Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroczka1986

Czy jest możliwość aby się dowiedzieć kogo to numer telefonu?

Polecane posty

mam problem. ktoś mi wciąż dokucza przez telefon w formie smsów ale konkretnie nie wiem kto to mógłby być. pytanie jak powyżej w temacie. słyszałam o takiej możliwości ale nie wiem na czym to dokładnie polega. pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon z inneg numeru telefon
u ale tak z nienacka np 5 godzin po smsie jak ten ktos odbierze to moze poznasz po głosie a potem sie rozłącz lub wprost zapytaj o imie np dziendbry do kogo ja sie dodzwonilam bo dzwonie ze sklepu tego i tego moze ktos sie da nabrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w tym problem, ze telefonu nie odbiera. ja nie mam zapisanego numeru w książce telefonicznej i moi znajomi tego numeru też nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to głupie ale u mnie kilka razy się sprawdziło a że mam dar przekonywania nawet znajomym pomagałam w ten sposób. zadzwoń z zastrzeżonego numeru i wymyśll jakąs historyjkę ,że dzwonisz z sieci w której on/ona ma telefon.Powiedz o jakiś ofertach świątecznych,promocjach itd. Na koniec poproś o imię i nazwisko itp. Powodzenia mi sie zawsze udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że nie mam kogo normalnego o to poprosić. ta osoba już kiedyś wcześniej do mnie pisała z tego numeru i kiedyś jak dzwoniłam to odebrała kobieta, ale jak jej nagadałam to się rozłączyła. mój głos już pewnie zna. bo mi chodzi przede wszystkim jak ja mogę dowiedzieć się konkretnie kto to (imię, nazwisko- gdzie mieszka). mam do niej straszny uraz za to co robi. chciałabym ją w jakiś sposób poniżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon z inneg numeru telefon
a moze po prostu dzwon do upadłego z innego numeru a jak nie bedzie odbierał to napisz smsa PROSZE ODBIERZ MUSIMY SIE PRZECIEZ UMOWIC CO ZROBIMY W TAMTEJ SPRAWIE tak zeby zaintrygowac te osobe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już dość siebie - dzięki to bardzo dobry pomysł, ale ta osoba wygląda mi na inteligentną (stwierdziłam na podstawie sms) i nie wiem czy da się na to nabrać. a jak nie ma na abonament to przecież nikt nie dzwoni z żadnymi promocjami wtedy, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon z inneg numeru telefon
to napisz takiego smsa ZGŁOSIŁAM SPRAWĘ NA POLICJĘ i moze faktycznie zglos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon z inneg numeru telefon
niektore numery na karte sa zarejestrowane w bazie w danej sieci ale wtdy w sumie faktycznie nikt nie dzwoni z promocjami nooo ale wyjatki sie zdarzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcxcx
Do nękania innych takie pojeby wykupują sobie np startery orange go i nie ma możliwości dowiedzieć się kto korzysta z numeru. Z promocjami też do nich nie zadzwonią, bo nie mają abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodzi konkretnie tylko o imię, nazwisko, adres. postanowiłam że zniszczę tej osobie psyche tak jak ona się nade mną znęcała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj numer
na jakims sex czacie czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcxcx
O, no właśnie. "Chętna suczka pozna pana..." itd...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta osoba ma numer właśnie w orange ale ten numer ma bardzo długo aktywny (przez 2 lata już z niego korzysta). i dziwne że chcałaby uzupełniać sobie konto tylko po to aby mnie nękać. niszczy mi życie ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znajdziesz w swoim otoczeniu choćby jednej osoby,która by mogła zadzwonić... może to jakaś gówniara zakochała się w twoim chłopaku/Mężu jeśli masz bo poważna osoba chyba by sie nie bawiła w takie bzdety .Masz jakies podejrzenia kto to może być i czego chcieć? A co ona ci pisze w tych sms-ach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj numer
Z Orange dzwonia z oferta ubezp. na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon z inneg numeru telefon
tez niezły pomysl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon z inneg numeru telefon
a wpisz ten numer w google moze sie wyswietli ze jest jakas firma powiazana z tym numerem moze na allegro znajdzie sprzedawce co ma taki numer!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz tylko zadzwonić z innego numer no jeszcze możesz spróbować złożyć doniesienie do prokuratury o nękanie czy coś podobnego... ale czy to zadziała :D czy raczej każą ci spadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon z inneg numeru telefon
hahahah cale quo vadis no super pomysł albo jeszcze lepiej cos po hebrajsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie też o tym pomyślałam. po głosie stwierdziłam że to dorosła kobieta około 30 lat a zachowuje się jak guwniara. a z tą policją to zły pomysł według mnie bo teraz ja chcę ją ponękać, ale jak będę wiedziała kto to wtedy już pójdzie jak z płatka. a tacy magicy komputerowi nie potrafią przypadkiem dowiedzieć się takich rzeczy kto to i gdzie mieszka? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_tak_miałam
Ktoś dzwonił o 3 w nocy z zastrzeżonego. Jak nauczyłam się wyłaczać dzwonki na noc i ignorować sygnały z zastrzeżonych to zaczął mi pisać wulgarne smsy (typu "widziałem wczoraj jak obsługiwałaś swojego psa, dobra jesteś, jutro wynajmę kilku kolesi i zrobimy ci najazd na chatę, sprawdzimy wszystkie twoje trzy otworki" ) już z normalnego numeru. Gość znał dużo szczegółów z mojego życia (min rase i imię psa, mój adres itp). Nie odpowidał na moje smsy typu "daj mi już spokój" albo "kim jesteś" a telefon miał tylko i wyłącznie do gnębienia mnie - nie odbierał telefonów ani z normalnego numeru ani z zastrzeżonego, ani ode mnie ani od nieznanych mu numerów. Nie dało rady się dowiedzieć co i jak bo numer był z karty, a telefon kupiony nie w salonie tylko w komisie. Policja = całkowita ignorancja. Dopiero tato poruszył odpowiednie sznurki i cośtam ruszyło, jakoś namierzyli kolesia okazało się, ze to jakiś burak który mnie chamsko podrywał na disko i ja go wtedy chamsko spławiłam, więc z jakiegoś powodu to mnie obrał sobie za cel gnębienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci pisze w tych sms-ch ? bo jeżeli jakieś groźby itp to ja bym się nie bawiła w detektywa tylko zgłosiła sprawę na policję!!!! odechce się jej głupich żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym quo vadis to super pomysł. ludzie macie świetne pomysły. po łacinie encyklopediejej wyślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie prosze
bo dawno temu slyszalam o bramce sms na necie i ze mozna wyslac calego Pana Tadeusza.jak sie to robi?moj byly mnie dreczy, ja wyszlam za maz, a on wciaz nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze nic kaalnego tylko gnębi moją psychikę. pisze np. że mój chłopak z którym już jestem 7 lat ma romans z taką laską, potem że ma z inną i jeszcze inną, ta osoba zna bardzo dużo szczegółów z naszego życia, tyklko w krzywym zwierciadle o tym do mnie pisze. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zgłaszam się z taką prośbą do Was. chodzi o tą bramkę sms co można wysłać całą epopeję??? ale będzie miała laska czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×