Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenienia

PLUSYpowtarzam plusy zycia w Polsce!!!!!!

Polecane posty

Gość a nie sadzicie ze
ale powstaje pytanie:CZY WSZYSCY SA CHORZY? w anglii tak samo jest duzo prostakow, wystarczy pojsc pod pub o godzinie 15 czy 16 kiedy wszyscy normalni ludzie sa w pracy, a tam az roi sie od beneficiarzy alkoholikow- Anglikow podkresle, bo Polacy o tej porze w robocie. w kazdym kraju sa normalni ludzie, dobrzy itd i sa tez chamy. Polska w sensie obowiazujacego prawa, przepisow itd byc moze i jest chorym krajem, ale czy to powod by podsumowac ludzi tu zyjacych jako chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadchodza nowe.
ja mam za granica SWOJ DOM. mam tez przyjaciol. wiecej niz w Polsce .. Mam tez SWOJA rodzine, SWOJA prace , i zadnych plusow zycia w Polsce nie widze. gdyby takie byly , siedzialabym tam nadal a nie zaczynala zycie od nowa w innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos malo tych plusow nazbieral
as....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
ja mam za granica SWOJ DOM. mam tez przyjaciol. wiecej niz w Polsce .. Mam tez SWOJA rodzine, SWOJA prace , i zadnych plusow zycia w Polsce nie widze. gdyby takie byly , siedzialabym tam nadal a nie zaczynala zycie od nowa w innym kraju. Mozesz sobie mieszkac za granica, ulozyc tam zycie, ale nie wymarzesz swojej polskosci i zawsze bedziesz "ta z Polski", nigdy nie bedziesz dla tubylcow SWOJA. Nikt nie szanuje ludzi, ktorzy nie szanuja swoich korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Az tak mi zazdroscisz
To moze pochwal sie co osiagnales\as?? :D dzizzuyss co za idiota.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadchodza nowe.
nigdy nie bedziesz dla tubylcow SWOJA. Nikt nie szanuje ludzi, ktorzy nie szanuja swoich korzeni. wiesz..jakos mam to w dupie . dla mnie wazna jest moja rodzina i moje zycie a nie jacys tubylcy. jestem tylko czlowiekiem , nikt mi pomnikow stawial nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie ot tylko dwa
1. ludzie mowia po polsku 2.jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedzenie to minus
Kocham kuchnie srodziemnomorska:) klimat-tez minus. Zastanawiam sie nad plusami...i.. chyba tylko jezyk. choc i czesto polak polaka nie zrozumie .. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim celu to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytaj tych....
Hej!Zapytaj tych co spierdolili w podskokach do uk, gonieni przez nawiedzone baby z urzedow skarbowych, zusow i innych polskich wynalazkow, co to do ostatniej chwili przed wejsciem do samolotu usilowaly im zedrzec ostatnie podarte portki z dupy, bo nie mieli na czynsz, podatki i ubezpieczenia. Zapytaj rowniez tych ktorzy mamieni telewizyjna propaganda rodem z PRL-u odwazyli sie wrocic.A po paru miesiaczkach czolgania sie o robote dostali tyle kopow w dupe, ze teraz wypierdalaja z kraju z podwojna szybkoscia swiatla.Co za energia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Jafra
:D twoje posty sa zajebiste!! pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz jeszcze bravo jafra
twoje posty sa the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ale pomyslcie
czy zagranica to tylko UK? Bo plusy zaleza od kraju,z jakim porowni\ujesz a teraz do rzeczy , czyli plusy wobec wiekszosci krajów: 4 pory roku dobry chlebek i twaróg, wędliny mniej tandetne budownictwo w stosunku do wielu krajów taniej w sklepach ładne dziewczyny sporo jak na Europę naturalnej przyrody a plusy zycia - masz wieksze mozliwosci , bo znasz wiecej ludzi , takze przez rodzinę , przyjaciół Nikt nigdy nie uwaza cie za intruza we wlasnym kraju Jesli masz sentyment do ulubionych miejsc, wspomnien, zdarzen, historii rodzinych - to czujesz sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taniej w sklepach to w stosunku do jakiego kraju porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
w Polsce jestesmy blisko rodziny, najblizszych... mieszkamy u swoich a nie pomiedzy plastikowymi usmiechami alnglikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole usmiechy
Chocby plastikowe niz zacieta miny rodakow, wieczne narzekanie ...ta mentalnosc mnie dobija.. Co do chleba to nie wie m gdzie znajdziesz w polsce dobry zdrowy i bez konserwantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
Wole usmiechy a co moze w uk maja taki swiezy i bez konserwantow? kwadratowy i jakby nadmuchany bo posmarujesz maslem i odrazu grubosc kromki zmijsza sie do 1 mm, dobrze ze chociaz w polskich sklepach maja polski CHLEB a nie cos co oni nazywaja chlebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
A ja dopiero za granica docenilam Polakow. Nie ma nic gorszego niz te sztuczne, nieszczere usmiechy, udawane zainteresowanie i uprzejmosc, kiedy takl naprawde ktos cie ma w dupie. Porzygac sie mozna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole usmiechy.
oxfordsgire mamusia Wole usmiechy a co moze w uk maja taki swiezy i bez konserwantow? kwadratowy i jakby nadmuchany bo posmarujesz maslem i odrazu grubosc kromki zmijsza sie do 1 mm, dobrze ze chociaz w polskich sklepach maja polski CHLEB a nie cos co oni nazywaja chlebem. tak to jest jak sie w tesco najtanszy kupuje. ja sobie sama pieke chleb bo ani w Polsce ani gdzie indziej zdrowego i bez konserwantow nie uwidzisz...A ten niby POLSKI chleb ze sklepu to co?? a skad ci wiadomo ze ja z UK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajcie, ze za granica jest tak wspaniale, a w Polsce tak beznadziejnie (albo na odwrot), wszedzie sa plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
To fajnie ze sama sobie pieczesz chleb, tez kiedys kupie sobie to urzadzenie dopieczenia! a wiekszosc polaczków w uk siedzi dlatego tak pomyslalam ze Ty tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
lostka podpisuje sie rekami i nogami! Wszedzie do okola tylko how are you? good? i am fine! kurwa te nieszczere smieszki ehhh naprawde pozygac sie idzie! i te rozpieszczone bahory ktore niczego nie doceniaja bo od malego rodzicom na glowe weszly i wszystko mialy, a jak nie to podarly sie chwile i zaraz mamusia kupila! nie wyobrazam sobie puscic mojego dziecka razem z tym bydlem do przedszkola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxfordsgire mamusia
uprzedzam pytanie, wiec dlaczego tu jestem zamiast w Pl! Odp: o mamy tu dobrze platne prace i odkladamy na mieszkanie lub dom w Pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czemu .
w Polsce tez sa nieszczere usmieszki. malo tego..mowia ci : czesc! :)jak ladnie wygladasz.... a gdzy odejdziesz obgaduja za plecami. wiem to po sobie bo juz nie raz zauwazylam, nawet uslyszalam .. tak wiec wole te niezobowiazujace how are you?. i ide dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czemu racja, ja też będąc w Polsce usłyszałam wypowiedziane z nieszczerym usmieszkiem "dobrze wyglądasz", zamiast "ale przytyłaś":P i już wolę to angielskie "how are you" nawet jeśli nikogo to nie obchodzi jak faktycznie się miewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankier 22
moim zdaniem to silna zlotowka-dzieki temu podrozuje po swiecie i mi z tym dobrze.jestem dumny ze jestem Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozna i tak .
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×