Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Claudio-... Liviia ..śle Ci piosenkę......ach.. też chciałabym jakąś otrzymać... TYLKO... dla mnie :) Cludia 🌻 dla Glou (GLOBUSA) wysłałam tę piosenkę na maila i... dla Ciebie też ślę... bo Lublin... ha , tam też...w piosence.. jest moje miasteczko RODZINNE ❤️!!!! i do tego śpiewa- Halinka Młynkowa--- a ten MIŁY szczegół- ROZUMIE nasza GLOU...no dobrze....GLOBUS!!! http://www.youtube.com/watch?v=4DEefipjYJY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...nie wyobrażaciesobie nawet jak spędziłam dzisiejszy wieczór. Chciałam odnależć pewien wiersz z naszego topicu. Dziewczyny - zaczęłam od 30-tej strony.... zaczytałam się w NASZYM PAMIĘTNIKU!!! Spędziłam wieczór w towarzystwie 2*25 , Arivy,Walpurii,Walii - przepraszam,zapomniałam,że były w naszym klubie, no i oczywiście Was. Posłuchałam piosenek,poczytałam wierszy - a przde wszystkim Was - ale nagadałyście ........!! :):):) Barbórka jest fajna. Piosenka z poradą dla Was po balandze. http://www.youtube.com/watch?v=WXv4E2OJ5Jg&feature=related A mój MM spędza wieczór w towarzystwie MAFII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro Posłuchalam piosenki - oj tańczyło się i śpiewało Brathanków i to całkiem niedawno..No jakieś 5 lat temu . Pisalam do was o 15 i widzę ,że wcięło mój liścik..Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na koniec dnia po wysłuchaniu piosenki do Livii a potem od Klary-rozkleiłam się kompletnie.Wielkie dzięki wszystkim.I piosenka na kaca się obowiązkowo przyda/bo było wesoło/ a góroli i góry uwielbiam.Livia trafiłaś w samo sedno i nie posądzałam Cię o taki luzik.Tak trzymać .Jeszcze raz dziękuję i do jutra.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej👄 Humor mam super..widzę nas w komplecie:) DZIEWCZYNY! Jak szaleć to szaleć....dzisiaj aż nie mogę niczego ogarnąć. Mam kaca , LIVIO przybywaj z ziółkami. Było wesoło, chyba trochę przeholowałam:) Jeżeli mam za dużo w organiźmie "rozweselaczy" .najpierw się bawię , a na pożegnanie płaczę. Tak było wczoraj:) Na razie wysłuchałam tylko kapitalnych piosenek od Was razem z Panem Globusem.A niech tam dzisiaj za mną siedzi i "robi" za ...podporę:D Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny zimowy poranek . Niedawno wstałam, umyłam głowę i pędzę do Was :) Nie byłam jeszcze na dworze, więc nie wiem, czy jest mróz (wieczorem był) Glou- co tam... imprezy przecież nie są codziennie- jesteś rozgrzeszona, bo zadowolona :P A mnie się tak przypomniało o wredocie NIEKTÓREJ , przeciwnej płci:D http://www.youtube.com/watch?v=HJweflRkdh8 I mam to już w dupie za przeproszeniem :P Bez obrazy....🌻 Na razie ...idę na kawę i Was zapraszam \_/>... dala Glu ziółka (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie ze spacerku z piesem....:) troszeczkę popadał śnieg, wiatr zimny ale miałam kaptur na głowie ( nie noszę czapek :() Biorę się za niedzielny obiadek i... coś na jutro! Mąż w pracy (taka służba), jeden syn wraca na obiad, drugi wieczorem. Póki co, jestem PANIĄ na WŁOŚCIACH :D,:P No tak, że CLAUDIA śpi :P , to się nie dziwię ale żeby Marii:D Ach... Maria powiedz, jak tam "roczek" Twojej Zosi????? To chyba było wczoraj? Livia... wczorajsza balanga... wiedziałam, WIEDZIAŁAM, że ktoś ze mną ( jak posprzątałam chatę) pije drinka- to byłaś Ty! :D Zmykam już 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem powtórnie , po ziółkach czuję się lepiej:) Postanowiłam odrobić zaległości w korespondencji. Więc zaczynam:) Na początek do wszystkich WAS DZIEWCZYNY moim zdaniem w kubie nie ma i nie może być GOSPODYNI. Wszystkie