Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lkskjhdeysyaiuioajdbdbcnjsksoa

do czego byście się nigdy nie przyznały???

Polecane posty

Gość lkskjhdeysyaiuioajdbdbcnjsksoa

Ja nigdy nie przyznam się ilu miałam naprawde facetów w łóżku...mój mysli,że jest moim 3 a miałam ich ponad 20 ufff...tak to jest jak sie szaleje,imprezuje itp.Do tego nie przyznam się,że byłam w 3-ech trojkatach....że z moja przyjaciółka lubiłyśmy robić numerki z nowo poznanymi chlopakami(w trojkacie),że kiedys należalam do grupy przestępczej,że raz wziełam kase za sex,że spałam z żonatym facetem...... a wy do czego byscie sie nigdy nie przyznały??? tak miedzy nami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duginza
do tego że patrzę z pożądaniem na moich uczniów, mam fantazję na ich temat kiedy spię z mężem jestem nauczycielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała chmurka
1. Babci nigdy bym się nie przyznała że nałgowo palę papierosy - myśli że jestem świeta 2. Mężowi bym się nigdy nie przyznała ilu miałam facetów - mąż myśli że trzech , a miałam siedmiu 3. Rodzicom bym się nigdy nie rpzyznała ile naprawde zarabiam bo zaraz by chcieli ode mnie kase 4. Szefowi bym się nie przyznała co najczesciej robię przed komuterem kiedy on mysli ze ciężko pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego że jestem gejem i że mam fantazje seksualne z gerjrdem butlerem w roli głownej(np. jak robie mu loda, jak dyszac ocieia się o mnie) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjdhysbaafsgydbsvsfdiusins
a ja jeszcze zdradziklam swojego facta-tzn,rozstalam sie z nim ,przespalamz innymm a pozniej do niego wrocilam...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcy atakuje swiat
kradlam pieniadze rodzicom,puszczalam sie jak mialam ok,20lat,zdradzalam,dawalam dupy za kase a teraz mam meza i mysli ze jest moim 2 facetem i ze bylam grzeczna dziewczynka z ulozonego domu.....a w lozku mialam ze 50 facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

- chodzę do psychiatry

 - jako dwudziestolatka byłam w psychiatryku

 - jak miałam 18-20 lat to miałam depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka
Dnia 21.11.2008 o 12:37, Gość lkskjhdeysyaiuioajdbdbcnjsksoa napisał:

Ja nigdy nie przyznam się ilu miałam naprawde facetów w łóżku...mój mysli,że jest moim 3 a miałam ich ponad 20 ufff...tak to jest jak sie szaleje,imprezuje itp.Do tego nie przyznam się,że byłam w 3-ech trojkatach....że z moja przyjaciółka lubiłyśmy robić numerki z nowo poznanymi chlopakami(w trojkacie),że kiedys należalam do grupy przestępczej,że raz wziełam kase za sex,że spałam z żonatym facetem...... a wy do czego byscie sie nigdy nie przyznały??? tak miedzy nami....:)

Ja lubię robić loda w rodzinie obciagłam wszystkim dostaje kasę kobiety w rodzinie myślą ze jestem dziewica ,nauczył mnie starszy brat .podobno jestem dobra ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria

Nie wie nikt ze lubię sex z murzynami ,raz miałam ich 4 na raz .Mąz myśli ze jestem cnotliwą ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka

Nie przyznam się nikomu jak byłam mała sypiałam z dziadkiem i pies liże moja pipe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina

Nie powiem nikomu dlaczego 

wzięliśmy  psa to mój kochanek mąż szczęśliwy ze pilnuje domu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona

Nie przyznam się nikomu ze dziewictwo straciłam z bratem i supialam z nauczycielem jak chodziłam do szkoły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkoduch

Bredząc studentem pieprzyłeś właścicielkę mieszkania 3-4 razy w miesiącu , mąż się przyglądał wali Freda czasem wchodził po mnie zawsze musiałem się spuścić do środka ,mieszkałem za friko .moja tajemnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhm

Do masturbacji od 6r.z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo

ja sie nie przyznam ze sypiałem z matki koleżanką -była krawcową nikt się nie domyślał spodnie najmodniejsze nosiłem - 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipapipka

Bardzo lubie te klimaty 

https://www.bestialitysextaboo.com/1561/team-russian-movie-new/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
Przed chwilą, Gość Pipapipka napisał:

Bardzo lubie te klimaty 

https://www.bestialitysextaboo.com/1561/team-russian-movie-new/

Jak nie jak tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 12:37, Gość lkskjhdeysyaiuioajdbdbcnjsksoa napisał:

Ja nigdy nie przyznam się ilu miałam naprawde facetów w łóżku...mój mysli,że jest moim 3 a miałam ich ponad 20 ufff...tak to jest jak sie szaleje,imprezuje itp.Do tego nie przyznam się,że byłam w 3-ech trojkatach....że z moja przyjaciółka lubiłyśmy robić numerki z nowo poznanymi chlopakami(w trojkacie),że kiedys należalam do grupy przestępczej,że raz wziełam kase za sex,że spałam z żonatym facetem...... a wy do czego byscie sie nigdy nie przyznały??? tak miedzy nami....:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×