Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAma prawie trójeczki

39 TYDZIEŃ MI SIĘ ZACZAŁ A JA WCIĄŻ NIE MAM ROZWARCIA CHOĆBY NA PALEC!!!DLACZEGO

Polecane posty

Gość MAma prawie trójeczki

Jestem w 39 tc. Przy pierwszym i drugim dziecku już od 35 tyg robiło się rozwarcie i pod koniec ciąży miałam 3,5 cm zanim zaczęła się akcja porodowa...a teraz wszystko pozamykane!!! boję się, że przez to będę miała trudny i długi poród....czy był ktoś taki, kto nie miał wcześniej rozwarcia a urodził bez problemów?? dlaczego we wcześniejszych ciążach robiło mi się rozwarcie, a teraz mi się nie robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pomogę Ci bo u mnie nie skończyło się dobrze (tzn. skończyło się dobrze pod tym względem, że urodziłam zdrowe , śliczne dziecko). Ja 10 dni po terminie i po dwóch kroplówkach z oksytocyną nadal miałam pół centymetra - wynik=cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w pierwszej ciąży już 36 tyg miałam rozwarcie na palec - w 37 na 3!! a teraz cisza...i też się boję..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Ja w 41 nie mialam zadnego rozwarcia, a moją szyjkę lekarze okreslali jako komin, za cholere nie chciala się skrocic. Skonczylo sie na oxy i to trzech kroplówkach, a rozwarcie zrobila mi polozna masazami. Bez tego chodzilabym w ciazy chyba z 50 tyg:) Do tego KTG nie odnotowywalo zadnych skurczy, nawet tych przepowiadających, po oxy moze i cos tam sie pojawilo. Sama więc widzisz, ze brak rozwarcia w 39 tygodniu to zaden dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży też byłam \"szczelna\" prawie do końca. 2 tygodnie przed porodem dopiero mi lekarz powiedziała, że zaczyna się robić rozwarcie, ale takie na niecały palec. Jak pojechałam do szpitala to rozwarcie galopowało jak szalone ale za to skurczy brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
ja 3 dni przed terminem pojechałam do szpitala zobaczyc co i jak i lekarz kazał mi wracac do domu bo zero rozwarcia dodam ze był to 40 tydzien powiedział ze moze to potrtwac kilka dni jeszcze ale sie mylił :P tego samego dnia o godz 23 trafiłam do tego samego szpitala z rozwarciem 2 cm i ze skurczmi :) więc cierpliowosci na moim przykładzie widac ze teraz nie masz rozwarcia a zaraz mozesz je miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałm tak ostatni dzien 39 tc zero rozwarcia drugi dzien 40 tc rozwarcie na 4 palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×