Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megmagic

narzeczony kazał mi schudnąć!!!!

Polecane posty

Gość glos rozsadku
jesli tak....to autorko...sprawdz w slowniku znaczenie slow - szacunek, godnosc, duma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie zle czula z taka
wagą, i wolalabym schudnac te 5 kg sama dla siebie... ale gdyby mi tak facet powiedzial bym sie wkurzyla ostro... zwlaszcza ze nie w formie ze 'moze bysmy zaczeli sie zdrowiej odzywiac i zapisali na basen' tylko 'schudnij albo cie rzuce'. A mimo ze masz troche ciałka, to bez przesady, to nie jest nawet nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz idealny BMI 20! Co oznacza, że masz odpowiednią masę jak na swój wzrost. Zastanów się, czy chcesz być oceniana przez pryzmat kg??? A może po prostu facet za dużo się zdjęć obrobionych w Photo Shopie naoglądał. Autorko, weź zdjęcie jakiegoś super ciacha i powiedź, że schudniesz pod warunkiem, że i on doprowadzi się do takiego stanu jak ten boski, seksowny facet ze zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh..... i jeszcze smsem? To jakiś niezły tchórzyk musi być :P Ja rozumiem, że waga może przeszkadzać, ale wtedy gdy jest to ewidentna nadwaga, a nie 60/172. Sorki, ale to jakiś palant i tyle, bo mógł sobie szukać wieszaka od początku, a nie spotykać się z dziewczyną, której waga nie odpowiada i kazać jej schudnąć. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Masz idealna wage, nie masz grama nadwagi, poslij facet na drzewo, byle wysokie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciarw
megamic , ale debil ja waze 74 , bo przytyłąm w ciazy, a moj maz wcale mnie nei pospiesza, ze mam schudnac, ale ja mierzr 170 i faktycznie mam nadwage i powinnam schudnac i o tym wiem i odchudzam sie dla zdrowia, ale moj maz mi nawet o odchudzaniu nie wspomniał, jest taktowny poza tym ty jestes szczupła laska z tego co piszesz 172 -60 kg..superfigurke musisz miec..powiedz mu,ze wolisz go wymienic na nowszy, model, ktory bedzie cie kochał taka jaka jestes, a jak woli anorektyczki niech sobie taka znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jesli masz 31 lat i przerobiłas już nie jedno, a może i zęby zjadłaś na trudnych przypadkach to powinnaś miec tu jasność : facet nie jest dojrzały do związku, bo wciąż jego priorytetem jest powierzchowność. To nie jest dobry fundament. Nie tego szukasz. Nawet jeśli jestes zaangażowana- zacznij patrzeć trzeźwo na sytuacje i wyciągaj wnioski. Nie trać czasu na bubków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciarw
starsznie pusty i głupi ten twoj facet, ale bym mu w pysk strzleiła i odeszła do niego..totalny dupe, poza tym tchorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemalutkieserduszkoo
no własnie faceci mowią ze kochaja takie jakie jestesmy ale kazdy marzy o tym zebysmy byłu idealne.. moj kiedys jak sie strasznie upił zaczął mi mówić ze marzy o tym żebym kiedyś ubrała się w mini a inni beda na mnie patrzec i bedzie im stawał..a on bedzie wtedy w 7 niebie że ja jestem tylko jego a oni mogą popatrzec no cóż troche mnie to zabolało ale po alkoholu podobno język się rozwiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciarw
skoro nawjazniejsza jest powierzchownosc, pewnie tez w zwiazku dla niego najwazniejszy jest seks i lans, zeby mogł sie lansowac z szuczoła laska, masz juz 31 lat to powinnas dojrzec to, ze to debil i bedac znim zmarnuejsz sobie jedyne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'moj kiedys jak sie strasznie upił zaczął mi mówić ze marzy o tym żebym kiedyś ubrała się w mini a inni beda na mnie patrzec i bedzie im stawał..a on bedzie wtedy w 7 niebie że ja jestem tylko jego a oni mogą popatrzec no cóż troche mnie to zabolało ale po alkoholu podobno język się rozwiązuje" o fuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciarw
