Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
LadyPretensja

Czujnik czadu

Polecane posty

Duzo sie teraz slyszy o zatruciach czadem.Ja mam w lazienkce przeplywowy ogrzewacz wody,na gaz i dlatego postanowilam kupic taki czujnik.Na allegro jest ich masa.Sa w cenach od 70 zl do 300 zl.Chcialam kupic taki kolo 100 zl ale nie wiem jaki?Czy ma ktos z Was taki czujnik?Jak tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeusss
kidde, 180 zł ma atest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam swój u http://www.kominiarz.biz.pl/ i oni tez mi od razu zamontowali, ale przyznam ze nie wiem jakiej firmy mam (chyba kidde?). Ale faktycznie: licho nie spi, lepiej uważać tym bardziej ze nie jest to duzy wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki na baterie,sprawzalam dziala:D:D Lutlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revnu02
Na https://smarthome24.pl możesz kupić bardzo dobry czujnik czadu, który notabene uratował mi zycie. jezeli palicie w piecu to cos takiego musi byc w domu a juz szczegolnie jesli sa male dzieci... lepiej dmuchac na zimne i jak to sie mowi przezorny zawsze ubezpieczony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioena
Dokładnie dobrze mówisz Ja mam taki detektor już od jakiegoś czasu i chociaż jestem spokojna o swoją rodzinę. Tez kupowałam właśnie w tym smarthome także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraalaskowska
Te ze smarthome24 wyglądają ciekawie, mówicie, ze naprawdę warto to kupić? ojciec ostatnio był w moim domu i pytał mnie i męża czemu jeszcze takiego czujnika czadu nie kupiliśmy skoro mamy piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezoler
Gadżety do inteligentnego domu są bardzo fajne na smarthome24.pl to prawda tylko jest to srednia polka. Jednak nie wszystkich stac na najwyzsza maja produkty dobre jakosciowo to fakt, ale ja i tak kupuje drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasonRR
A czy w sklepie smarthome24.pl kupie wszystko co pozwoli mi na zdalne sterowanie niektorymi urzadzeniami domowymi? Naoglądałem się w telewizji takich programow i mi sie zamarzylo zeby np. wlaczac zmywarke telefonem wracajac do domu z pracy itp. jest to mozliwe bym w tym sklepie cos takiego kupil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne i niezawodne dostałam w www.alkolab.pl. Polecam zajrzeć na stronę, tam znajduje się pełna oferta. Jak dla mnie to najlepsza z wymienionych opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki czujnik musi być niezawodny i sprawdzony. Bardzo dobry jest producent Johnson Controls, może je kupić w tym sklepie np: https://astra-automatyka.pl/ , z tym nie ma żartów i taki czujnik nie może się zepsuć. Zerknij w ich ofertę, mają tez inne rodzaje, może któryś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TadeuszMil
Ja również uważam, że jest to potrzebne urządzenie które może uratować nasze zdrowie, a nawet życie. Dlatego w domu koniecznie warto mieć, tym bardziej że sezon grzewczy już się rozpoczął a nie jest to drogie urządzenie o czym możecie przekonać się zaglądając do oferty sklepu JBPartner, a chodzi mi tutaj dokładnie o model Czujnik Czadu Tlenku Węgla Z Termometrem JBP-201A który teraz można dodatkowo kupić w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto zamontować taki czujnik - wszystkie urządzenie, które w trakcie swojej pracy spalają paliwo mogą być źródłem tlenku węgla. Wiele osób na tym oszczędza i potem przytrafiają się tragedie.  Najczęściej są to: zablokowane lub nieszczelne przewody kominowe, skorodowany lub nieszczelny przewód spalinowy, źle zainstalowane kuchenki gazowe i wyciągi kuchenne, nieprawidłowo podłączony gazowy podgrzewacz wody, piece opalane drewnem, węglem lub olejem opałowym czy kominki na gaz lub na drewno.

Obecnie dobre promocje na czujniki czadu i gazu są w sklepie PGE:

https://sklep.gkpge.pl/czujnik-gazu-ziemnego

Polecam sobie przejrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Waszba

W tych czasach warto zainwestować w czujnik niby nic a uratować może życie pozycjonowanie-net.eu nie jest to jakiś wielki koszt , ja się zabezpieczyłem , jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×