Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam w mroźny dzionek ;-) W W-wie słońce i chyba zaczynam mieć ochotę na spacer. Ja też dziś mam wolne ale jutro już lecę na zajęcia. Od poniedziałku mam jednak urlop... Jestem po pysznym drugim śniadanku - twarożek z kefirem, pomidorem, mixem kiełków i łyżeczka otrąb owsianych... mniam;-) Bebe proponuję jeść mało a często. Ja co 2,5 godziny coś przeżuwam tzn. jem 3 główne posiłki a pomiędzy nimi 4 małe przekąski. Ten twarożek to jedna z tych przekąsek. Jak tam Wasza waga? U mnie tylko +1kg a 15 tydz. skończony. Na początku I trym schudłam 3,5 kg, teraz odbiłam 1 kg. Dopóki z dzidzią jest wszystko dobrze nie martwię się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek byłam na zakupach i nie mogłam sie powstrzymać kupiłam materacyk do kąpieli i ręczniczek dla dzidziusia :) oj jak bym już chciała kupić łóżeczko wanienkę wózek itd ale mój facet mówi że jeszcze przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie ile kosztuje tam poród i jak tam się dostać? Ja nie kupuję rzeczy dla dziecka dopiero może jak będę w 7 miesiącu ale to i tak będzie tylko wyprawka do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima wiem jak ciężko się powstrzymać przed zakupami. Myśl o dziecku dominuje naszą codzienność;-) Ja np jak byłam w second handzie na zakupach ciążowych (akurat trafiłam na dostawę i kupiłam 2 pary spodni ciążowych i parę bluzek) to widziałam też piękne firmowe ciuszki dziecięce.... Kusiło mnie bardzo ale powstrzymałam się jeszcze. W czerwcu przejrzymy szafę siostry przyszłego M i zobaczymy co dostaniemy po jej synku, a potem zabieramy się za uzupełnianie całej reszty niezbędnej wyprawki. To będzie prawdziwa rozkosz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe nie wiem ile kosztuje, prowadzi mnie lekarz, który tam pracuje, ale jeszcze z nim nie rozmawiałam. Ja chciałabym zapłacić za położną, która będzie przy mnie cały czas i znieczulenie. Poza tym zapiszę się tam do szkoły rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dostałam sporo rzeczy, ciuszków już nie muszę kupować (ale jak sie powstrzymać jak wszystko takie ładne kolorowe a zakupy dla dzidziusia to taka przyjemność) sporo rzeczy dostane od rodziny bo w ostatnim czasie urodziły sie 2 dzidziusie (dziewczynki) jedna ma roczek a druga ma 5 miesięcy Śmiesznie będzie jak urodzę chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U nas też mrozisko chwyciło, byliśmy juz dzisiaj na zakupach ale tylko remontowych do Pauli pokoju, mam nadzieje że do końca lutego będzie gotowy bo w marcu ślub i też dzisiaj odebraliśmy obrączki. Co do wagi to ja ani nie schudłam ani nie przytyłam, waga stoi, zobaczymy jak będzie później. Ciuszków już troche mam, kilka nowych i troche używanych i na razie leżą zamknięte w szafie, kocykow pełno jeszcze po Pauli, nawet wanienka się po niej odziedziczyła, póki co postanowiłam spisać sobie to wszystko wg rozmiaru żeby mi nie wyszło że czegoś mam za duzo a czegoś za mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam... zaraz jadę do rodziców na obiad, a potem może uda mi się wyciągnąć kogoś na spacer po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram ja potrzebuje inspiracji ale na suknie ślubną ciążowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy taki poród: tylko jeden z trojaczków przyszedł na świat W Rennes kobieta spodziewająca się trojaczków urodziła pierwsze z nich, dwoje pozostaje wciąż w łonie matki - poinformowały francuskie media. Według specjalistów to pierwszy taki przypadek we Francji. Jak donoszą media, w ubiegłym tygodniu w klinice na zachodzie kraju urodził się przedwcześnie - zaledwie po 25 tygodniach ciąży - pierwszy z trzech oczekiwanych przez matkę chłopców. Zdrowy i ważący w normie jak na wcześniaka noworodek wyprzedził dwóch braci, którzy muszą jeszcze poczekać na narodziny zapewne kilka dni, a może nawet tygodni. Specjaliści podkreślają, że to pierwszy we Francji przypadek przesunięcia w czasie narodzin trojaczków. Wcześniej notowano co prawda w tym kraju podobne przypadki, ale dotyczyły bliźniaków. Do medycznego ewenementu doszło za sprawą podania kobiecie - po narodzinach pierwszego syna - specjalnych leków, które pozwalają przedłużyć okres ciąży. Lekarze chcieli zapobiec temu, by wszystkie noworodki były wcześniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima zobacz tutaj http://abcslubu.nazwa.pl/forum/viewtopic.php?p=38443 ja mysle że kazdą sknie można dopasować, przerobić itp i to zależy jeszcze jaki będziesz miała brzuszek w dniu ślubu i jeszcze to :-) http://www.google.pl/search?q=suknie+%C5%9Blubne+dla+ci%C4%99%C5%BCarnych&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny czy mogę się do Was przyłączyć ja termin mam na 18 września ale bym chciała z Wami pisać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Sylwianka 25🌻 witaj :) my tabelki nie owadzimy juz ponieważ wiekszość dziewczyn tylko raz się pojawiła i sie do niej wpisała a później sie juz nie pokazała na forum. zrób sobie stopkę z terminem, tygodniem ciąży , imieniem i wiekiem jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc powiem coś o sobie mam na imię Sylwia to jest moja 3 ciąża mam 4 letnią córkę druga ciąża niestety obumarła i po 6 miesiącach od zabiegu udało mi się zajść w ciążę jak na razie jest wszystko ok tylko ciśnienie mi skacze raz mam wysokie raz niskie we wtorek byłam w klinice na badaniach i widziałam na usg jak moje dziecko machało sobie rączkami i nóżkami a wizytę u swojego lekarza prowadzącego mam za 2tyg no i jestem z Jarocina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bewi
Witam jestem tutaj nowa ale mam nadzieje ze zostane na dluzej.Mam termin na 23 sierpnia..to moja druga ciaza ...i jakos dziwnie ja przechodze z ogromnymi obawami.Nie mialam takich w pierwszej...pozdrawiam wszystkie sierpniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki... fajnie ze jest tak duzo dziewczyn na tym forum...z moim facetem raczej nie da sie pogadac na niektore tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bewi :) Witaj :) Zrób sobie stopke :) i pisz kiedy masz ochote :) Tak to jest z tymi facetami ale od czego jest forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam nowe sierpnióweczki :) Sylwinka mamy dwu miesieczną różnicę w terminie porodu i jesteśmy na sierpniówkach :P. Trzymam za Was kciuki. Dobrze, że wszystko wraca do normy :) Bewi to też jest moja w sumie druga ciąża i mam dużo więcej obaw niż w pierwszej. Podejrzewam, że przez większą świadomość o ciąży. Ponoć im mniej się wie tym się jest zdrowszym i na umyśle i na ciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawy nie opuszczaja mnie od pojawienia sie na tescie dwoch krech.najp[ierw czy to na pewno ciaza ,pozniej czy wszystko jest ok.czy nie pozamaciczna .Pozniej czy nie martwa teraz juz jest 14 tydzien a ja nadal mam stres ze poronie nie wiem skad mi sie to bierze.jakas schiza i te sny moje -masakra.Mam nadzieje ze to hormony i ze mi przejdzie .Mialam robione usg i jest ok ale jestem w Irlandii i moze dlatego mam takie obawy .Chodze do polskkiego i irlandzkiego lekarza.Ale sama nie wiem czego tak naprawde sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też ciągle mamy jakieś obawy i watpliwości ale po to jest to forum aby je rozwiewac a koszmary to norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×