Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej :) no ja tez zawsze spałam na brzóchu ale teraz już nie da rady niby brzószek jeszcze nie duży ale juz nie można tak uleżec spałam trochę na plecach ( nie wygodnie ) i na boku (troche lepiej )ale jednak na brzóchu najwygodniej ale z tytmi poduszkami dobry pomysł Aniadula i dodrze że im nie powiedziałas nieech mają za swoje ja powiedziałam im o ciązy i teraz się czuje troche gorzej miałam jechac na kurs totolotka i nie pojechałam wiadomo dlaczego powiedzieli że jak wróce po macierzynskim to będą mnie szkolic :)Dobre i złe strony :) Asia :)fajnie że twoja dzidzia tak rosnie :) Koteczek :) cieszę sie że w koncu postawili diagnoze twojej siostrze teraz będzie już tylko lepiej :) ide troche polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie martw sie jak jeden dzien Cie u siostry nie bedzie to sie nic nie stanie ;) ona wraca do zdrowia i to jest wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Koteczek Ty teraz zajmij się sobą i odpoczywaj, a siostrą zajmą się lekarze! na pewno będzie dobrze, i przypominam o fotce którą miałaś wrzucić na skrzynke ;-) Co do spania to ja nie mam problemów z pozycją ale z snem gorzej i też się przewracam z boku na bok :-| natalka2384 ja też czuje wiele niepokoju co do dzidziula i póki lekarz nie rozwieje moich wątpliwości w piątek na długo wyczekiwanej wizycie to chyba sfiksuje, jeszcze tylko 2 dni wytrzymać!! :-( co do tego napięcia w brzuszku to ja nic takiego nie mam bo u mnie za dużo tłuszczyku żeby coś się napinało. A tak z innej beczki, która z Was wysłała mi teraz zaproszenie na nk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja dopiero tu wlazłam... Widzę temat rodzenia.... hmmm.... ja już się zapisałam do szkoły rodzenia, idę od 28.04. Rodzić będę z mamcią ;). Mój nie chce iść, więc ja go zmuszać nie będę. ************Kamilko do szkoły rodzenia możesz chodzić sama czy z mamą albo koleżanką. Nie przejmuj się, wiele samotnych kobiet tam chodzi. Mój prawdopodobnie też nie będzie ze mną chodził, może sporadycznie, ale poradzimy sobie ;) Nie odmawiaj sobie tego szkolenia tylko ze wzg na to,że sama jesteś... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja do szkoły rodzenia chodziłam sama, szkoła była bezpłatna, zajęcia praktyczne jednoosobowe, tylko lekcje teorii były dla par ale i na nie chodziłam sama, były naprawde bardzo ciekawe i w ogóle całe zajęcia zaczynały się 6 tyg przed porodem, nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko ze u nas bezplatne szkoly rodzenia sa dla osob ktore mieszkaja w Wawie a ja mieszkam pod Warszawa i ja juz musze placic ;/ znalazlam jedna i 500 zl ;/ :O bylam w szoku nie wiem co robic. Teraz mam tyle wydatkow echhh... a ile porod rodzinny kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki no to fajnie że nie bede jedyną która nie pojdzie do szkoły rodzenia!!! Koteczek ty naprawde odpoczywaj a z siostrą napewno bedzie oki! musi być! A co do asysty przy porodzie to też się zastanawiam nad mama i też nie mam pojęcia ile kosztuje poród rodzinny.... może któraś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spania to JA TEŻ UWIELBIAM SPAĆ NA BRZUCHU, ale już od 5 tygodnia nie mogę bo mi niewygodnie, pozostaja plecy ;/ no i bok. Narazie dobrze leży mi sie na lewym boku ale to nie to samo co brzusio...... Z tymi poduszkami to zajebisty pomysł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj wiedze ze juz rodzicie ;) ja nie ide do zadnej szkoly,ale nie wiem czy bede miala znow cc (jak mi uznaja w uk moja dyskopatie i mega bol kregoslupa,to tak) czy naturalny,jesli to drugie to jestem zielona,bede improwizowac :o ajj wtedy to bede myslala tylko o tym zeby mi dziecko wyjeli :) mnie jakby mdlosci minely :D nadal musze co jakis czas cos przegryzc,ale juz nie mdli mnie tak strasznie i wnocy jak dizs co godzine sie budzilam tez nie czulam ssania,ani mdlosci :D koteczek czytalam o siostrze i przykro mi bardzo,ale ciesze sie ze zdiagnozowana i ze lepiej jest! gratuluje drugiego synka :) co do spania to ja prawei tylko na prawej stronie z jedna noga