Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroczka1986

Czy jest możliwość aby się dowiedzieć kogo to numer telefonu?

Polecane posty

Gość Zgadula dula
Chodzi mi czy zwraca sie do Ciebie po imienu, piszac o Twoim chlopaku uzywa jego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze jakbym czytala o sobie
a ja mysle, ze to moze byc nawet dziewczxyna, ktora zostala ODRZUCONA przed twojego fAceta... probowala, czarowala ,ale nie dalo sie nic zrobic i moze sie msci na tobie? ze ty go masz, a nie ona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczka no szkoda ze nie masz adresu bo mina jej ... bezcenna :D ale nic nie poradzisz. najbardziej ja wkurzysz jak nie bedziesz w ogole reagowala. zero reakcji a pozniej zmien nr. ona po to pisze by Cie zdenerwowac. Twoje dzialanie pokazuje jej ze osiagnela cel - denerwujesz sie. brak dzialania da jej do myslenia i poczuje sie zawiedziona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno mojego chłopaka zna, ale moich danych to nie wiem. bardzo wiele rzeczy wie na mój temat. normalnie masakra. jestem przerażona. moja mama nie wie tego co ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale to moze byc nawet ktoras z Twoich bliskich przyjaciolek/kolezanek ktorej podoba sie Twoj facet (uwierz, sa takie "kolezanki"). bo byla Twojego faceta czy jakas ktorej on by sie podobal nie wiedzialaby duzo o Tobie. :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadula dula
Dziwna sprawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślałam. o miom chłopaku to zawsze pisze po imieniu. ale pomyślałam żeją oleję. nie odpowiadam na jej smsy już od wielu miesięcy ale zawsze głupia jestem ciekawa co wymyśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to głupie ale sama już nie wiem co ci poradzić.Ale ja bym kombinowała z tym operatorem.Nie dało by sie wymysleć,że np.zgubiłaś kartę do telefonu ..? może wtedy udało by się od nich uzyskać nowy numer. Ja bym robiła coś w tym kierunku bo skoro 2 lata cie już meczy a ty dalej nie wiesz kim ona jest to marnie to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmienisz numer i jakimś cudem ona go zdobędzie to wtedy będzie już pewność , że to jedna z" twoich koleżanek" też pomyślałam,że może twój ma kogoś na boku no ale chyba po takim czasie już by to wyszło więc ta opcja raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam siebie dość - umowa kończy mi się w lutym. jeszcze tylko około 3 miesiące. ale nie ma zmiłuj się. już mnie nie skuszą swoimi beznadziejnymi promocjami. uważam że orange guwno daje. zmieniam sieć na plus. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to trzy miechy jeszcze wytrzymasz:) Ale i tak możesz jej telefon rozpowszechnić poprzez pisanie go na murach itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne. pisałam wczoraj że to dobry pomysł. wszędzie gdzie kręcą się jacyś napaleńcy niezdrowi psychicznie będzie widoczny jej numer telefonu. tylko troche tak głupio jak poważna i ułożona dziewczyna robi graffitii na jakimś bloku a akurat policja będzie sobie koło mnie przejeźdzać. chyba że będę chodzić w kominiarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Na murach\" to przenośnia, ale na jakiejś ławce w szkole, albo w parku, w toalecie, w ksiązce pożyczonej z biblioteki, w tramwaju itd :D Możez wydrukowac sobie trochę \"ulotek\" z fałszywym ogłoszeniem i gdzieś je dyskretnie porozkładać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wkręt
hehehehhe sroczka czy sama czasem nie chcesz wykręcić komuś numeru o którym tu piszesz? wszyscy doradzają a ty zastanawiasz sie jakie tego moga być konsekwencjejak coś takiego zmajstrujesz. Dlaczego tak myślę?żadnych konkretów, ktoś cię niby gnebi smsami, zna dobrze ciebie i otoczenie, skoro jest taki uciązliwy zrób zrób co ci tu radzą podaj nr. wszyscy zaczną dzwonić i w końcu się okaże kto to jest, albo gdzieś rzuć go na fotum, ale...ty nic, krygujesz się tylko, tam nie wiem jak fikcyjne konto założuc, tu to nie batrdzo i takie tam pierdoły.Zwykła ściema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie wymyśliłam. inni ludzie jak widać potraktowali mnie poważnie. to mnie ktoś nęka a nie ja jego. numeru ludziom z forum nie podałam bo nie chcę aby ktoś miał przeze mnie kłopoty. poza tym nie chcę robić tego samego co ta druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak, poradziłaś sobie z tym natrętem? Bo ja mam podobną sytuację. Tyle, że dobrowolnie podałam numer lasce, która chciała pogadać na gg. I podobno jest z mojej szkoły, chociaż jej nie znam. W dodatku już 3 razy chciała się spotkać. Spławiam ją i czekam na koniec roku szkolnego. Alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam identyczną sytuację, która trwała około roku i co się okazało? że to kochanka mojego chłopaka.. również wiele o mnie wiedziała, wypisywała mi raz że jest jej mnie szkoda, innym razem że współczuje mojemu chłopakowi że ma taką dziewczyę, miałam głuche telefony o różnych porach dnia i nocy szczególnie w weekendy. Aż pewnej nocy nie wytrzymała ciśnienia, że mój chłopak towarzyszył mi na weselu, zadzwoniła o 4 nad ranem i się ujawniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rynka55
A do mnie jak kilka miesięcy temu wydzwaniał pewien numer to sprawdziłam go na infonumer pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drako66
muh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×