Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzatkaaaa

---Dzieci a SEKS---

Polecane posty

Gość malgorzatkaaaa

Słuchajcie, jak sobie radzicie z seksem, kiedy dzieci są w domu? Tyle czasu poświęcamy dzieciom, że zapomnieliśmy z męzem co to seks... Ostatnio mąż miał urlop (ja pracuje z domu) i wzięło nas na igraszki i akurat wtedy nasz starszy syn wrocił wcześniej ze szkoły, bo nie miał ostatniej lekcji. Pełna panika, nie wiadomo co robić, jakieś głupie wymowki i w ogole... Myślicie że z 13latkiem powinno się już normalnie porozmawiać o tych sprawach i wytłumaczyć mu co robimy? Jakie wy macie na to sposoby? Mieliście takie sytuacje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolilolilolipop
przecierz trzewba dizecko oswajac od malego to naturalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemare
A ja myslalem ze to temat o pedofilii LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślisz że 13 latek
nie wie co to seks i dopiero teraz zastanawiasz się czy porozmawiać z nim o "tych sprawach", to raz, jesteś głupia a dwa, jesteś złą matką i gówno wiesz o swoim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztalowa kristin
no wiesz, malgorzatka, nie mozesz udawać ze nic się nie dzieje. 13 lat to juz wystarczająco duzo zeby wyjaśnić dziecku co to seks. :) kup mu jakąś ksiązeczke i porozmawiaj, byle nie zaden katolicki podręcznik zycia w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślisz że 13 latek
książeczkę to on wkuwał na pamięć, kiedy miał 11 lat i w szkole była klasówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatkaaaa
Ale nie odpowiedziliście na moje pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wpadka
małgorzatkaaa nie zamykasz w takich chwilach drzwi na klucz, a gdyby wszedł nagle sąsiad?:D Na szczęsie nie miałam nigdy takiej sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślisz że 13 latek
które z pytań? 1. Myślicie że z 13latkiem powinno się już normalnie porozmawiać o tych sprawach i wytłumaczyć mu co robimy? na to odpowiedziałam, że już po ptakach. trzeba z nim było rozmawiać jak miał 5-9 lat. teraz już wie co robicie. oczywiście, możecie czasem w żartach napomknąć, że jeszcze nie jesteście tacy starzy jak mu się wydaje, możecie z nim pogadać poważnie, ale przygotujcie się, że to już nie będzie uświadamianie go. 2. Jakie wy macie na to sposoby? nie wciskamy dzieciom kitów o bocianach;) od początku sprawy są jasne a temat seksu podejmowany naturalnie i swobodnie (na tyle swobodnie, na ile dziecko w danym wieku jest w to w stanie przyjąć). 3. Mieliście takie sytuacje...? nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzatkaaaa to powinien zrobic ojciec a nie Ty jak by byla corka to Ty czemu oiciec to proste musi urzywac do syna slow opisowych znaczy ze to byla milosc wasza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×