Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

wieczorkiem :) a ja przyszłam się tu odstresować 😭... Saro dziś z netem miałam to samo w pracy- pisałam- nic nie było....- dopiero teraz widzę, że mój post dotarł!!! A poza tym...hahah wybierałam nasz topik- wybrało mi inny- tam napisałam..... nie wiesz co za radocha!!!!! Nawet w ludziach w żałobie odzywa się zwykła KROWA! A swoją drogą czemu tak miłe zwierzątko kojarzy się z tak obrzydliwymi cechami :( Co do mojego ODSTRESOWANIA...... właśnie robię uszka😭...... i powiedziałam, że to OSTATNI RAZ!!!!! Pierogi owszem .... i to duuuużo! ale uszka już NIE!!! Brak mi cierpliwości- to jest dłubanina- nic więcej!!!! W tej chwili mam 80 szt.- dociągnę do setki i.....KONIEC!!!!!!! Pa do brej nocy papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o odstresowanie chodzi to mam dla Was bajkę na dobranoc. Wlepiłam na portalu Granice, ale ja tam nie umiem edytować i musi zostać tak jak jest - trochę niechlujnie. Na PP nie che mi się wklejać bo to wydaje mi się trochę głupie...Ale to w końcu humoreska http://www.granice.pl/opowiadania,skrzypce-sebastiana,3278,1 na blog, gdzie mam inne linki do moich "dzieł" na razie nie będę tego linka wklejać. Dobranoc wszystkim i miłych snów. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą Ammaaaaaaandaaaaaaaa gdzie jesteś? Tereska przeczytalam "Skrzypce Sebastiana" i moim skromnym zdaniem - pomysł jest ciekawy ale mogłabyś troszkę popracować jeszcze nad tym. No ale mogę się nie znać , więc nie musisz brac pod uwagę moich spostrzeżeń, czyta się fajnie. Klara, ciekawa jestem jak długo jeszcze będziesz hurtowo lepiła pierożki i uszka, no ale Ty z tych stron co dla tradycji dadzą się zamordować. Czy pamiętałaś iść do okulisty? Przy tylu uszkach oczka są Ci potrzebne. Aaaammmmaaannnnddaaaaa hop, hop :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAROoooooooooooooooooooooooo :) padłam dzisiaj po południu ... przed chwila wstałam .... ide zrobic herbatkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo Cię nie było i ja zwątpiłam czy jestes w pobliżu i wzięłam śpiocha bo zaziębiłam pęcherz i na sucho nie zasnęłabym, jestem obolala. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ....pod nikiem mam adres @ ....... tam mnie zawsze znajdziesz ...:) ide obejrzec Hansa Klosa :) jakos tak mrozem ciągnie .....nawet Dolly juz w domu :) dobrej nocy ...do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
procha na sen ? mnie tez jakies chorobsko łamie ....:( ale ten tydzien musze jakos przetrwac ..potem moge juz leżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka podana ......czerwona dla Ciebie , dla mnie czarna z cytrynką i swiezym lisciem mięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam ...!!! jest ... kliknij w ammanda .......... i załoz bryle :) jest ?????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Saro ? nie mam nic od Ciebie :) do Swietego Mikołaja pisałas moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saroooooooooooooooo .........no gdzie Ty piszesz ? przeciez adres prosty jak gięcie drutu ...:D sprobuj jeszcze raz .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic od Ciebie ...... naprawde ..mam otwartą poczte ..... moze podaj swoj adres , ja napisze ...bo jakies dziwne rzeczy się dzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm .......cos mi sie wydaje ze nasza korespondencja dotrze dopiero rano .... o tej porze przychodza na moją poczte juz reklamy , grupony i inne .... dzisiaj nie ma nic .................... proponuję iść dzisiaj spać .... pogadamy jutro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam Saro ......poczta o2 sie zawiesiła .... @ się wysyłaja, ale nie dochodza .... spij dobrze pa ...do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok , Amanda, od Ciebie wiadomość dostałam i też Ci wysłalam ale cafe szwankuje tak samo jak popołudniu, Miłej nocki Ci życzę i naszym śpioszkom kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- witam się z Wami szybko kawą \_/>, herbatą (_)> do wyboru ..:) Saro u mnie wczoraj net szwankował cały dzień a wiadomości szły sobie, gdzie chciały :P Amando, to jesteście z Sarą nocne Marki :) a ze mną ( sądze po liczbie) chyba rówieśniczkami . Teresa później przeczytam Twój tekst:)- dziś od rana znów "kop" w pracy:( Loniu- nie odzywasz się, martwimy się o Ciebie ale.... pamiętamy o Tobie. CZEKAMY! Oneill- jak drogi wiejskie do miasta, jak przygotowania do Świąt i dzieci? Zmykam już i życzę Wam milego dnia 👄🌻 )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie Dziewczyny ) ) ) Ja jak zwykle pózniej ale jestem, Klarcia pracuj wolno i z radością aby starczyło Ci sił do emerytury, a wieczorami jak komp będziesz miała wolny i sny uciekną to przychodż do nas, będziemy razem lunatykowac. Wczoraj poczta zrobiła nam psikusa i było przymusowe spanko ale może to i lepiej bo byłam padnięta. Milego dnia dla wszystkich laseczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×