Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabinka23

fuerteventura - informacje

Polecane posty

Potrzbuje informacji na temat tamtejszych cen , chodzi głównie o pamiątki (i co tam ciekawego mozna kupić ) i restaurację :) Bede wdzieczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam tam
w sierpniu tego roku ,ceny umiarkowane cale wyspa to strefa wolnoclowa, pamiatki hyyy ciezko napewno oplaca sie kosmetyki szczegolnie aloesowe produkowane tam na miejscu, ich rum nie pamietam nazwy ale jak sie zapytasz w sklepie o ich alkochol to ci pokaza, jakis takich typowych pamiatek to raczej nie maja(nielicz np ze kupisz cos z jakis innych wysp kanaryjskich tu konkurencji sobie nie roba) restauracje trudno polecic bo nie wiem w ktora strone jedziesz na pewno polecam wynajecie samochodu i objazd calej wyspy takze drogami szutrowymi piekne widoki choc miejscami czujesz sie jak na ksiezycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja jadę tam na szkolenie, wiec podejrzewam ze niestety nie będe miała czasu na wynajem auta bo czas wolny organizuje firma ........ jak to wyspy są wolnocłowe ......podobnie jak u nas strefa bezcłowa na lotnisku n ie bardzo wiem jak mam to rozumieć, bo w sumie pomyślałam ze u nas na bezcłówcę jakieś perfumy może kupie jak będą tańsze ....... Ale dzieki za info, każda informacja mi sie przyda bo w sumie nie wiem ile mam kasy zabrać, bo w sumie tak nie mam jeszcze programu całego tygodnia wiem ze firma zorganizowała nam kurs windsurfingu i tańca no i jeden dzień wypad na Lazarote W najblizszym czasie mam dostac plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam tam
tak jak na lotnisku dokladnie:) jak bedziesz wiedziec w ktora strone jedziecie daj znac moze cos podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dowiedziałam sie ze biuro z którym to organizuje ma swoje hotele w Costa Calma, Morro Jable i Corralejo ........ Ale jak tylko bede miała plan szkolenia to napisze gdzie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede w miejscowości Costa Calma ....tam bede w hotelu ale w programie jest w sumie objazd po wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam tam
tez bylam w costa troche tam nudno jesli chcialabys sie zabawic noca, ale do morro jable jest niedaleko wiec jesli lubisz nocne zycie to mozesz sie wybrac, w costa jest "las palmowy" obok niego jest dobra pizzernia, fajnie ze macie objazd po wyspie mi najbardziej podobalo sie ajuy(ahuj), droga przez gory (bardzo widokowa), no i cala jandia(plaza) w corralejo jest park wodny pozatym tez nocne miasto(no ale kawalek od costy-druga str wyspy), jak mozesz to napiszw jakim hotelu bedziesz:) udanego pobytu, choc raczej sie nie poopalasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam tam
jak mowilam wolne od cla, czy tansze nie wiem w polsce nie mieszkam(choc na pewno tansze niz na polskich lotniskach, jak kiedys zobaczylam to stwierdzilam ze zartuja), ceny porownywalne z tymi na innych europejskich lotniskach, niezla grupa milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się ze nic mu nie bę
kanary, kanary jest tam zajebiści :) ale ja byłam na teneryfie :D a co to za szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam prace w duzej firmie która jak sie okazało posiada katalogi i co roku jest szkolenie co sie bedzie znajdowało w katalogu na rok nastepny, takie przedstawienie produktu szefostwo uwaza ze nie wazne na jakim sie jest stanowisku powinno sie wiedzieć czym firma handluje ........nawet jesli jestem tylko od papierków :) he he ja tam protestowac nie bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdrmedia
jesli chodzi o informacje i galerie to polecam www.fuerteventura24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspa wulkaniczna
wyglada jak jeden popiol. Nuda , silne wiatry, morze niezacieple. Bylam tam raz i nigdy wiecej !! Objechalam cala , krajobraz ten sam. Czarne plaze, albo dowieziony piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kanarow , to najmniej
ciekawa wyspa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu widac ze nie bylas
tam bo na fuertze tylko w 1 miejscu widzialam ciemna/wulkaniczna plaze a tak to wszedzie zloty piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejna sytuacja
sol morska jest tania, odziez w tym duzo outletow np mango, benettona, naprawde warto uderzyc tam, obuwie skorzane b tanie, wszelkie alkohole w tym likier bananowy itp. wszelkei pamiatki, zywnosc( oprocz tej sprowadzanej z de), perfumy, kosmetyki, maja b niskei podatki, benzyna tez b tania, ogolnie polecam wziasc ze soba minimum, milej podrozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradFUERTE
Czołem, wypożyczenie samochodu kosztuje mniej więcej 45euro to jest taka średnia cena dla hotelowych rezydentów z rent car. Jeżeli Twój Hotel znajduje się w jakiejś większej miejscowości to opłaca się wypożyczyć przez internet. Standardowo o połowę taniej. + w każdym przypadku trzeba doliczyć koszt benzyny, na szczęście jest tania jakoś 0,78 euro za litr. Zapraszam na mojego bloga, znajdziesz tam trochę więcej ciekawych informacji na temat wyspy. http://fuerteventura-desertisland.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia39
interesuja mnie rowery- czy są na fuercie wypożyczalnie i czy drogi nadają się do wycieczek rodzinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogliby dac matce
oj ta pinda sabinka nie napisala czy w koncu byla tam czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jadę tam 9 maja 2011. Co warto tam kupić, gdzie udać się na zakupy? Proszę o informację serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kan
Owoce, likiery, rybę na targu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz.dolnicki
Dawno nikt nie pisał, no to ja odświerzę, bo znalazłem coś czym warto sie podzielić dla wszystkich którzy szukają ciekawych wakacji. Relacja z wyjazdu do Fuerteventury http://www.youtube.com/watch?v=VYNeE_fCUkU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×