jesteśmy na jednakowych prawach. Kiedy jedna zaniemoże wszystkie Ją uzupełniamy , wołamy, czekamy, martwimy się .... i pewnie dlatego jest OK❤️ I NIECH TAK ZOSTANIE👄 NA ZAWSZE. LIVIO! To co napisałaś o piesku ....jakie to smutne:( Zwierzątko w formie zabawy bawiło się butami , było radosne i nie przeczuwało ,że spotka go taka KARA. Zgotował mu ją człowiek , ma przecież więcej rozumu i wiele może:( tym więcej jeszcze w stosunku do bezbronnej istoty:( Tobie nie przeszkadza,że GALOWE BUTY:D znikają..masz w domu pieska , ganiasz po leki kiedy potrzeba , bo to przecież członek rodziny❤️. Samo życie:( Ponieważ Pan Globus:) moczy nogi w wodzie z solą:D mam luz i piszę dalej. KLARO! No właśnie mnie też się zdarza,że napisany list błądzi i z opóźnieniem trafia do klubu, a bywa też ,że zginie. Oj wtedy jestem zła Powiadasz ..rządzisz dzisiaj na włościach:) i do tego ogarnęła Cię melancholia. W takich chwilach bardzo lubię słuchać muzyki:) MARYLKO! Jestem pewna ,że cały czas oddajesz serce wnuczętom:) na szczęście masz ich blisko , możesz obserwować postępy w rozwoju. Teraz są najbardziej wspaniałe, bo przecież z czasem staną się ......mondralińscy.....wszystkie dzieci są podobne:) CLAUDIO! A może to był ten sam Św.Mikołaj?? nawet jeśli inny to NAJWSPANIALSZY NA ŚWIECE❤️ ... bo prezenciki pamiętamy do dziś:) Coś mój nos czuje,że też "Barbórkowałaś" :D Teraz zakończę i reszta w drugiej części ...oby nie zaginęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciąg dalszy :D następuje: proszę Was o radę , otóż od dawna dręczy mnie myśl czy nie wziąć drugiego kotka, takiego dachowca. Wiem co znaczy zwierzątko bo jednego już mam, trochę kłopotu z wyjazdami mamy . Pracy z tym związanej będzie więcej , to wiem, ale we dwóch było by im weselej. Napiszcie co byście zrobiły na moim miejscu , bardzo o to proszę. Jeśli na ten temat mówię, M nie oponuje , nie mówi nic ale nie wiem co powie jeżeli by do tego miało dojść? Następnie dzielę się z Wami sprawą związaną ze starszym wnukiem. Uradował nas ponieważ dostał sprawdzoną próbną maturę i wyniki są dobre. Matematykę zaliczył na ponad 50% / chyba % a może punktów już nie wiem sama/ język angielski 80% z czego jest zadowolony i my też. Zaliczył choć słabiej język polski i tym jest zmartwiony ..i my też. Nasz wnuk ma dodatkowe utrudnienie ponieważ obarczony jest dysleksją i dysgrafią. Choć jest to poparte zaświadczeniami od specjalistów niestety nie wszyscy nauczyciele jednakowo biorą to pod uwagę. Często bywa podłamany ....słyszy takie wypowiedzi nauczycieli... że Ty nigdy nie zrozumiesz , a to ,że Ty nigdy polonistą nie będziesz. Jasne,że polonistą nie będzie i wcale o tym nie myśli. Jest tyle innych zawodów,że na pewno dla siebie znajdzie odpowiedni. Ponieważ jest wrażliwym chłopcem niepowodzenia przeżywa i to bardzo. Na szczęście ma wspaniałą wychowawczynię, współpracuje z nim i w niej widzi oparcie. Ten nadchodzący rok będzie stresujący dla nas wszystkich. To wszystko co chciałam napisać , napisałam i poczułam sie spokojniej. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Ja was nie poznaję :D Wszystkie na balangach ? w tym wieku ! Co na to wnuczęta ? cha , cha ... nie ma to jak sie bawi dojrzała młodzież :D Jak roczek Zosi? Mała dmuchała świeczkę - pomoc starszych braci ! U nas jest taki zwczaj , że kładzie się dziecku na stoliku 4 rzeczy ; monetę , długopis , kieliszek , modlitewnik - co wybierze to bedzie robiło w życiu.Mała wzieła pieniądz i długopis .Wszyscy orzekli - rosnie ksiegowa !:) M. siedział ponury , mało się odzywał , nie pił- był autem , chociaż teraz ma do