Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa09

ile wasze roczne maluchy ogladaja tv?

Polecane posty

Gość xcvbnxa
ZAZDROSZCZĄ Za dużo telewizji w dzieciństwie, złociutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22222
No co Ty nie powiesz?? ;> A pojęcie żartu/pastiszu Pani zna? ;> Hehhe....Odkopałam przy okazji szukania trutek na mysz, którą posiadam w kuchni. Samo wyskoczyło, więc... :) Grzechem byłoby się nie wypowiedzieć ;)) Niemniej uderza mnie, że wpisując hasło "trutka na mysz", wyskakują mi posty, odnośnie dzieci. Coś na rzeczy być musi.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik22222
AAAAAAAAAAA jeszcze muszę ! Przepraszam! To do tej kretynki, której dziecko "Zerka od czasu do czasu". Ty też oglądając film zerkasz od czasu do czasu ? Czy robisz ze swojego dziecka niezbyt światłego człowieka (czyt. ułoma), które w trakcie bajki zerknie od czasu do czasu i pojmie puente? A może by się znalazł ktoś, np Twoja Mama, która będzie Ci przerywać oglądanie ulubionego filmu, wstawkami na zabawę w przekładanie magnesów z danonków ? Zadowolona będziesz ? Sami sobie robicie z dzieci idiotów, to Wam rosną idioci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu na kafe....
wszystkie mamy sa idealne wiec dziecko tv na oczy nie widzialo i nie wie co to bajka. Nie wierze w to!!!! Poza tym bajki to nic zlego odpowiednio dobrane ucza, np piosenek, slowek, wyobrazni. Dziecko przezywa razem z bohateeem jego przygode. Wiec nie pitolcie mi tu chodzace idealy ze bajka to zlo tylko trzeba zachowac umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
moj starszy syn bierze roczniaka na kolana jak oglada reksia na laptopie. maly oglada pol minuty i zaczyna sie interesowac klawiatura:) taki z niego telewidz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umdap+wdp
A i tak najlepszą jest ta mamusia co rocznemu dziecku daje rączki odciskac i może sobie naczynia zmyc :-D rocznemu dziecku wychodza zęby i wszystko bierze do buzi i ta daje mu Farbki i pieczątki z ziemniaka do zabawy:-D albo leje wodę z piana Do wanny i łowia rybki:-D:-D:-D:-D dzieciak mokry, chce wejść do tej wody, liże ta piane, wreszcie ślizga się na podłodze i rozbija glowe ale FAJNIE JEST! BAJKI TO ZŁO! A mamuska odpowiedzialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahahahahah
jakieś oszołomstwo się wypowiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka miluska
dla mnie nie jest aż takie złe że jedno czy drugie dziecko obejrzy sobie bajke, tylko podejście rodziców którzy za cholerę nie przyznają sie, ze nie jest to zbyt dobre dla ich dzieci, jeszcze obrażają innych. Jeżeli uważam że moje roczne dziecko nie powinno oglądać TV to po prostu nie włączę telewizora, nie mam potrzeby zbawiania świata ale mogę napisać, że nie zgadzam się. Dla mnie to śmieszne że trzeba się kryć jeśli ktoś ma inne poglądy na wychowanie dziecka, nie można bawić się z niemowlęciem bo się od niego nie opędzisz, nie można nosić bo będzie chciało tylko na rękach, broń Boże spać z dzieckiem to jest przecież nienormalne, uczyć nie wolno niczego bo tresujesz dziecko, nie wolno gotować dziecku bo słoiki są lepsze...nawet nie można karmić piersią bo przecież to prymitywne a mleko modyfikowane jest najlepsze i długo by tak można wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarbar
Jak czytam wypowiedzi mam które są antytv to mi ręce opadają... Moja ma 13 mscy i próbowałam kredki i farby i zdecydowanie jest za mała!Wszystko lądowalo w buzi.Na siłę książek nie będę czytała próbowałam!Woli oglądanie w niej obrazków :-) Ogląda baby tv ulubione bajki i dzięki nim nauczyła się robić papa a jak mowie ze będzie bili i bambam jej ulubiona bajka to już się bardzo cieszy.Ten program jest od 6 msca życia wiec uważam ze gdy oglądnie parę bajek nic się jej nie stanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załamka, jak można rocznemu włączać tv :O. każdy psycholog wam powie, że to bardzo szkodliwe w tym wieku!!! nie jest to wymysł matek ekolożek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci w wieku 5 i 2 latka w ogóle nie oglądają telewizji - nie mamy takowego odbiornika w domu od 8 lat. Od informacji jest radio, internet, wybieramy to, co chcemy i wówczas kiedy mamy czas. Nie