Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Miałam straszny dzień przez pewnego pana i smsa. Paskudnie boli mnie łeb .Kochanki mEZów mają ogromny wpływ .A w cho.... z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szybko muszę przygotować klubik na spotkanie.Ponieważ jest bardzo zimno -12 st. konieczna jest herbata z sokiem malinowym na rozgrzanie. Później kawa. Zapraszam. MERY! Są takie dni w tygodniu ,że nic się nie układa... a człowiek człowiekowi może zatruć życie bez cykuty:) Jesteś w wyjątkowej sytuacji ale na przekór wszystkiemu udowodnisz,że jesteś silna i nie poddasz się❤️ LIVIO! Poniedziałek tuż tuż i pierwszy gość w dom:) a Ty się krzątasz, wyglądasz , rozmyślasz jak przywitać kochanego gościa❤️ Powiedz tak jak Pan Popiołek z serialu "Dom" ...JACUŚ ALEŚ TY WYRÓSŁ:) KLER! Zbierasz się do pracy, pamiętaj przed wyjściem herbata z sokiem malinowym:) jeżeli nie jedziesz własnym samochodem , życzę Ci punktualnego autobusu ...czy to jest możliwe??? DORA! Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema kozunia i reszta
:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w klubie. herbatka smakuje jak miód-cud !! Wczoraj dowiedziałam się,że moja ST nie będzie u nas na Wilii!! Nie będę pisała co czuję !! a jak chcecie - to póżniej powiem. Mój Pedro po porannym spacerze, a za oknem wstaje świt. Co Wam się śnilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się stało?
same nagate babuszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję Globusik Twoja herbatkę .Od wczoraj coś mi zimno .Albo się przeziębiłam albo pewna pani mi wysyła złośliwe fluidy. Chyba jestem za bardzo uczuciowa. Dzień dobry dziewczyny :) LMO czyżbyś sie cieszyła z czyjejś nieobecności na Wigilii ? Oj , oj ! Klaro - jak tam w pracy - impreza już była ? Jutro jadę do teatru z klubu seniora na sztukę "tajemniczy ogród , staram się myśleć o tym a nie o jakiś plotkach . Zyczę wam i sobie spokoju na dzisiaj .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS cieplutko w ten mroźny dzień 👄 Dowcipnisiom przypominam ,że CZAS, nie stoi w miejscu. Jeśli mają takie pojęcie o ewentualnych babciach, to współczuję im takiej jesieni życia. My jesteśmy INNE- my ŻYJEMY! Livio- jeśli dobrze odczytałam kto to jest ST- chyba powinnaś się cieszyć z jej nieobecności :P Ale, tak, napisz, co czujesz.! Marii- otworzyłaś puszkę pandory - musisz być na wszystko przygotowana. Nie martw się jednak- dasz radę! Teraz już jesteś SILNĄ KOBIETĄ! Wiesz czego chcesz a czego nie! ❤️ Glou- aż Ci zazdroszczę taki piękny wiersz dostałaś od naszej Kozy. Ale zasłużyłaś. Dzięki za poczęstunek :D. Samochodzik już wozi mnie. Ahoj :P Koza- Ty wnosisz dużo ciepła do tego topiku... 👄 Claudia, Claudia, Claudia CZEKAMY!!! Dora 🌻 dalej mów, co Ci leży na serduchu 👄 Iga - jeśli się jeszcze pojawisz!!! Miłego dnia dla WSZYSTKICH 🌻, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii- imprezę ma dziś od 17.00 do 22.00. Moje chłopaki mnie dosarczą i zabiorą. Już dostałam od męża 10 przykazań... jednym słowem mam nie dać plamy :D A Ciebie Marii zapewniam- będę grzeczną dziewczynką :P Co do panów- są niestety zajęci ale.... pewnie gdybyś była nie obyłoby się bez adoracji. Z nim musi być krótka piłka- komplementy TAK, ale rączki- PRZY SOBIE! Zresztą to nie debile ( na szczęście!!!:P ) rozumieją to doskonale. Tobie życzę miłej uczty duchowej jutro w teatrze. Bądź silna.... wszystko