Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

DOLCE GUSTO

Polecane posty

Gość Mathew
Ja wolę Cafissimo, taniej kawa wychodzi a i sam ekspres lepiej wygląda! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dolce gusto od 2 stycznia i jestem zachwycona. Kawki przeróżne, wypróbowałam już różne smaki. Też nie przepadam za chemią z kapsułem więc najchętniej piję Lungo - w kapsułce jest tylko palona kawa mielona. Ja wkładam filiżankę z gorącym własnym już posłodzonym mlekiem a ekspres kończy dzieło i pyszna kawka gotowa. Latte i cappuccino też lubię, smakują ok, nie piję ich jednak za często. Na gościach robi wrażenie. mam czarny model, wygląda rewelacyjnie w mojej małej kuchni! Pozdrawiam kawoszy i polecam krupsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorki
Jak kupować to tylko ciśnieniowy Saeco lub delonghi (podobna naj mniej wadliwe). Na zadne wkłady, nie opłaca się. Lepiej wydać więcej a potem kupujesz dobrą kawę w ziarnach i mleko, kawa pyszna, aromatyczna i masz kawę jaką chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_PhilipsSaeco
Witam, Widzę, że wątek zgromadził zwolenników zarówno ekspresów na kapsuły, jak i ekspresów na kawę mieloną. Ze swojej strony chętnie doradzę, który ekspres spośród modeli na kawę mieloną, odpowiadałby Waszym oczekiwaniom. Jeśli chcielibyście skorzystać z mojej porady, napiszcie proszę na ekspertsaeco@philips.com kilka informacji, które ułatwią mi wskazanie konkretnych ekspresów: - jaką kawę najczęściej pijacie: czarną czy z mlekiem, - jak dużo kawy dziennie przygotowujecie, - jaki budżet możecie przeznaczyć na zakup. Chętnie doradzę, który model spełni Wasze oczekiwania. Pozdrawiam, Ekspert Philips Saeco. _____________________ Ekspert Philips Saeco, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące ekspresów do kawy Philips Saeco. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×