Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jessica Parker

Jestem do niczego, życie sensu nie ma

Polecane posty

1. zawsze bede sama 2. po studich pewnie skoncze w sklepie spozywczym:O 3. nic mnie nie bawi juz 4. mam paskudy charakter 5. jakbym jutro nie wstała to nikt płakał po mnie nie bedzie dosc mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalakskd
i jeszcze marnujesz zycie siedzac na kafe i wymyslajac glupie nicki, lepiej bys ksiazke poczytala (byle mądrą a nie jakies glupoty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah-trzymaj sie-nie jest źle-młoda jesteś swiat przed toba. A facet jakiś sie znajdzie predzej czy poźniej. I nie ma co narzekać. A charakter-lepiej miec paskudny niz zaden :D zreszta-chwilowe doły dopadaja każdego-trzymaj sie po prostu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam Sarah, marudzisz :P PS. Skąd wiesz, że po studiach akurat w spożywczaku skończysz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh-że doła to sie domyśliłem. Nie martw sie-do jutra przejdzie. Tak to z nimi bywa-przychodza i odchodza ;-) dasz sobie rade. Wystarczy uwierzyc troche w siebie i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne włosy
ja mam to samo, doskonale cie rozumiem, drugie sie juz spelnilo , pracuje w sklepie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okruszek Słońca
A kto ci każe pracować w tym co studiujesz. Ja skończyłem PP ze specjalnością odlewnictwo, i oprócz odrobienia stypendium fundowanego z Huty Swiętokrzyskiej ani dnia w zawodzie nie przepracowałem, studia to był tylko papier do dalszego życia, ot furtka, tzn ja tak to pojmowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami
mam to samo+ to ze jestem w wieku starczym i boli mnie teraz głowa i nos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok albo spróbuję pomóc:D Saro odnośnie tych punktów to: 1. jak pamiętam Twoje topiki to raczej powinnaś narzekać na to, ze faceci nie dają Ci spokoju 2. na razie jesteś na studiach-proponuję z tego jak najwięcej korzystać-erasmus lub most-te programy nieźle wyglądają w cv +super przygoda 3. hmm może jakiś topik o prawiczkach?:P-mi zawsze poprawiają humor 4. i dobrze! piekna kobieta z paskudnym charakterem to marzenie każdego faceta:D 5. nawet nie pisz takich bzdurek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak marketing
to faktycznie przegralas zycie brr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky_Strike tylko że jak sie w kims zakocham to konczy sie lipa i to zawsze tak ze ja sie dlugo pozbierac nie moge:( tak sobie mysle ze gdybym zadawala sie blizej z tamtym haremem kolegow to rozkochaliby mnie i olali:O charakter mam paskudny:O nigdy nie jestem z siebie zadowolona, mam taki jakby perfekcjonizm, marzenie ideału którym nigdy nie bede, do tego egoizm, pamietliwosc, zazdrosc i masa wad:O co do wygladu to mam sie dosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój post Saro to po prostu opis kobiecości:) zupełnie nie potrafię pocieszać :O , a pisanie tekstów typu "będzie dobrze" chyba jest bez sensu ale jak byś chciała ponarzekać na gg np. to się oferuję p.s.ale będzie dobrze zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky_Strike chętnie bym Ci potruła :D na gg, zostaw maila czy cos :P dzis podczas kolejnej bezsennej nocy stwierdziłam, że wyjade do Wenezuelii i bede grac w dennych telenowelach czarne charaktery:D do tego sie nadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzesi nie przesadzaj... takie teorie to moze cream walic tutaj na forum. a nie ty... To nasze miasto potrzebuje takich babek jak ty ... przynajmniej jest jakas alternatywa wobec tipsiar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz jestem u Ciebie spalona nie dzesi.. w moim pojeciu tipsiara to ogólnik na pusta i wytapetowana babe...która mysli przez cały tydzien w co sie ubrac na sobotni wypad na dicho.. niezle zrobione tipsy nie sa złe...byle by nie byłe szersze od paznokcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×