zgieta,bo inaczej plecy mnie bola. a jak na plasko sie poloze to brzuch rzeczywiscie mi sie rozciaga dziwnie i zaraz klade sie na bok. jak patrze na brzuch to bardziej wyglada jakbym zatluszczyla sie niz zaciazyla,zupelnie inaczej niz przy synku,a waga nie drgnela w gore wiec dziwna sprawa. poza tym jakies czerwone plamy na twarzy dostalam,cos jak krostki tylko czerowne i tworza plamke na poliku :o a uzywam elocomu wiec nie powinno byc takich niespodzianek,ale hormony robia swoje. ja odkad M. wylecial klade sie ok 20.00 do wyrka,a po 21.00 juz spimy z synkiem :) w dzien tez mi sie spac chce,pogoda do bani,maly konczy antybiotyk i musi byc zdrowy wiec nigdzie nie wychodzimy,bo po tyg od zakonczenia antybiotyku ma miec badanie krwi na stawy wiec musi byc zdrowy zeby wynik byl wiarygodny. i tak siedzimy w domu :( ide pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jest dobre na ból gardła bo ssałam już septolete i neo angin i bez poprawy a mam wrazenie że boli coraz więcej mi tez trochę brzósio urósł ale na razie tak nie dużo ale wczoraj już sobie kupiłam jeden dresik i spodenki jeszcze poluje na jakies fajne dzinsy bo oglądałm wczoraj fajne w sklepie z odzieżą ciązową ale kosztują ponad 100 zł a ja chciałam cos tanszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial ze najlepiej bioparox po jest w sprayu i nie wnika jak tabletki a do ssania powiedzial zebym nic nie brala. ( bioparox to antybiotyk ale bezpieczny bo w sprayu) podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ten bioparox to tylko z receptą od lekarza! Mi się właśnie przeterminował, ale jego prawo, bo brałam go w poprzedniej ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie właśnie ratuje hallsami, bo nic innego tu na gardło dla ciężarnej nie mają :( Troche lepiej się oddycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Uświadomiłam sobie, że ten wczesniejszy termin porodu jest dobry, to od niedzieli zacznie mi sie 5 miesiąć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało być -jeżeli ten wcześniejszy...- Ale mi dzisiaj uciekają słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, między moim tatą a jego najstarszym bratem są 24 lata różnicy, ale dziadkowie wcześnie zaczęli, mieli sześcioro dzieci i miłość między nimi podobno iskrzyła do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle eeeee nie wiem :/ Własnie sobie uświadomiłam, że coś mi się czas kurczy ;) Pewnie mnie i tak mój ginekolog naprostuje, także nie siejmy paniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja dziś rano miałam usg przezierność , nasze maleństwo jest w grupie najniższego ryzyka , dzięki Bogu, a bardzo się denerwowałam tym badaniem. Mój mąż siedział blady i przejęty, tym bardziej, że na poczatku jak weszliśmy do gabinetu, lekarz przywitał nas słowami, że dobrze, że wczoraj nie miałam tego badania bo co druga ciąża była z wadą. Nasza kruszynka jest przecudna, usnęła w trakcie badania,a el jak lekarz ją poruszał to się obudziła i zaczęła gimnastykę:) Wiem juz, że płeć dziecka poznam dopiero w 20 tyg ciąży, a na razie jestem w 11stym, więc przyjdzie nam jeszcze poczekać. Najważniejsze, że dzidziuś zdrowy. Gaga to TY będziesz lądowac na lotnisku w Jasionce tak? A pochodzić z Rzeszowa, jeśli mogę zapytać? Ja idę do szkoły rodzenia, ale kiedy to dowiem się końcem lutego podczas dni otwartych szpitala. Ponieważ szpital jest prywatny, szkoła rodzenia dla pacjentek leczących się w nim i rodzących jest za darmo, basen też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mąż to tak ciut za późno się załamuje ;) Teraz to pierś do przodu, niech sąsiedzi zazdroszczą udanego pożycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika26sz ja na zapalenie gardła stosowałam spray Tymsal z Herbapolu, o dziwo był skuteczny bo na moje gardło to nic dotychczas nie pomagało, jest ziołowy, bez recepty, pisze na butelce że można stosować w ciąży i w czasie karmienia no i jest tani, tylko ok 7zł ale tu akurat nie o cene chodzi, także polecam! http://www.aptekaotc.pl/p/pl/3967/tymsal_*_30_g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×