Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiewiora..

DLACZEGO NA KAFE DAMSKIM PORTALU PRZESIADUJA FACECI? taka prawda

Polecane posty

Gość wiewiora..

otoz jest kilka opcji jeżeli nie maja nic wartosciowego i konstruktywnego do napisania to siedza tu bo: 1. są zniewieściali; 2. brakuje im atrybutów męskości; 3. sa zakompleksieni; 4. sa teoretykami erotomanami; 5. dowartościowują swoje ego próbując tłamsić kobiety; 6. jako mężczyźni sa zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babska szowinistyczna
świnia z ciebie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tylko mężczyźni powodują, że to forum jest ciekawe i uzależnia. inaczej byłoby nudne jak flaki z olejem. baby pisałyby o dziecia które mają, o okresie i inne smutne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores>>> madrej kobiety to i posluchac warto ;).... po za tym mozna sie wiele o kobietach dowiedziec :) nawet nie pytajac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla bla pierdolonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. są zniewieściali; Yes. :classic_cool: 2. brakuje im atrybutów męskości; yes.. mój ptakm jest egzotyczny odlatuja na zimę.. :( 3. sa zakompleksieni; Jak dialbli.. :classic_cool: 4. sa teoretykami erotomanami; I do tego erotoman gawędziarz.. :classic_cool: 5. dowartościowują swoje ego próbując tłamsić kobiety; co to to nie.. 6. jako mężczyźni sa zerem. Jeśli zero to facet nez baby to zgadzam się również. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKAA888
BO FACECI TO TAKIE DZIECI, BAHORKI KTORE MUSZA SWOJE 3 ZADUPIALE GROSZE WSZEDZIE WTRACIC LUBIA SIE PRZEKOMARZAĆ, takie trolle no chochliki gumisie :) kazdy powod jest dobry :classic_cool: tak sobie piszcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obÓRZona
Luśka jak tam sie historia z gołębiem zakończyła ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKAA888
własnie ze 3 skurwiale grosze bo takie pierdolenie siu-bzdziu ktore macie w glowie wypisujecie, bzdurki bachory głupie ach to pewnie powodem jest NUDA ogolna skurwiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja.... 1. są zniewieściali;...raczej ciezko mi to zarzucic twardo stąpam po ziemi 2. brakuje im atrybutów męskości; jestem zadowolony ze swoich 3. sa zakompleksieni; kompleksy sa dobre dla 20 latkow 4. sa teoretykami erotomanami; nie mam problemow w kontaktach z plcią przeciwna 5. dowartościowują swoje ego próbując tłamsić kobiety; tlamsic - obce slowo jak dla mnie 6. jako mężczyźni sa zerem. ....to jest twoja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie smieszy jak o facetach wypowiadaja sie dziewczynki ktore "wczoraj" opuscily gimnazjum } No więc niech się wypowiadają, ja lubie się śmiać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseńka poczytaj się
łykł jak nic :P stary a gupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKAA888
chłopcy tu troszeńkę oleju w główce trzeba miec by wiedziec ze kazdy facet ktory sie tu wpisal spelnia jakies pkt od 1-6, bo jakby tak nie bylo to by sie tu nie wpisywał proste aczkolwiek wiem ego to zatwardziały chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×