mojemalutkieserduszko, ale masz pustego faceta ja pierdole moj po pijanemy, jak mu sie jezyk rozwiazuje,mowi jak mocno mnie kocha, ale moze dlatego, ze to porzadnie wychowany w wartosciach facet..ktory pochował swoja pierwsza dziewczyne i wie, ze ciało to tylko powierzchownosc ktora przemija..umiera..a to co zostaje to dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj facet to jakis złamas:O Przeciez masz idealną wagę, chyba, że on chciałby wysuszoną anorektyczke! Na Twoim miejscu posłałabym go na drzewo albo napisała, zeby sobie lepszą znalazł jak mu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemalutkieserduszkoo
no mam go od tylu lat i nie wiem czemu jeszcze kocham no widzisz w miare jedzenia apetyt rosnie... na początku czyli 5 lat temu on nie mogl uwierzyc ze taka dziewczyna jak ja jestem z nim... ze go zostawie dla ładniejszego, bogatszego...a tu po tylu latach takie żeczy mi wygaduje.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek334
troche pusty twoj facet, widac, wyglad dla niego ma najwazniesze znaczenie wspołczuje, bo musi byc ubogi duchowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemalutkieserduszkoo
a znalazlam sobie takiego....no powiem szczerze mniej urodziwego (ale b dobrego jako człowieka ) po to zeby mnie kochal i nie zdradził, docenił nie mój wygląd tylko osobowośc... :( eeeh nie ma rady...jestescie tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemalutkieserduszkoo
teraz dobra mina do złej gry porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Wasze podpowiedzi i tak naprawdę jakos to wszystko zaczyna mi się jasno klarować.mnie jest poprostu przykro najzwyczajniej w świecie.bardziej dlatego,ze to tak naprawdę zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje z nim pogadac.choc nie bardzo wiem jak się do tego zebrać.głupio się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megamic, a moze on chce zerwać, i nie wie jak Ci to powiedzieć... więc chce, zebyś to Ty się wku r wiła i zrobiła pierwszy krok. bywa i tak. jestes młoda, masz dziecko (prawda?), rzuć palanta w trzy doopy. nie wyobrażam sobie żebym mogła coś takiego usłyszeć od faceta z któym jestem. poza tym -TY NIE MASZ ŻADNEJ NADWAGI dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej, że Ci mówi co mu się nie podoba, niż gdyby miał milczeć a na boku szukać sobie takiej \"idealnej\". Ja dla mojego faceta przytyłam. Bo lubił więcej ciałka. I jakoś nie mam z tym problemu... I wiesz.. dobrze, że jest szczery. A jeśli dla Ciebie zrzucenie 5 kg to za dużo to pewnie jeszcze długo będziecie mieli z tym problem. Ja jestem od Ciebie ciut niższa i ważę 50 kg - i dobrze wyglądam. Wiec nie masz się co obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze...nie wiem.nic juz nie wiem.stoję tylko przed lusterkiem i ogladam się z kazdej strony.mój syn patrzy na mnie jak na wariatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario...
pamietaj ze dla faceta figura jest wazna. Jak ci na nim zalezy to powinnas cos zrobic dla nie niego a nie sie użalac nad soba. schudnij to ci dobrze zrobi (i jemu tez) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery? może i jest szczery ale to tchórz i za grosz w nim taktu udziela jej takich "rad" przez sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla jakiegoś faceta figura jest ważna, to dlaczego sobie takiej nie znajdzie, której figura mu odpowiada? A) bo jest za głupi, żeby na to wpaść B) bo żaden wieszak go nie chciał No wyjaśnijcie mi ten fenomen... Jeszcze jakieś odpowiedzi się nasuwają Wam? Bo mi się już pomysły wyczerpały. Idiota i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - załatwiając coś takiego przez sms nie wykazał się zbyt wysokim ilorazem inteligencji ale z tego co pisze autorka \"zrób cos z tą wagą\" można wywnioskować, że ten temat był już kiedyś poruszany. A skoro nic się nie zmieniło to potem są takie smsy. Nie wiemy jak autorka wyglądała na początku ich znajomości, nie wiemy jaki facet ma gust. Ja chciałabym przy takim wzroście jaki ma ona ważyć dokładnie 55 kg, bo wiem, że wtedy wyglądałabym najlepiej. Mam koleżankę ważącą 58 kg przy 171 cm i wygląda niezbyt ciekawie (może i ma inna figurę, ale parę kilo mniej na bank by się jej przydało). Wszystko zależy do Ciebie autorko. Mi facet powiedział, że fajnie by było gdyby trochę przytyła i to dla niego zrobiłam - bo chcę się mu podobać! To nic nie kosztuje i oboje będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×