C. 5 nin. z buta . Nie odzywalam sie wczesni ej bo miałam dzis lekcję jazd od 9 do 14 tej .Teraz szybki obiad - lane placki z twarogiem i ide z S. na wybory.W tej chwili zadzwonila siostra - zostałam babcią - dziewczynka miala przyjść na swiat w Wigilię.A to się dzieciątko pospieszyło , imię - też Zosia .Niech jej Bozia szczęści .Moja Mama ma nową prawnuczkę , następna ma się urodzić 19 grudnia a 10 grudnia bedzie praprawnuczka .Mama ma 78 lat - muszę sprawdzić czy nie będzie najmłodszą praprababcią w Polsce.Mam nadzieję , że nie przynudzam. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou, Marii, przecież o to właśnie chodzi- gdzie możemy tak BARDZO podzielić się radością??? Rozumiem Rodzina ale.... jak się cieszymy to chcemy aby cały "ŚWIAT" wiedział :D Glou- słyszałam właśnie, że matma źle poszła na maturach próbnych więc powinnaś być zadowolona z wyników wnuka. Pamiętam jak kilka lat temu (ładnych kilka lat :P) mój młodszy syn zdawał maturę ( matma nie była obowiązkowa) i jak z j.angielskiego miał 98%.... jak wszyscy byli szczęśliwi... a ja na około wszystkim się CHWALIŁAM :) Marii- Zosia wiedziała, co wybrać :D, mądra mała kobietka :D. Moja mama ma 71 lat i widoków na prababcię jeszcze nie ma :P nie wiem stety, czy niestety!!! A co do Twojego męża.... nie wiem, nie czuję tej sytuacji w Waszej rodzinie. Tolerujecie go, bywa na uroczystościach.... ja, gdyby mój mąż mi coś takiego zrobił- nie chciałabym go znać!!! Nie znam Twojej sytuacji- pewnie dlatego tak piszę..... Jestem z Tobą cały czas... trzymam kciuki i życzę Ci spełnienia marzenia SZCZĘŚCIA. 🌻 Buziaki dla WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Już dawno nic nie pisałam.Muszę się przyznać,że poczytuję Was prawie codziennie więc jestem na bieżąco.Wkurzyłam się gdy przeczytałam historię o tym piesku.Zwyrodnialcy,takich powinno się karać i podawać do publicznej wiadomości.Może to by nauczyło innych.To jest straszne,że tak naprawdę jest przyzwolenie na traktowanie zwierzą jak przedmioty. Globusiku,nigdy nie miałam kotka i nie wiem jak to jest z nimi.Zastanawiam czy była by zgoda.Wiem że z pieskami to różnie bywa.Bardzo bym chciała mieć psa a tak naprawdę to suczkę.Cały czas przekonowuje męża,że powinniśmy adoptować jakiegoś zwierzaczka ze schroniska.Coś nie możemy się dogadać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku gratuluję wnuka.Wiem jak cieszą osiągnięcia naszych wnuków. Mario,moja mama została prababcią jak miała 63lata i załatwił jej to mój syn.Śmieję się,że syn poszedł w nasze ślady,też szybko się ożenił i szybko dorobił się potomstwa. Pozdrowienia dla wszystkich piszących i zaglądających.Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj DORA! Ja mam "kota" na punkcie kota. Również biorę pod uwagę schronisko, będę " tokować ":D:D przed mężem , zobaczę jaka będzie jego reakcja. Tak szczerze to mam wielką ochotę i trochę się obawiam. Dojrzewam do decyzji:) Jak będzie napiszę. Pozdrawiam Cię. MARYLKO! Już dzisiaj trzymam kciuki za egzamin , mój nos czarownicy mówi,że będzie OK. Uroczystość Zosi to sama radość. To była wielka uroczystość nawet Dziadek się stawił. Wiesz KLARA chyba ma rację, trzeba go tolerować w towarzystwie. On ma dosyć tego co obserwuje, tak trochę czuje się jak powietrze. A ZOSIA dzielna ... MALUTKA DAMA ...... wie za co chwycić , co w życiu będzie potrzebne. OJ M już wymoczył nogi :p domaga się kompa:D Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mój Cień odpuścił miejsce przed kompem. A tu tyle czytania. Mario - gratulacje - dzieci się rodzą,podrastają - a mój Wnusio - dzisiejsza wiadomość - dostał pierwszy ząbek.. pośpiewuje la..la..la.. Ech - genialny i tyle. Jestem trochę w szoku - Syn z rodzinką w Swięta u nas. Radość miesza się z przerażeniem!:) Co niektóre,pewnie mnie zrozumieją. Globusik - kot, nieraz miałam ochotę - tyle,że z psami mi nie pasowało. Przyznam się,że ich charakterki są mi prawie obce, kiedyś..kiedyś.. próbowałam.. ale pewnie jeszcze byłam za mloda na ziwerzaka w domu. W domu rodzinnym było ich pełno.. dachowce,niezależne.. jak to na wsi. Tutaj też pełno ich się kręci - dokarmiam,niektóre są przepiękne. Pedro musiał je zaakceptowac.Chociaż jak wyczuje,że któryś sie go boi - to go pogoni,odważnych omija z daleka. Musiał mieć kiedyś "spotkanie pierwszego stopnia". ciesze się z wyników Twojego Wnusia.... ja już nie śledzę obecnych matur, - pogratuluj mu ode mnie. A wczoraj miałam przecudnych gości na moim balkonie. Za chiny nie wiedzialam co za ptaki go odwiedziły za jedzeniem. Net pomógł - SOJKA i DZIĘCIOŁ. Jak są pięknie kolorowe,popularne a mało widoczne. Dziewczyny - dobrej nocy!Kolorowych snufff jak moje ptaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wnuka Globusiku ! Syn polak zaliczył na 78 punktów , anglik na 50 p. a wynikow z matmy podobno jeszcze nie ma.. Klaro- urodzinki małej były u C.Nie mogę zabronić dzieciom go zaprosić.Zresztą tylko go przywitały - podejrzewam ,że czuł się wyizolowany , nawet nie mógł się włączyć do rozmowy - dużo rzeczy juz o nas nie wie. A moja mama zostanie praprababcią to już 4 pokolenia dalej - jeszcze młoda 78 lat.. Globusik dwa koty mogą żyć w zgodzie - tylko jak będą innej płci będziesz miała młode 3 razy do roku.Miałam kotkę - o matko , nachowałam się małych przez 10 lat! A ile kłopotu ,żeby potem je wydać w dobre ręce.Byl też królik miniaturka i pies i rybki.Teraz mam rybki i psa i starczy . Dziewczyny , jak dobrze , że jesteście .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio cieszę , ze humor dopisuje . masz małą wielka radość - dzieci na święta! ą będą u Ciebie to będzie ,, grzecznie .Nie martw się proszę na zapas ! Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario,jesteś wielka.I tak trzymaj.Gdy emocje opadną to sama stwierdzisz,że relacje z byłym jeżeli są dzieci nawet już dorosłe powinny być poprawne.Tak jest lepiej dla wszystkich.Dzieci są rozdarte,mimo wszystko kochają swojego ojca i nie muszą wypowiadać się po czyjej są stronie.Rozwodu z dziećmi się nie bierze.Przepraszam ale musiałam to napisać.To,że próbujesz jakoś się odnaleść w tej sytuacji to tylko dobrze o Tobie świadczy.Tak trzymaj.Zobaczysz jeszcze będziesz szczęśliwa.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mikołaj napisał do mnie list...czerwone trzewiczki .....podarowuje tylko raz....trudno rozumię:) tegoroczny prezent dla mnie to uśmiech:) Wczoraj dopadało śniegu, temperatura 0 st. pewnie będzie chlapa. Mam trochę roboty w domy zastanawiam się jak do tego się zabrać. LIVIO! Mikołaj nie zapomniał też o Tobie....pierwszy ząbek wnusia.... już go widzę jak się śmieje i pokazuje uzębienie:D Oj rozumię Cię , radość miesza się z obawą , jak dać radę i godnie, serdecznie przyjąć gości:) Dasz radę LIVIO. Pozostałe koleżanki obejmuję ściskam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . U mnie tez zrobiło się trochę cieplej. Glou- jeśli chodzi o kotka, to ja nie przepadam za nimi.... tzn. wiem, że są śliczne a w domu bym ich nie chciała. Jeśli już chcesz drugiego, to chyba musisz go pozbawić męskości ( jeśli to będzie on!!!:P). Maria pisała o "potomstwie". A tak w ogóle to jesteś KOCHANA ❤️. DORA leniuszek z Ciebie ale.... chyba