Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megmagic

narzeczony kazał mi schudnąć!!!!

Polecane posty

tak dyskretnie i delikatnie.wysłal smsa\"zrób cos z tą wagą\".tylko,ze ja mam 172 cm wzrostu i ważę 60 kg.nie jestem może mega szczupła,ale do dzisiaj nie mogę się pozbierać po tej wiadomości.dodał jeszcze,ze to dla niego najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
powiedz ze nie schudniesz i koniec...a jak mu sie nie podoba to won....nie daj sobą rządzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a może chodziło mu o to ,żebyś przytyła, bo wnioskując z wagi taka troche chuda jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja waga
jest dla Niego najwazniejsza???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
hihihi...a to feler westchnal seler :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja waga
o wlasnie! a napewno chodzilo mu o to zebys schudła? a moze wystają Ci gdzies jakies kosci i piszac, ze to dla niego najwazniejsze to mial na mysli, ze nie chce zebys wygladala jak chuda szkapa tylko jak zdrowa dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty mu powiedz
żeby na siłowni trochę masy nabrał, bo nie lubisz chuderlaków( nie ważne jak on tam wygląda) i że to dla ciebie najważniejsze hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO autorkiiiii
a może jesteś nawet szczupła (wuzualnie), ale obtłuszczona i z zanikiem mięsni? :O Mój chłopak spokojnie może mi powiedzieć, że przytyłam i czas isę za siebie zabrać, a ja jego informuję, gdy brzuch mu delikatnie r\tłuszczem zarasta i żadne z nas nie robi z tego afery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejwij sobie chłopa z krwi
i kości, heteroseksualnego, bo ten to chyba kryptogej, jak większość projektantów mody z fashion tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO autorkiiiii
dlaczego jdziecie tak po jej facecie? Nie był chamski, a szczery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam być chuda.najlepiej tak do 55 kg.tak,waga jest najwazniejsza.tak naprawdę to mnie to dobiło.cholera zależy mi na nim,ale nie jestem w stanie schudnąć.poza tym myslałam,ze nie to dla niego się liczy stąd to dobicie.i myslałam,ze w koncu spotkałam na swojej drodze tego jedynego.mam 31 lta i myslałam,ze w związkach przerabiałam juz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
ale ona nie ma z czego chudnąć...powinien ja kochac taka jaka jest a nie robic z niej chuda szkape bo tak chce...no bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty mu powiedz
Ale jeśli facet teraz robi takie problemy, to jak po ciąży dziewczynie trochę nadprogramowych kilogramów zostanie, to ją zostawi i ok będzie? Bo jej waga jest najważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja waga
co z tego, ze byl szczery jak zachowal sie jak tchorz. Wysłac sms? Szczyt tchorzostwa... mogl porozmawiac spokojnie z 4 oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
sorry nie obraz sie ale i tak mysle ze schudniesz dla niego...bo baby sa głupie..wszystko zrobią zeby zatrzymac przy sobie faceta...nawet wbrew sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO autorkiiiii
no jak widać komunikacja między nimi siada, bo ona zamiast pogadać z nim, to żali się na kafeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
autorko, jesli to nie prokowacja...to nad czym sie w zasadzie zastanawiasz?? po slubie na 100% bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
taaa po ślubie to jej bedzie jedzenie z talerza zabierał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja waga
megmagic- a co bedzie jesli zajdziesz w ciaze, przytujesz a po porodzie bedziesz troche szersza i bardziej rozciagnieta? Zostawi Cie bo waga jest najwazniejsza????? Zastanow sie czy to naprawde odpowiedni facet....... Przeciez z tego wynika, ze on nie akceptuje Ciebie taka jaka jestes!! Wpedzi Ci w kompleksy, obnizy Twoje poczucie wlasnej wartosc, zapedzi Ci w matnie odchudzania, liczenia kalorii, to wszystko odbierze Ci radosc zycia, wpedzi w poczucie winy... Chcesz tego???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na towarzyskich imprezach
będzie jej przy wszystkich dogadywał "nie żryj tyle", jak mąż mojej przyjaciólki, juz nie mąż zresztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
tez słyszałam o takich przypadkach ze na imprezach facet mówił do żony przy wsztstkich ''nie zryj tyle''....jak dalej z nim bedziesz to pewnie tez cie to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa.81
ja mam taki sam wzrost i wage.I nie w glowie mi odchudzanie.Chyba ze ktos lubi chude szkapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
to nie chodzi o stosunek wzrostu do masy ciala...chodzi o szacunek do drugiej osoby i milosc do diaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem po ciąży.co do komunikacji między nami to do tej pory nie było problemów.nie wiem jak do tego wszystkiego podejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
60kg przy 172cm i kazal(!!!) ci schudnac?:O Co ty w ogole jesdzcze z nim robisz? Za pare lat bedziesz miala zjechana samoocene i gore kompleksow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
autorko - podejdz do tego z nalezyta ostroznoscia, dyplomacja i daleko posunieta rozwaga.....czyli w wolnym tlumaczeniu kaz mu sie odp....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe wczoraj byl
podobny topik: facet kazal dziewczynie pozbywac sie wszelkiego owłosienia z ciała (nawet meszku z brzucha) oprócz włosow i brwi. nie wiem czy smiac sie czy plakac - chce wierzyc, ze obydwie sytuacje to prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×