Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

jogi, aż nieprawdopodobne, że mąż chce córeczkę :P raczej wszyscy chca chłopaków ;) mój cały czas gada o synku i w sklepie pokazuje mi bojówki, jakie będzie kupować dla młodego... nie chcę, żeby się później rozczarował. ale mówi, że będzie się cieszył i z chłopca i dziewczynki. marzenia marzeniami :) ja mam za tydzień badanie, ale o badaniu przezierności nic nie wpominał. Na czym polega to badanie? czy któras wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie poczytałam o tym badaniu :) mój mąż mówi, że będziemy próbować, dopóki nie będzie chłopak :P mówi, że musi miec chociaż jednego, żeby grac z nim w piłę i układać LEGO ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ *****3xMaMa🌻 Super , ze juz wiesz co wam sie urodzi :D Zobaczymy czy się sprawdzi *****uwemhe🌻 Trzymam kciuki - napewno wszystko będzie dobrze *****NiLLi🌻 Moj brat ma dwóch synów 5 i 4 latka i teraz spodziewa sie kolejnego dziecka- powiedzial ze bedzie tak dlugo probowal az wyjdzie corka.Teraz lekarz powiedzial ze bedzie corka :D okaze sie pod koniec lutego - czy rzeczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogólnym rozrachunku chciałabym mieć i córeczkę i synka. ale wiadomo, że to wszystko samo się układa. Płec dziecka jest trochę poza nami i średnio mamy na to wpływ :) zobaczymy, co nam jest pisane :P a w weekend też do szkoły i... 4 egzaminy... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie na płeć nie mamy w sumie zadnego wpływu :D Tak samo z jedzeniem ktore niby moze nam pomoc w tym jakiej płci dzidziusia mamy pod sercem , ani babcine sposoby typu pozycje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jedyną w miarę sprawdzoną metodą jest celowanie w owulację. ale nawet to nie daje 100% na chłopaka. co ma być, to będzie :) każdy mały szkrabek jest kochany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki :) ja byłam dzis na pocraniu krwi i normalnie się oburzyłam chodze do gina prywatnie a i poszłam do lekarza dziecięcego ( bo do dorosłych nie było numerków )i pani doktor wypisałą mi z wielką łaską i przez ubłaganie ze jestem w ciązy wypisałą mi skierowanie na morfologiemocz i glukoze a oznaczenie grupy krwi musiałam płacic 16 zł no i toxo to wiedziałam że płatnie postanowiłąm że zapisze się tez do gina na kase chorych bo on może wypisywac skierowania a prywatnie też sobie b ęe chodzic co o tym myslicie ? wczoraj was nie czytałam bo tak jakos mi zeszło a tu tyle naskrobane musze nadrobic zaległoscci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och... tyle nauki i egzaminow przed wami. Trzymam kciuki juz teraz! Mnie czekaja dopiero ok. maja bo poprzednie mialam przed swietami. Ciezko bedzie z brzuchalkiem sie uczyc... Wiecie.... tyle historii ostatnio slysze o rodzenstwie ze boje sie jak to u nas bedzie... Same piszecie o wyrzucania siostry z lozeczka, i jezdzie wozeczkiem.... Brr... Ja mam siostre 5lat starsza, a brata mlodzego o 9 lat wiec to inny kontakt. Myslicie juz o wyprawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja też jestem pod wrażeniem ile napisałyście!!! Uwemhe, 3maj się cieplutko i mysl pozytywnie!! 3xMaMa Gratulacje Synka!!!! Super, że już znasz płeć dzidziusia!! Ja też wczoraj byłam u tego nowego lekarza, wizyta trwała godzinę, wypytał mnie o historię choroby , porozmawiał, zważył, troszkę przytyłam( ale tam musi być, przed zajściem w ciąże dużo ćwiczyłam, byłam bardzo aktywna, a jestem w domku, dużo wypoczywam). , według niego te upławy to nic groznego, powiedział, że jesli nie krwawię i nie mam skurczy to oki. Widziałam nasza kruszynę, ma już 2,5cm, to strasznie wzruszające widzieć własne dziecko. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżąc na USG móię do lekarza ze ja to obstawiam dziewczynkę a on ze dziewczynki nie mają czegoś takiego między nogami :) Mąż się zaśmiał bo obstawiał chłopca. Wrzucam zdjęcie które potwierdza chłopczyka :) Trzy pierwsze zdjęcia są z 9 tc czwarte z 12 tc , żeby powiększyc należy kliknąć w zdjecie :) http://media-pol.pl/galeria/index.html Przezierność karkową mam w sobotę , lekarz mówił że to usg potrwa z godzinę i mam nadzieję że będzie dobrze , jestem pełna nadzieji :) No a poza tym kosztuje 200 zł no ale nie ma wyjścia. Mdłości i wymioty chyba ustały nie chce zapeszać ale narazie cichosza :) A co u was mamusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak na moje oko chlopak to pewniak :) I to dorodnie obdazony :P Mi sie wydaje ze bede miec kolenego chlopca, kiedys kolezanka wywrozyla mi obraczka na nitce ze bede miec dwoch chlopcow i najmlodsza dziewusie. Zobaczymy czy czary mary sie sprawdza :) Poprzednim razem myslalam ze bedzie dziewczynka (Amelka) a potem okazalo sie ze bedzie chlopiec :) WAZNE BY BYLO ZDROWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super widać, że to chłopak :) jeju, już się nie mogę doczekać kolejnego USG (dokładnie za tydzień) :D mi kiedyś koleżanka wywróżyła z tarota, że pierwszy będzie synek :P zobaczymy... ;) czasem mam wrażenie, że będzie synek, a czasem, że córeczka. Mdłości nie miałam, jem w sumie to samo, co wcześniej... i śpię z głową na północ :P :P :P 3xMama, a ty miałaś jakieś konkretne objawy? a samopoczucie ogólnie dobrze... dzisiaj zaczęłam 4 miesiąc, a za tydzień zaczynam II trymestr :D w sumie nawet już wieczorem tak nie podsypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie ten link nie otwiera ;/;/ co do wyprawek jak mi sie cos podoba to kupuje a co :D ogolnie teraz czuje sie zlee w nocy wymiotowalam zjadlam kromke i mi przeszlo ale masakra . mi z obraczki tez wrozono wyszlo 3 dzieci 1 syn .. wrozka tez mi syna wrozyla... wiadomo ze wazne by zdrowe bylo ale chcialabym synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 3D i 4D masz rację ale ten lekarz za każdym razem na wizycie mi robi usg 3D i 4D . Z jednej strony trochę się boję ale z drugiej myśl że przez prawie godzinę będę oglądać maluszka sprawia że sie uśmiecham i nie mogę doczekać się soboty. Szymek nie może doczekać się już braciszka ...:) Oj dziewczyny fajnie jak było by już ciepło ....., muszę sprzątać a tak średnio mi się chce.....br....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa spróbuj skopiować link i wkleić do przeglądarki może w ten sposób. Co do objawów to w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów , żadnych wymiotów , mdłośći tylko masakryczna zgaga i jakoś tak czułam że to chłopczyk będzie, w drugiej wymiotowałąm do końca , mdłośći , nudności , zgaga i myśli dziewczynka a teraz wymiotowałam , miałam mdłości nudności ( zgagi jeszcze nie mam) i myślałam że będzie dziewczynka atu chopczyk :) Jak widać każda ciąża jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli obraczke powies na nitce. Niech jakas osoba trzyma nieruchomo ta niteczke nad twoja lewa reka. Obraczka SAMA powinna zaczac sie ruszac. Jak kreci sie w kolko to dziewczynka, a jak rusza sie jak wahadlo to chlopiec. Smialam sie ale jak nic nad moja reka zaczela sie ruszac najpierw w prawo i lewo, potem stanela, potem znowu tak samo, stanelo i na koniec koleczko :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek ma 4 latka choć rocznikowo jak się maluszek urodzi to będzie miał 5 :) I już teraz się boję jak to będzie i co ten urwis mój wymyśłi jak będzie zazdrosny o młodszego braciszka no ale może nie będzie tak źle :) Dziewczynki ciekawi mnie co to będzie u was ? Choć mi się wydaję że jakiś boom na chłopców jest :) Mam 4 koleżanki w ciąży i każda z chłopczykiem w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbowałam z ta obrączką :P najpierw ruszała się wahadłowo, potem stanęła, potem też jak wahadło, a za trzecim razem robiła jakieś nieskoordynowane ruchy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki. śmieję się, że to już maszynowo... będzie kolejna córeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie by wychodziło, że syn. Z poprzedniego małżeństwa córki, to ze mna synek :P ja zawsze marzyłam o pierwszym synku. miałam koleżanki, które miały starszego brata i zawsze im zazdrościłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×