nie taki śpioch jak Claudia :P Livia- wiem, że kiedyś napisałaś, że nie lubisz Świąt. Ja uważam, że musisz myśleć o ich dobrych stronach. Będzie syn, wnuk, przy stole cała rodzina, choinka, śmiech dziecka, jego ciepło gdy weźmiesz na ręce, pewnie buziak, uśmiechy na twarzach..... będzie SUPER- zobaczysz. :) Miłego dnia Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mikołaj jak na razie przyniósł tylko śnieg . Dzięki Doro za dobre słowo .Może to co złe obróci się kiedyś na dobre. Dziewczyny czy wy tak rano musice pisać wzruszająco o świętach , aż łza w oku się kręci ... Idę dziś do Forum inicjatyw Spolecznych .Tak normalnie to klub Seniora - uczą jak zwijać swoje zainteresowania.Może mi się tam spodoba .Potem napiszę jak było. Oczywiście jak rozwijać ...:D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! Mój Cień,stanął dzisiaj nademną i zapytał ŻYJESZ? No fakt - zaczęłam sama się nad tym zastanawiać!! Odpowiadam - chyba żyję1 a dlaczego pytasz? bo już 11 30! Zmyłka - swoim zwyczjaem nie przestawiłam zegara - była dopiero 10 30!!! Martwi się jednak o mnie no...no.. Dzięki za OTUCHY na nadchodzące święta - okazja do wyrwania MM z zimowego letargu - a przy okazji i mnie! Cieszę sie,bo C.zapowiedziała wcześniejszy przyjazd - a przy niej "pełna chata". Pozdrawiam poniedziałkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzis wszystie wnuki. przyszly sprawdzic czy u babci był też Mikolaj :) W tym klubie seniora zapisałam się na kurs komputerowy - pierwsza lekcja była od razu -3 godz. przepisywania tekstów. W zamian za to będę wolontariuszem w świetlicy środowiskowej dla dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czy to już wieczór???????:D Nie zauważyłam go ..... praca przysłoniła mi wszystko:) Dziewczyny bardzo dziękuję za słowa uznania dla mnie i wnuka. Ponieważ to próbna matura , dalej będę sceptyczna i ostrożna co do wyników tej prawdziwej. Oby się powiodło. A o kocie pomyślę jutro ..jak Starlett z " Przeminęło z Wiatrem" :D LIVIO! Te piękne i unikalne ptaki o których piszesz są miarą czystego środowiska w jakim żyjesz. Ubolewam nad tym,że zupełnie głucho jest u mnie. Ptaków po prostu nie ma. Nawet gawrony pokazały się na chwilę i znikły. Sam,a nie wiem co mam myśleć. Powiesiłam słoninkę , nasypałam ziarenek i nic nie jest tknięte. Święta zapowiadają Ci się rodzinnie. Choć z trudem ale dasz radę opanować sytuację. No gdyby cooo.....podeprę Cię. Dodatkowo ładuj akumulatory dla Wnusia. Już widzę jak się śmieje:D Pozdrawiam Cię. KLER! Wyznaję Ci,że ja również nie lubię świąt. Pędem razem ze wszystkimi:) przygotowuje się do nich ale ...jak ja tego nie lubię! Ponieważ będziemy w domu sami ....pół biedy. Synowa we wigilię i drugi dzień świąt pracuje, kolację przygotowuje jej mama , syn i synowa dzwonili zapraszali jednak chyba zostaniemy w domu. Warunki atmosferyczne pewnie nie pozwolą na wyjazd. Życie dyktuje warunki i niech tak będzie. Pozdrawiam Ci MARYLKO! Jesteś wielka.....po woli z plecaka jaki dźwigasz odejmujesz po jednym kamyku. Staje się coraz lżejszy❤️ i w końcu zostanie pusty, LEKKI. Ty MŁODA SENIORKO:D będziesz między ludźmi, będziesz pomagać potrzebującym, to OGROMNA SATYSFAKCJA. Do tego chyba lubisz pracę z dziećmi. Ja podwójnie trzymam kciuki za ...prawko.....i powodzenie w podjętych zamierzeniach. CLAUDIA! Gdzie się dziewasz????? pozdrawiam Cię. DORA! heja:) ANULKO! macham do Ciebie ..widzisz???? Pozdrawiam. No to chyba zakończę pisanie i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczekam , znowu wysłany list gdzieś błądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×