chcemy być niewolnikami telewizji i jej idiotycznych programów. Wybieramy tylko to, co nas interesuje, a z dziećmi gramy, bawimy się, czytamy im książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogląda, ma swoje ulubione 2 programy. Nie widzę w tym nic złego, a jeśli ktoś ma inne zdanie na temat MOJEGO podejścia i MOJEGO dziecka - to to jest (dla odmiany) JEGO problem, a nie mój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek 1,5 roku oglada jedna bajke dziennie -10 minut tomek i przyjaciele Ja razem z nim ogladam i komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie interesuje go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO ja bym sprobowala dac mojemu roczniakowi, kredki czy mazaczki do raczki,zeby sobie pomazal... chyba by je wszystkie zjadł, co za idiotka to pisala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla matka
Ja nie mam wyboru, musze mala posadzic czasami nawet na 3 godziny przed tv bo pracuje w domu a sama biegac nie moze bo wszystko pozera.N awet nie wiem jak ona takie rzeczy znajduje - a juz bezposrednio po odkurzaniu - wiec to dla niej bezpiecznej, ze siedzi w krzeselku. Jedyny plus ze lubi ogladac bajki w jezyku angielskim. Nie mam mozliwoci poslania jej do zlobka, babcia nie chce sie nia opiekowac a opiekunki tez nie moge do domu sprowadzic bo nie mieszkam sama. W lozeczku natomiast nie lubi siedziec i od razu krzyczy. No tak - jestem najgorsza matka na swiecie! Gorsza od tych co cpaja, palą i pija przy dziecku, lub od tych, ktore dzieci biją! Wolalabym sie nia zajmowac caly dzien ale mnie na to nie stac! Musze jakos zarobic na nasze utrzymanie ale te co maja kasy jak lodu tego nie zrozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnaKa
w ogóle... córka dopiero jak miała 1,5 roku to zaczęła oglądać bajkę, max 1h dziennie. od początku dawalismy jej książeczki, klocki i w zasadzie tv ja mało interesuje (poza ukochanymi teletubisiami). ma taki temperament, że po prostu nam się fartnęło, że jej nie ciągnęło. no i my w domu nie mamy tv tylko laptopy, więc nie było problemu, że ja siedzę i oglądam, a ona z nami. zimą jest trochę bardziej upierdliwa i już sie nie mogę doczekać, aż będziemy mogły wyjść z domu na dłużej niż pół godziny. planujemy jej niespodziankę na trzy latka i składamy się w rodzinie na przydomowy plac zabaw - nie plastikowy, tylko taki bardziej trwały -> www.flexi-step.pl . ogólnie to dość droga inwestycja, ale już zapowiedziałam rodzinie na co zbieramy i zamiast kupować jej głupoty, to prosimy o najwyżej jakąś książeczkę za 5 zł (żeby jej nie było przykro). Nawet nie marudzili, tym bardziej, ze nie jedni mamy małe dziecko i pewnie będa mi podrzucali swoje dzieci do opieki... możecie zobaczyć jak wyglądają gotowe zestawy: www.flexi-step.pl/index.php?gid=galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zla matka, masz duże poczucie winy, skoro reagujesz tak agresywnie...zastanów się nad tym, piszę to z dobrej woli...musisz mieć świadomość, że nie tylko biciem dziecka i fundowaniem mu patologicznej rodziny można krzywdzić dziecko...tv też krzywdzi, tylko tego nie widać od razu, to jest takie subtelne, jasne zależy od dziecka, nie każde się wciąga, ale poczytaj sobie porządne teksty o wpływie tv szczególnie na maleńkie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaOO
Moj maluch nie ogląda w ogóle tv bo nie mamy telewizora w domu :D Jak chcemy coś obejrzeć z mężem to odpalamy laptopa bo mamy wykupiony abonament na telewizja-online net!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój roczny maluch nie oglądał tv. No kurcze, są ciekawsze rzeczy do roboty, a nie przyzwyczajanie dzieci od maleńkości do tv. A później marudzenie że dziecko tylko tv chce oglądać, lub tylko komputer, czy tablet lub smartfon... Sami rodzice od maleńkości wciskają dzieciom. Ja tam zawsze wolałam z dzieckiem na spacer iść, czy się pobawić, cokolwiek, a nie włączać tv/komp/smartfon i niech sobie dziecko siedzi przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna pozwalac rocznemu dziecku ogladac tv. Wtedy tworzą się wmózgu synapsy, a tak silne boddźce jak tv zaburza ten proces. Poczytajcie trochę! Ale nie, lepiej posadzic przed tv i miec spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×