kims
a ty ''jakis tam on'' daleko od Wlkp zamieszkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
no daleko az z Mazowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
a nawet niedaleko Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
spadaj oszuscie z Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
obecnie jestem na Białorusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
i masz fajny kaftanik i mieszkasz w domku bez klamek i widzisz rozowe slonie i zastanawiasz sie czemu wszedzie sciany sa z gabki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
"piszesz oferma jak byś wszystkie rozumy pozjadał" a nie mam racji? trochę już widziałem i wiem że jak ludzie chcą mieć rodzinę i są normalni to ją po prostu mają. niestety cywilizacja XX-XXI w, kult kariery, wpływ mediów i masa innych powodów poważne namieszały w stosunkach społecznych i rolach jakie wobec siebie odgrywają kobieta i mężczyzna. to wygenerowało masę ludzi z problemami którzy się nie potrafią odnaleźć. sam jestem jednym z nich i nie ma co się oszukiwać że to jest normalne, bo nie jest. "w pracy nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów jednak jesli chodzi o sprawy osobiste to tak." to jest zupełnie inny rodzaj kontaktów oparty na zupełnie innych oczekiwaniach twoich wobec ludzi i ich wobec ciebie a szczególnie o zupełnie nieporównywalnym poziomie bliskości i szczerości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
ofer ma i znow sie z toba zgodze nie do konca ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofer ma ,problemy się rozwiązuje :) mnie brakuje tylko tej drugiej osoby a tak mam wszystko czego mi trzeba. problemy jak każdy śmiertelnik ale sie nie wieszam i tne tylko je rozwiazuje.problemy były i będą takie życie :) kurde tu naprawde dziwni ludzie i dziwne podejscie mają do ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam on
a mi jest smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzielec toż przecież ostrzegałem że szukanie tu faceta to fatal error

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
"ofer ma ,problemy się rozwiązuje" i co, rozwiązałaś już swoje? rozwiązywać to można problemy z brakiem pracy czy mieszkania. bo wtedy istnieją konkretne działania które się podejmuje. a problemy w stylu "nie bardzo wiem jak przeżyć moje życie i co ze mną dalej będzie" to nie są takie proste do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku lat 20 brać ślubu
nie trzeba lae jeżeli masz 32 lata i nikt cię nigdy nie chciał albo miałaś 1 miesięczny związek w wieku lat 18 to nie masz się co zapierać "jestem normalna bo w xxi wieku nie bierze się ślubów tak wcześnie" :D ślubów się nie bierze ale związki normalni ludzie mają... 1, 2, 3 a ty masz jedno wielkie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzielec pogadać można ale trzeba trafić na ludzików:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofer ma ,nie wiem gdzie kres mojego życia,zatem nie zamierzam się zamartwiać jak je przeżyć. zyję i cieszę się każdym dniem.nie wiem czy jutro będzie mi dane otworzyć oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG,odbiegają od tematu:może mi poradzisz jak kręcić hula hoopem :) wiem,że to smieszne ale za diabła nie daje rady. jako dziecko umiałam a teraz totalny "klops" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
chyba się nie rozumiemy. nikt nie wie kiedy umrze. ale życie bez planów, z dnia na dzień jest właśnie jednym z objawów tych problemów o których mówiłem. traci się wtedy sens tego życia jeżeli widzimy że nie mamy wpływu na to, jak ono się potoczy. bo zyciem trzeba kierować a nie pozwalać żeby ono toczyło się jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchachacha
ofer ma uwielbiam Twoje wypowiedzi!!! \"a nie mam racji? trochę już widziałem i wiem że jak ludzie chcą mieć rodzinę i są normalni to ją po prostu mają. niestety cywilizacja XX-XXI w, kult kariery, wpływ mediów i masa innych powodów poważne namieszały w stosunkach społecznych i rolach jakie wobec siebie odgrywają kobieta i mężczyzna. to wygenerowało masę ludzi z problemami którzy się nie potrafią odnaleźć. sam jestem jednym z nich i nie ma co się oszukiwać że to jest normalne, bo nie jest.\" Tak, a powiedzenia ludowe, że stara panna w domu to nieszczęście, stara panna jest jak bluszcz, stary kawaler to dziwak zostały wygenerowane w XX-XXI w. Taka moda wtedy nastała. Śmiem twierdzić, że zawsze istniały jednostki z problemami psychicznymi, ułomnościami fizycznymi, kiepskim statusem majątkowym lub - społecznym np bękart i nigdy nie było tak, że 100% ludności sie rozmnażało. Zresztą teraz sytuacja jest podobna. Ludzie wieku nastu lub 20 lat zaczynają odczuwać popęd seksualny, wiążą się w pary, później co robić - trzeba się hajtnąć, a jak już pojawia się nuda w związku bo co robić to się robi dziecko. Tak, ciężko jest wypełnić tę pustkę: szkołę się skończyło, praca ciągle ta sama to może się poseksić i bejbi sobie zrobić. A tu kaszanka, trzeba zwalić na emancypację i postęp cywilizacyjny, choć wciąż ludźmi kierują podobne prawidła. I żeby nie było też mam 30 lat i też jestem sama, więc znam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
a bardziej precyzyjnie to o co ci chodzi? bo niby głupi nie jestem ale nic z tego nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×