Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiewiora..

DLACZEGO NA KAFE DAMSKIM PORTALU PRZESIADUJA FACECI? taka prawda

Polecane posty

A mi kabel USB Podszyw z kIasą>>> glupie ? posądzasz mnie ze lubie towarzystwo glupich ? ...to jak wytlumaczyc twoją obecnosc tutaj? Włazisz bez przerwy babom w du.pę bez wazeliny. jesteś ciotą, a nie mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałam znaną prawdę
Już dawno zostało wielokrotnie udowodnione, ze na Kafeterii jest tylko jeden prawdziwy facet - ....pomawiacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w meskim ciele
chacha a to dobre ja pierdole ludzie małpy skad takie twierdzenia bierzecie. prymitywni mieszkancy ziemi nie ma czegos takiego jak cechy umyslu/osobowosci damskie or meskie -sa tylko schematy, przypisywania. płeć okresla to co masz miedzy nogami i tylko to. durnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyw z klasa>>> Włazisz bez przerwy babom w du.pę bez wazeliny. jesteś ciotą, a nie mężczyzną...... a komu mam wchodzic facetom ? wtedy bylbym ciotą zmieni nick na Podszyw bez klasy ...tak bedzie czytelniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy mężczyzna nie włazi nikomu w dupę, ale ty tego nie wiesz. Nie wiesz też, że kobiety gardzą facetom, którzy się bez przerwy im przymilają i przytakują. jak facet nie ma jaj i własnego zdania to moze byc dla kobiety co najwyzej sympatycznym przyjacielem gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo jak gardzą facetom to masz racje ....kurwa z kim ja dyskutuje i ty smiesz miec w nicku " Podszyw z klasa "... jeszcze jeden twoj klasyczny wpis i zaczne sie uwsteczniac :O ps. brakuje ci jeszcze kilku klas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie myrek przejął
obrona warszawy była w innym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie momenty kiedy kał
zamienia sie w biegunke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha trolowanko się udało :D Myrevin i kabel - stare kafetarianki, a dają się wciągać w awanturę jak młode leszczyki :D :D :D :D Co za naiwniacy. a jacy zdeterminowani? :D - "Zmień nick" "koło czego nigdy nie stałeś". Porzadny stary wyjadacz nie łapałby się na trola, w wy jesteście tu długo i nadal głupi :D :D :D :D Co za cioty! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie probuj nadrabiac usmiechem swoich brakow ....jestes zalosny ps.... zbyt dlugo myslisz nad odpowiedziami leszczu a ja nie lubie tracic czasu...... co ja pisze :O za dlugo myslisz :O..... problem w tym ze myslenie sprawia ci bol....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel Ciotko, nie myślę długo nad odpowiedziami, tylko zagladam w międzyczasie na inne tematy. Myślisz megalomanie, ze będe tu warował i czekał na twoje załosne odpowiedzi? Za duzo sobie wyobrazasz. Jeszcze trochę a twoje EGO pęknie jak balon :D :D :D ps. Podszyłem się pod czarny nick bogu ducha winnego podszywacza z klasą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo.... :) poprostu wiem ze jest jescze jeden bez klasy :D co najwyzej po netowym kursie tanca :D...wiec WALL sie pajacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudziło mi się i chciałem się trochę podrażnić. Ostatnio nie ma nikogo ciekawszego, więc przykro mi, że akurat padło na Was :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez wiem ze byles :) dlatego tez wiem ze uzywasz teraz drugiego nicka ....tylko przez pomylke zapomniaes sie wylogowac ......pod tym nickem wchodzisz bez wazelinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod tym nickiem pisałem tylko z Iwą, ale ona chyba uważa, ze jestem moderatorem :( I zrozum tu człowieku baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko spoko chłopaki
zróbcie sobie loda i bedzie zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×