kiedyś minie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! No cóż bywa i tak . We Wilię nie będziesz sama.Wybór ST....tak chce. MARYLKO! Idź spokojnie do teatru a fluidy spal w kominku. KLER! Samochodzik sprawny więc nie ma problemu:) A przede mną trochę gruzu:D, czekam jeszcze na natchnienie:) CLAUDIO! Czy znowu jesteś w sanatorium, a może w Ciechocinku więc daj znać:) DORA! Wzywamy Cię do klubu ......słyszysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , :( :(, :(, :(, :( 😭, 😭, 😭,[ beksa], 😭 Myślałam, że ZAWAŁU dostanę przez to Twoje wybudzanie ze snu zimowego. Teraz się BOJĘ!!!!!!!!!!!!! Ja nie oglądam horrorów!!!! Zlituj się pliiiiiiiiiisssssssssss!!!!!!!!! A chciałam Wam tylko powiedzieć, że puszczają nas wcześniej z pracy (13.00) aby się przygotować do imprezy Koza ... dżizus krajs!!!! nie rób więcej tego- ja MAM DOSYĆ!!! Aż dostałam gęsiej skórki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLARO! Na imprezie wszystko minie ....horrorów nie będzie:D przyjemności Ci życzę:) KOZA! OOO MATKO najpierw mnie wybudziłaś a następnie uśpiłaś. Przecież nie jestem na balu a kręci mi się w głowie:D owszem tańczę ale z garami w kuchni ...tak tańczyła też nasza Lonia. Pamiętasz???? Ale z Ciebie niesforne zwierzątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[usta[🖐️ Wszystkim. Idą Święta... Nie zatraćmy się w świątecznej pogoni, gdzie każdy za czymś stale goni. Wyciszmy serca. Zróbmy w nich odrobinę miejsca dla małego dzieciątka, co się rodzi, by troski nam osłodzić. W chwili skupienia i wyciszenia, pomyślmy też o tych, co mają proste marzenia. O ciepłym domu, kochającej się rodzinie, gdzie przyjdzie radość, a smutek minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ta Koza wyprawia :D i bez hipnozy,mam zawroty glowy,. Klara bawi się - Anulka napisała dla nas piękny wiersz. Dzisiaj dowiedziałam się,że moja znajoma,Babcia moich małych przyjaciół od spacerów z psem - zginęła pod kołami....... Nie mogę jakoś nie myśleć - stawiała niedawno plot,aby nie chodzić przez jej leżącą ugorem działke- ech.. co za złuzenie,że coś na tym świecie jest nasze. Ot życie.... dobrej nocy Do świąt 7 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, jest kawa \_/>, ewentualnie jakieś ziółka (_)>. To nic, że sobota- wstawać z łóżeczek! :D Wczoraj było super.... dopiero na takich imprezach można poznać ludzi, bo tak na co dzień to... miło ale służbowo! Jeszcze raz potwierdzam, że od paru lat pracuję z fajnymi ludźmi :classic_cool:. Było miło, wesoło, sympatycznie. A z każdą minutą( wiecie:D) atmosfera przemiła.... śpiewy z czasów harcerstwa itp... w większości jesteśmy w podobnym wieku. Impreza była poza P. więc autokar rozwoził nas...a stamtąd już mnie np. mąż odebrał. Było sympatycznie, bo każdego reszta żegnała śpiewem. Mnie pożegnano piosenką zespołu z Lublina...( Glou- wiesz jaką piosenką!:P ) Fajnie wiedzieć, że jest się LUBIANYM! No ale.... czas wracać do rzeczywistości. Mąż pojechał do pracy- synkowie wrócą za parę godzin.... muszę to wykorzystać na szybkie odkurzenie mieszkania. Piesa jeszcze śpi, więc tak koło 9-tej ...spacerek i zakupy. Livia- relax wspaniały... rozmarzyłam się i zatęskniłam za wyższą temperaturą i przepięknymi kolorami :D Pozdrawiam Was 🌻 i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLER! Zioła wypiłam , zmieszałam wszystkie jakie znam:) na pewno zadziałają pozytywnie ...na wszystko:) w drugiej kolejności kawusia zadziała "kopniakiem". A ja myślałam,że po imprezie będziesz jeszcze w łóżeczku.Z tego co piszesz rzeczywiście masz fajną atmosferę w pracy. Na taboretach raczej wszyscy siedzą, a nie są nimi:) Ja już nastawiam się duchowo na ubieranie choinki. Bardzo lubię to robić. MERY! Nasza MERY gdzie się skryłaś? Wybierałaś się do teatru, napisz czy byłaś? i czy fluidy spaliłaś w kominku. Ja wysyłam Ci pozytywne na cały dzień❤️ ANULKO! 