Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Mam kolosalnego pająka za kurkami od wanny !

Polecane posty

Fajnie :O Boję się pająków, zwłaszcza tych dużych z grubymi nogami , a takich mam kilka w domu :O Jeden z nich zwiał za kurek :O Fajnie ... Jak ja się mam teraz myć ??? Koniec kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA RADA21
POPRYSKAJ GO LAKIEREM DO WŁOSÓW!!! USZTYWNI SIĘ I SPADNIE SAM:) JA TAK ROBIŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannnnnnna
ja robilam miotacz ognia na pajaki;p wiem ze to debilne i ty tego nie rob;p ja bralam dezodorany i zapalniczke i jazda;p bo sie strasznie ich boje;p lepiej kup sprej na owday biegajace i psikaj az padnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixed berry
ja kiedys trafilam na takiego twardziela ze nie mialam pod reka lakieru do wlosow ale mialam dezodorant w sprayu. zaczelam psiukac prosto na pajaka a on zamiast uciekac znieruchomial...stalam tak az wypsiukalam pol butelki a pajak zrobil sie bialy od tego dezodorantu tzn osiadla na nim gruba warstwa tego specyfiku. Myslalam ze sie pomeczy i zdechnie wyszlam z kuchni a za 5 minut juz go tam nie bylo buuu....napewno ten wielkolud do tej pory gdzies grasuje blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia to ja ci wspólczuje bo ja tez panicznie boje sie pająków u mnie w domu pojawiają sie w październiku jakieś mega mutanty jak to idzie po panelach to jakby mysz biegła:o ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabij gnoja
tez ich nie nawidze. najlepiej kopniakiem z połobrotu jak chuck noris ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko , że mnie jest ich żal.Jakby był mój chłopak , to poprosiłabym go , żeby wyniósł pająka za okno, ja w nie wzięłabym do ręki, są straszne ... Poza tym, ten wlazł za kurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wlaz za kurek to niechybnie czas na kąpiel...skieruj go do wlasciwego by biedaczysko zimnej wody sobie nie napuscil do wanny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy 13455
a nie mozna by tak wlac tam wrzacej wody poprzez prysznic? i wrzyciu nie raczka:o bierze sie kawalek papieru toaletowego czy jakas scierke i do kosza na dwor :P brrrrrrr az mnie ciarki przeszly:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w łazience też jest ich sporo :O szczególnie na jesień :O Ja robie tak, że jeżeli jest w zasięgu prysznica to poprostu \"zmywam\" gnoja :P on spływa gdzie pieprz rośnie a ja mogę sie spokojnie wykapać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie pająki w domu? Ja mam niestety kilka grubych. Dwa na przedpokoju , jednego już całkiem zaakceptowałam , nie zbliża się do mnie , drugi też nie kombinuje, choć nie wiem czy ten zza kurka to nie ten którego zaakceptowałam - jest duży i czarny :O A w kuchni w kącie żyje takie bydlę że nie lubię nawet na niego patrzeć , co dopiero się ta zbliżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeeeejku aż mam ciarki jak piszecie o pająkach i zaczęłam się bacznie rozglądać po ścianach :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×