Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

no my też planujemy gdzieś jechać na przełomie kwietnia i maja... tylko nie wiem, czy się porywać na samolot czy raczej gdzies samochodem jechać. chyba wolę samochód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój luby chciał być miły i kupił mi ser z niebieską pleśnią, na którym wielkimi literami jest napisane: z mleka pasteryzowanego. To wcinam po kawałku :) Od wędzonych ryb mnie odrzuca, więc nie mam problemu :) Ale dużo napisałyście :) Moja mama (3 dzieci) i siostra (2 dzieci) mówią, żebym nie panikowała i nie przesadzała, teraz to nic nie wolno. A one jadły co chciały a wszystkie dzieci zdrowe, urodzone w terminie i jeszcze obydwie po ciąży chudsze niż przed... też bym tak chciała, ale to raczej niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdecydujesz sie na samolot to pamietaj ze najlepiej miec jakies zaswiadczenie w ktorym tyg ciazy sie jest i ze ciaza przebiega prawidlowo. Niby nie jest wymagane, ale jak lecialam pod konic 5miesiaca ciazy to wypytywali czy napewno moge leciec. Pewnie dlatego ze juz wygladalam jak wieloryb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram się dzisiaj w rodzinne strony ze starszą córką, w sierpniu skonczy 8 lat, teraz ma ferie a babcia mieszka 600km stąd, z racji roznicy czasu miedzy jedną a drugą ciązą jestem nie na bieząco, kiedys usg było jedno na całą ciąze, teraz lekarz powiedział mi ze najwazniejsze usg jest w 13tc, nie wiem dlaczego, co do wakacji itp urlopów to mam z głowy bo sama mieszkam nad morzem, chociaz urlop w takim tłumie trudno nazwac relaksem, jedyny plus to teraz jodowe spacerki, a tak swoją drogą, jakie witaminy przyjmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że linie lotnicze nie wpuszczają do samolotu bez badań dopiero w III trymestrze. a mnie od ryb odrzuca. normalnie nie mogę na nie patrzeć :/ obojętnie w jakiej są formie - i tak ich nie zjem :P u mnie waga już idzie powoli w górę, ale taka kolej rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się pytałam mojego gin czy mogę latać, bo ostatnio dość często mi się to zdarza i też powiedział że nie ma problemu, dopiero w 3 trymestrze bym się może trochę przejmowała, ale teraz dla mnie to nie problem. Najlepiej tylko usiąść sobie w pobliżu kibelka, bo wiadomo jak to jest teraz u nas z siusianiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz powoli brzuszek rośnie, ale jutro zaczynam 13tc. Postronne osoby nie zauważą, ale ja widzę, że w pasie już sporo więcej :P aniuladoniula, tak Ci szybko brzuszek rósł? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram nie looknelam czy Ci odpisali z mojego obliczenia jestes w 10 tygodniu :d ja miesiaczke mialam 9 listopada termin mam na 16 sierpnia z tym ze ja wiem dokladnie kiedy zaszlam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa widocznie to jest 10 tydzień i 1 dzień i pewnie dlatego kalendarz wyświetlił mi że jest to 11tc, ja niestety dokładnie nie wiem kiedy poczęliśmy bobo, w poprzedniej ciąży miałam termin na 7 sierpnia a urodziłam 16, także tym razem wydaje się że będzie to z 2 tygodnie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny w sumie to wiesci tak nie do konca mam dobre bo nadal nie widac zarodka. moja gin postawila juz krzyzyk na mnie i dala mi skierowanie na zabieg a ja duzo czytalam o pustym jaju i ze czesto jednak zarodek pojawia sie pozniej no i wierze w cuda:) wiec poczekam jeszce 2 tygodnie z bOza pomoca bedzie dobrze. w kazdym badz razie bedzie tak jak Bog chce. dzis zrobilam soebie jeszce bete choc ona mi powiedziala ze ona moze i tak rosnac a znajomy ginekolog ze nie ma prawa rosnac tak jak przy ciazy prawidlowej. a jutro mama usg ale u innego specjalisty i zobaczymy ja jestem naprawde dbrej mysli i sie nie lamie:) jutro zdam relacje aha ja jestem dobrej mysli wlasnie dlatego iz jak czytalm na forum to lekarze czekaja do 11 tygodnia by byc calkowicie pewnym ze nie ma ciazy a moja 1 usg zrobila mi za wczesniej a dzis juz spisala na straty. okres byl 20.11 wiec do zaplodniena moglo dojsc w granicach 8 grudnia czyli 2 tyg po zakonczeniu okresu i wtedy tak naprawde byl by poczatek 7 teraz choc wedlug okresu juz duz pozniej :( no lae zobacze co mi jutro powie,, pozdraiwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwemhe będzie dobrze!! będziemy wszystkie trzymać kciuki !! a tak wogóle to częś dziewczynki!! widze, że u Was wielkie zmiany w stopkach :) tak więc i ja zmienie co nieco ;) aaaa i jeszcze jedno... mam takie pytanie a mianowicie jaka pozycja najlepsza jest do spania w ciąży, no i w jakiej pozycji Wy śpicie?? do niedawna spałam na brzuszku a teraz brzusio tak urósł że jedynie mogę spać albo na wznak yzn na plecach lub na bokach... a jak jest z Wami?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek oby wszystko zakonczyło sie pomyślnie!! ale innej opcji nie ma, nawet nie mysle że moze się nie.... a nawet nie będę pisać tego... a tak z innej beczki, piekłam dzis obwarzanki z serkiem może ma któras chęć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozecie
napewno cos wiecie :) pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubiłam spać na brzuchu. Teraz tylko na boku; na prawym i na lewym. Nie miałam pojęcia, że lepiej jest spać na lewym boku, ale jakoś ostatnio śpię właśnie na lewym. Dziewczyny czy Wam zdarzają się zawroty głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czytalam ze spanie na lewym boku jest najlepsze i dobrze :) bo ja lubie spac na boku. Ze spaniem na brzuchu moze byc problem. Ale moja tesciowa umie tylko tak spac. W ciazy podkladala sobie poduszki i koldry by spac brzuchem do dolu. Brzuch byl w dziurze :P Inaczej nie umiala zasnac hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U góry strony wybierasz preferencje, logujesz się i tam możesz napisać coś o sobie albo dodać stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpię cały czas na brzuchu. Odwracam się tylko wtedy, kiedy biust mnie uwiera. Na razie bok nie ma znaczenia. Dziecko jest za małe, żeby spanie na prawym boku powodowało mniejszy dopływ tlenu. To raczej wskazówka dla bardziej zaawansowanej ciąży. A pomysł teściowej super. Tylko jak zrobić dziurę na biust? Wyciąć w materacu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×