👄 i pozdrowienia ślę. LIVIO! Biedna babcia sąsiadka ....tak walczyła o ścieżkę:( jest już jej wszystko obojętne:) KOZA! Pozdrawiam. U mnie mróz -10st. Reszta rodziny jeszcze śpi. Zacznę głośno kasłać może wybudzę ich ze snu:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszel jakiś z oddali mnie obudził. Klara na spacerze z piesem, a mój MM wybiera się odśnieżać przed domem. Skąd to nasze niebo,bierze tyyle śniegu? Ciągle pada i pada - a tu jeszcze przed nami zakupy,dla mojego MM to przeszkoda,nie do pokonania,wyjazd samochodem w taka pogodę. Wszystkie wcześniejsze plany,biorą w łeb. Globus - wystrój choineczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! Wczoraj tylko Was czytałam - miałam doła Anulo - wiersz piękny , wprowadza w nastrój świąteczny :O Kozo ! Oprócz rozśmieszania , potrafisz nieżle straszyć , można Ciebie wykorzystać w innym celu/ Cha ,cha.... :D Globusik do teatru to jadę dopiero dzisiaj , jestem kichająca - chyba jakieś przeziębienie się przyplątało . Klaro 🖐️ miałaś świetną imprezę - też lubię imprezę ze śpiewem , do tego gitara ....ach pomarzyć dobra rzecz ... Miłej soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 moje Kochane 🖐️ U mnie tez bialo i zimno ..... ALE.... Nie smuć się zimowym czasem , kiedy śnieg i wiatr nad lasem. Kiedy ziąb i prószy z nieba , to weselić też się trzeba. Wszak zimową porą jest Pięknie , i niejedno Serce wnet zmięknie. A gdy Ci zimno uśmiech zabiera , idź na goraca - KAWKE- do=== PRZYJACIELA===. Jestem z Wami 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przed świętami ..." Miasto ozdobione pięknymi światełkami co rozjaśniają grudniowej nocy ciemny mrok pięknymi kolorami. Każdy niecierpliwie czeka na święta o znajomych i bliskich pamięta. Wysyła więc kartki i życzenia Płyną w świat gorące pozdrowienia. Życzymy sobie zdrowia i miłości w ten czas Świąt wielkiej radości. Byłoby pięknie gdyby święta cały rok trwały By uśmiechy z twarzy nie znikały. By człowiek drugiemu przyjacielem był I każdy z każdym w zgodzie żył. By dzieci uśmiechały się stale By samotnych ludzi nie było wcale. By na każdą chorobę lek mieć Taki świat chciałoby się mieć. Niech Dziecię w Betlejem narodzone Wniesie ciepło i dobro w serca odmienione. Niech ludziom dobroć i wrażliwość wróci I niechaj nikt się już nie smuci. Gdy na kolędy przyjdzie czas Niech zatem dobro ogarnie nas. Niech Dobry Bóg nam błogosławi I ten świat na lepszy naprawi . Milego dnia i :D na buzkach zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIV IO! Dobrze,że Cię obudziłam ,we dwie jakoś raźniej{serce] zabierać się do roboty. Czuję,że reszta rodziny nie jest zadowolona z mojego planu;) Jestem strażakiem ha ha ha MARYLKO! Ponieważ jestem starsza pozwalam sobie na Ciebie krzyknąć❤️ nie zamykaj się przed klubem i nami. Czy fluidy otrzymałaś takie prosto z serca??? Jeżeli nie czujesz się dobrze ...oceń czy powinnaś jechać dzisiaj może lepiej zostać w domu w cieple. Te kwiaty