Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Poznaniak085

Znacie jakieś miejsce gdzie można znaleźć ogłoszenia prywatne?

Polecane posty

Gość jidasflh
Wszyscy widzą to jak się udzielasz na tym forum i powiem jedno jesteś BEZNADZIEJNYM CZŁOWIEKIEM. Lepiej zmień forum bo budzisz politowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ogłoszen prywatnych, nie miej złudzeń kazde prywatne ogłoszenie jest wyłapywane przez kolesi z miasta i tym samym przestaje byc prywatne- to raz dwa- jak panna chce koniecznie dzialac prywatnie to musi sie opłacać ten biznes jest kontrolowany.. naiwniaczek jeden się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę ze ktos kto nie ma nawet ksywki nie powinien oceniać po 1 mojego człowieczeństwa a po2 nie powienien nic mówić w tematach w których nie ma nic do powiedzenia nie ma tu kurwa zadnej tajemnicy i nikt tego nie kryje że szukam kogoś i mówię o tym wprost więc twoje marne teksty drogi Szerloku są totalnie z dupy ... wiec zluzuj bo jezeli Ciebie nie dotyczą moje pytania ani propozycje nic nie mów ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojny jestem Iza i żyłka mam nadzieję pozostanie na miejscu - ale teksty w stylu jesteś słabym człowiekiem sa kiepskie i mnie osobiście wkurwiają, bo ocenia mnie ktoś kto totalnie nie ma nic do powiedzenia i nic sobą nie reprezentuje wiec żenujące teksty strasznie mnie denerwują... sorry za wulgaryzmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie dodać swoje seks ogłoszenia za darmo http://szeo.pl/users/register.html Kobiety, pary, homo, bdsm, Girlfriend experience. Rejestracja anonsów trwa tylko chwilę. Dostępne są wszystkie główne miasta, Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk itp. Wszystko jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://tuoglos.pl - Jeżeli szukacie dobrych ogłoszeń, to polecam wam tą stronę. Tanie ogłoszenia w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×