Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jolka_69

Czy ktoś zna LSJ ze Szczecina? BUPA

Polecane posty

Gość Antek999
nie polecam , agencja niewywiązuje sie z zawieranych umów .w moim przypadku po podpisaniu umowy o skierowanie do pracy okazało sie ze tej pracy nie ma .strata czasu i zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam firmę LSJ. Dzięki niej pracuję w Butlinsie już półtora roku i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rf1962
Myślę ,że firma najwyższych lotów nie jest skoro na stanowiskach rekrutacyjnych zatrudnia facetów,którzy jeszcze niedawno pracowali przy obróbce skrawaniem(z całym szacunkiem dla pracy która i mój ŚP Dziadek wykonywał.W moim przypadku po wysłaniu CV,rozmowie kwalifikacyjnej po polsku i angielsku oraz po zakupie biletu do Birmingham ,pracownik w/w orzekł ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ze rezygnuje z mej kandydatury do układania towaru w pudełeczkach za marne 7 funtów brutto.P.S.Norma co moi znajomi w MILTON KEYNES doznali jest oferowanie takiej ilości pracy by ta pokryła koszta wynajmu oferowanych przez firmę LSJ ZE SZCZECINA mieszkanie za miejsce w 2-ce i 65 za jedynkę.Ciężko na w/w działaniach firmy budować fundament pobytu za granicą.Trzeb mieć znajomych,kasę ,angielski,załatwiona prze nich pracę,a potem można sobie jakieś gniazdko przyszykować i zapraszać członków rodziny lub/i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobuz257
mam za 3 tygodnie wyjechac do pracy w norwegji z ta agencja , obecnie pracuje w irlandii , widze tu wiele negatywnych opinii na ich temat , cy ktos moze pojechal za ich posrednictwem do norwegii ? jak mu sie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapientia73
absolutnie odradzam zupełny brak profesjonalizmu, czekam 3 tygodnie, pani , która przeprowadzała te rekrutację ze mną , 3cia z kolei- powidziała,że nie bedzie ze mną rozmawiac po angielsku, bo mówi gorzej ode mnie. nie znała w ogóle kontraku, nie potrafiła odpowiedziec na najprostsze pytania. Informacje wstępne udzielone w ogóle nie zgadzały się z późniejszymi podawanymi. Stawka godzinowa obcinana jest przez agencję pracy, zajrzałam na stronę brytyjską pracodawcy i była o 2 funty wyższa na godzinę, zajęłam sie sama ta pracą i wszystko zorganizowałam w 2 dni włącznie z interview i dokumentacją, omijacie ta agencję z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie nie polecam agencji LSJ ani WORK SUPPLY (ta sama firma). Przede wszystkim nie zatrudniają na norweskich warunkach czyli nie otrzymuje się pieniędzy za nadgodziny ani za weekendy tylko jakieś śmieszne wolne na święta-ściema. Oni są bardzo pomocni na początku a później- cytuje '' CO SIĘ ZNOWU STAŁO MY NIE MAMY CZASU JEST PAN DOROSŁY'' Mieszkanie tzn. pokój w którym przejście na drugi koniec kończy się po 1,5 kroku. No i jeszcze kontrakt na 20 miesięcy śmiech bo jak go zerwiesz przed czasem to 1000 euro kary. Pozdrawiam tych którzy chcą z nimi współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×