dla Ciebie 🌻 KLARA! Dotleniłaś organizm ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Co za szczęście spotkałyśmy się w klubie. No cóż wzruszyłam się...... choć wirtualnie ale wszystkie Was dotykam moim sercem❤️ LONIU wielkie dzięki za stworzone przez Ciebie magiczne miejsce👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Teraz piszę do Ciebie to co dyktuje mi MM Kontakty z Panią są rzadkie i mam możliwość sporadycznie usłyszeć przeczytany przez żonę wpis.Zazwyczaj wiąże się on odpowiednio do danej chwili , sytuacji , nastroju, czasu... wierszykiem.Muszę wyznać, że są tak wspaniale dostosowane , iż czytanie , słuchanie ich jest wielką dla mnie przyjemnością. Wprost powiem ,że ich na swój sposób przeżywam. Dziękuję za te i czekam na następne.Serdecznie pozdrawiam. Pozostałym wszystkim miłym Paniom życzę dużo radości w przygotowywaniu się do Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jak widzicie na razie tak sobie "labujemy" przed komputerem. Hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou :D, teraz bezapelacyjnie należy się...DUUUŻY...Buziak dla Twojego męża. A jak duży, to wiesz, bo od nas WSZYSTKICH.... bab:P.... CZAROWNIC :D Anula- piękne te wiersze...PRZEPIĘKNE! ❤️... przeczytam je w trakcie Wigilii - a będzie też moja teściowa!!! Wspomnienia wczorajszego dnia.. http://www.youtube.com/watch?v=JA5KaBTGCZg&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=ZUJWkJeB2Sc No to...pa....gotuję obiad i STROJĘ mieszkanie świątecznie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Cieszę się,z wróciła do nas nasza dawna Anulka.Brakowało mi Ciebie,twojej poezji,optymizmu.Fajnie że jesteś! Czekam jeszcze na Lonie,mam nadzieję że do nas wpadnie. Klaro,fajne są takie imprezki.Oczywiście jak jest pełen luz.Cieszę się że się dobrze bawiłaś. Globusiku,ubrałaś już choinkę?My zrobimy to dopiero w środę.Dzisiaj pracowałam,jutro też.Dziewczyny mają wolne a ja pracuję razem z moim M.Kózko pozdrawiam. Livio,fajna zima ale to odśnieżanie jednak nie za bardzo.Zapowiadają że już niedługo nie będzie śniegu.Jazda samochodem przy takich warunkach jest fatalna.Trzeba bardzo uważać. Mario,podaję Ci drabinę i wychodz z tego doła.Ja też trochę jeszcze w nim tkwie.Ale to samo życie.Raz na wozie a raz pod nim. Czy zmniejszył się dół po kulturalnym spędzeniu czasu w teatrze? Musisz jak najczęściej wybywać z domu,żebyś nie mogła ciągle analizować swojej sytuacji.No i oczywiście wierzyć że będzie dobrze.A będzie na pewno okej.Słoneczko zaświeci dla Ciebie jasno i sama nie uwierzysz że to wszystko się działo.Musi upłnąć trochę czasu żebyś pozamykała swoje sprawy z przeszłości. Ale się rozgadałam. Trzymajcie się dziewczyny.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla Wszystkich , ciesze sie, ze moge do Was choc od czasu do czasu wpasc i przezywac razem nasze smutki i radosci ale pamietajcie moje Kochane......... Czasem przeżywa się chwile, które zapomnieć trudno. Czasem spotyka się ludzi, bez których tęskno i nudno. Każdy kolejny dzień jest wielką niewiadomą. Niech ten wiersz Wam przypomni, że jest ktoś, kto o Was nie zapomni. Specjalne pozdrowienia dla Pana " Globusika". :D Dziewczyny ja mam taka nadzieje, ze Lonia napewno o nas nie zapomniala i jak pisze Globusik dzieki Loni poznalysmy sie w naszej kawiarence. LONIU jak nas czytasz to pomachaj nam 🖐️ Kolorowych snow zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×