Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jessica Parker

Jestem do niczego, życie sensu nie ma

Polecane posty

Gość bogini uwodzeniaa
czy przy niedoczynnosci tarczycy mozna robic głodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini uwodzeniaa
ponawiam moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini uwodzeniaa
ja pytam powaznie czy lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Sara Jessica Parker...Nie tylko Ty masz taki problem....Ja studii nie skonczylam-teraz nie oglam tez zaczac bo w pracy wolnego nie dali na szkole:( za rok chcem isc-ale to kolejne lata w polsce a tez chcilabym wyjechac oderwac sie na jakis czas od tego wszystkiego -znow jak wyjade do studii nie skoncze itd itd...PO studiach to jest bardziej niz pewne ze pracy w zawodzie nie bede miala cala Polska..Poza tym jestem z facetem ktorego kocham a on ma mnie gdzies....Zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim, to sama sobie przeczysz i kolejne punkty się wykluczają... "1. zawsze bede sama" skoro tak twierdzisz to znaczy, ze nie masz paskudnego charakteru - bo tacy ludzi lubią być samotni... "2. po studich pewnie skoncze w sklepie spozywczym" każdy tam kończy - ja bywam w nim przynajkmniej kilka razy w tygodniu :P na dodatek - w takich sklepach jest zawsze sporo ludzi, wiec odpada pkt o samotnosci :D "3. nic mnie nie bawi juz" spoko loko, bawi Cie zakładanie tematów na Kafe, wiec nie jest tak źle "4. mam paskudy charakter" jelsi masz takowy, to wszystkie inne pkt odpadaja, bo ludzie o charakterach paskudnych, dobrze czuja sie gdy sa samotni, gdy nic ich nie bawi i gdy nikt o nich nie myśli i przede wszystkim ciesz sie z pracy w sklepach spożywczych, bo moga innym nieświeży chleb podkładać albo sikać do napojów gazowanych :P "5. jakbym jutro nie wstała to nikt płakał po mnie nie bedzie" płakaliby przyszli klienci sklepu spożywczego, ktorzy nie kupiliby świeżych bułeczek... biorąc pod uwage ze to, nawet w niewielkim sklepie, dość duza ilość ludzi, to juz widzisz, ze ilość płaczących byłaby znaczna... dodaj do tego tabun facetów, którym jeszcze złamiesz, lub już złamałaś serce ;), władze uczelni (mniej studentów = mniej kasy do ich budżetu :D ) i uzbierasz armie osób, które łkałyby jak po Tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja studii nie skonczylam (...) za rok chcem isc" a co chcesz studiować? polonistyke? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah a z pozka jestes
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem niedorobieńcem
zaraz idę złapać 2 z kolosa robie kurs na prawko i idzie mi gorzej niż źle a to już koniec kursu praktycznie kiedyś się zabije w tej L-ce a ja tak bardzo chcialam śmigać sobie wstęgą szos no i facet który mi się podoba ma mnie głęboko gdzieś. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah a z pozka jestes
Nie, bo brat cos mowil ze cos tam 'dla naszego miasta'. Myslalam ze on tez z poznania, ale cos zle kojarzylam. Moj blad. Pozdrawiam 🖐️ a co do studiow, znajdz wezszy obszar ktory Cie interesuje i wglęb sie w niego, zostan specjalistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach nie da sie zostać specjalistą :D specjalizacje wyrabia praca zawodowa a nie nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra12125
Sarah Jessica Parker, widze ze trafilam w koncu na kogos takiego samego jak ja;) i chociaz wczoraj chłopak mnie rzucil dla swoich kumpli, staram sie myslec pozytywnie...chociaz to troche trudne...nie dołuj sie, zycie kreci sie dalej, miejmy nadzieje ze kiedys spotkamy kogos odpowiedniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah a z pozka jestes
komiczne, da sie da sie:) zalezy co studiujesz. zreszta chodzi mi o prywatne rozwijanie zainteresowan. Ja studiuje informe i chce sie specjalizowac w javie wiec w wolnym czasie to rozwijam. o to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale informatyka to zupelnie inna sprawa... tam standardowo pracujesz samodzielnie i ze tak powiem praktyke budujesz sobie sama, swoja wlasna indywidualną pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah a z pozka jestes
No tak. O to mi chodziło. Specjalistką teraz nie zostanę, pewnie. Ale pracując coś sama zyskuję przewagę ;) No, tak myślę przynajmniej :O Czas zweryfikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×