Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiaaa58

1 tydz.ciąży

Polecane posty

No tak. To się kochana nie stresuj, połóż się i wypoczywaj. A jutro sobie z rana na czczo walnij 2 setki bez wstawania z łóżka-podobno na mdłości pomaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no oczywiście- obie do rany przyłóż:) A tak szczerze to ci powiem, że nigdzie takiego ubawu nie miałam jak tu na kafe czytając takie właśnie topiki. Aż sie muszę powstrzymywać czasem, żeby się nie wypowiadać- bo ja to czasem taka złośliwa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyprobuje...bo jutro mdlosci na pewno beda ( i nie bedzie mialo z tym nic wspolnego konczenie butelki wina i perspektya pojscia po nastepna)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no coś ty, wino jest ok. Mówią, że lampka wina dobrze w ciąży robi ( tylko kup taką z dużym abażurem co by się więcej nalać dało:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A znasz juz plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee...to druga butelka nie zaszkodzi...moze dzieki temu beda czworaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjechałam z tym mikroskopem, bo myślałam, że się do naszych żartów przyłączasz-sorry:P wiem jak usg dopochwowo wygląda jakby co hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ubawiłam się jak cholera - zwłaszcza z tego mikroskopu - buahahahahah ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
tak was czytam dziewczyny i usmiałam sie prawie ze do łez :) wszyscy biora udział w rozmowie porcz samej autorki ;)wystraszyła sie dziewczyna ale coz powiedzcmy ze jest w tej ciązy buhahaha medycyna idzie do przodu z kazdym dniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No autorka się nie wypowiada, bo ciągle myśli jak narzeczonemu o tym powiedzieć- my wredne baby jej nie pomogłyśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
no własnie bo w tym temacie głownie chodziło o to jak mu powiedziec a moze mu jzu powiedziała a ona jest ciutkę mądrzejszy od niej i zwiał gdzie go nogi poniosły :) albo moze wymyslaja imię dla dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
ciekawe czy ta liczba 58 w jej nicku ma cos wspolnego z jej wiekiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje !!!! ja robiac test ciazowy z pobierania krwi tez sie dowiedzialam ze jestem w ciazy :) jednak nie znalam szczegolowo w ktorym dokladnie tygodniu jestem -wahalo sie to miedzy 4 a 7 tyg . dopiero pozniej na badaniach usg powiedzieli mi dokladnie kiedy mam porod itd jak powiedziec narzeczonemu......moze zapros go do jakies przytulnej restauracji......zapros na kolacje i powiedz przy tej kolacji....ze musisz mu cos waznego powiedziec \"zostaniemy rodzicami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q. ..
Czy te 58 przy nicku to wiek czy rok urodzenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaSynusia
kocur a moze weterynarz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne...........
ale podziękujcie JEj, że dała Wam tyle radości, chociaż sama się z Was teraz pewnie śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hihi
i ja tez dziekuje bo po przeczytaniu tego topiku caly dzien nabral innych barw:) a smialam sie tak ze az sie balam ze moi sasiedzi uslysza-a o tej porze to juz cisza nocna:P i rada dla wszystkich-wiecej takiego poczucia humoru na codzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×