Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Bewi witaj w gronie ;) Ja w UK, rzut kamieniem. Tu miałam juz 2 razy robione USG, plamiłam a mój GP kazał czekać na poronienie :/ Mocno przeżywam tą ciążę, bo czuję się tutaj nie dopieszczona i na każdą moją obawę jest u nich jedna odp- to normalne w ciąży- Teraz poleciałam sobie na miesiąc do PL i odrazu lepiej jak zobaczyłam swojego ginekologa, który prowadził poprzednią ciążę. Obawy nie znikneły, ale komfort psychiczny o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Milczałam wczoraj cały dzień i dzisiaj,ale wkoło pełno zajęć.Oboje z męzem na zwolnieniu więc sobie trochę folgjemy. Co do USG 3-4Dtorozważamy ale dopiero około 20tgu naskosztuje w granicach 200-250 a nie sprawdzaliśmy we wszystkich przychodniach tylko tych co w necie mającenniki. Co do ciuszkow, wyprawdki - co najmniej do połowy ciązy nie kupujemy nic,potem przegląd u znajomuch krewnych itp a nakońcu kupimy to czego bedzie brakować. Sobie na razie nic nie kupiłam ale w poniedziałek idę zanieść spodnie do krawca żeby mi wstawił golfik w dzińsach,trochę mi szkoda kasy na razie na nowe. Zwłaszcza że nie wiem jak się będe rozrastać.Od początku ciązy przytyłam 2kg i brzuszek zaczyna mi sie powoli powiększać :) Poza tym witam kolejne sierpniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny i te stare;) też! U mnie dziś był szalony dzień, podpisałam umowę o meble kuchenne i niestety dopiero na początku kwietnia będę się mogła nimi nacieszyć - w związku z tym ślubem (na razie cywilnym) też się mogę cieszyć dopiero w kwietniu:/ Dziś poszły w ruch wałki pędzle itp i kuchnia wygląda ślicznie. Miałam takiego powera, że machałam wałkiem cały dzień;) A teraz padłam:P Jutro będzie podobnie, bo muszę obrać przedmiotu projektów na uczelnię i wybrać modele płyty, piekarnika, lodówki i pralki, zmywarki itp... Szaleństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zelka wiem jak to jest we wrześniu tez szalałam z agd a wybór nie był łatwy :) postawiłam głownie na boscha i jeden sprzęt siemensa. Pozdrawiam nowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na boscha, eletrlouxa i hoovera.. Siemens albo samsung też ujdą w tłumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze już wiesz co chcesz :) ja długo sie zastanawiała, zmywarkę i lodówkę mam pod zabudowę a z siemensa płytę gazowa. Kupowałam wszystko w sklepie internetowym i wyszło mi dużo tanie niż w zwykłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki ! widac ze ja jak zwykle pierwsza hehe :) Witam nowe sierpniowki Sylwinka Ciebie pamietam ze staran 2009 lato :):) dzisiaj znow do szkoly ;/ wczoraj myslalam ze nie wysiedze potem bylam na lodach i zakupach malych kupilam wkoncu buty do slubu hehe powstrzymalam sie od kupna malych ciuszkow bo juz troche ich kupilam jutro lookne do biedronki tak jak pisalyscie ze sa fajne ciuszki dla niemowlakow zobaczymy :) za to moja siostra co idzie do sklepu to kupuje heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i oczywiscie zmieniam stopke :) dzis skonczylismy 15 tc :) Wiecie co jak tak leze wieczorem cos nie moge spac na plecach preferuje na boku ,, czułam wczoraj ze mi cos plywa tam w brzuszku jak przycisnelam reka :) juz sie nie moge doczekac kopniakow :) ja mam 4 kg na plusie przed ciaza 57 kg teraz 61 zanim teraz trafilam do szpitala mialam 5kg na plusie ale zlecialy mi bo nic nie moglam jesc tylko wymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie i życzę wszystkim miłego dnia. Mam nadzieję, że słonko trochę wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Asiaaaaaa przez to tu się przyłączyłam bo dużo jest tu znajomych z tamtego topiku :D:D Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rownież witam w zimowy mroźny ale słoneczny niedzielny poranek :) Jutro wybieram się na USG juz się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dosyć że mroźno to jeszcze słońca nie ma ale mówią że od marca ma przyjść wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Sylwianka 25🌻 Fajnie by było gdyby zaczęło sie juz robić cieplej :) Pewnie kazda z nas nie może sie doczekać momentu kiedy bedzie mogła pokazać brzuszek a nie chować go pod kurtkami i płaszczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 hehe a no widzisz Bylam ale krotko potem tylko sledzilam dziewczyny no ja juz prawie sie nie dopinam ;/ bo mialam dopasowana kurtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień Was nie czytać, a ile do nadrabiania :P my wczoraj wróciliśmy późno z Wrocławia, bo byliśmy w kinie. Oglądaliśmy \"Walkiria\". Nawet fajny i nie nudny :) Oczywiście witam nowe Koleżanki 🌼 jeśli chodzi o sprzęt, to preferuję Boscha i Elextroluxa. A sprzęt warto kupić przez internet, bo kupowałam już rodzicom do kuchni, do mieszkania, które wynajmujemy i teraz do mieszkania, które wynajmujemy my. I to są setki, jeśli nie tysiące zaoszczędzone :) Dziewczyny, wczoraj już na dobre poczułam kopniaczki. Wcześniej czułam, ale nie wiedziałam, że to \"to\". Wczoraj było już czuć normalnie przez brzuch. Mąż jak przyłożył rękę do brzucha i poczuł kopniaczka to cieszył się strasznie :D My we wtorek zaczynamy malowanie, ale będzie to robił fachowiec. Jak powiedziałam, że sami pomalujemy, to mnie popukał w czoło. On nie ma czasu, bo zaczynają czwartą zmianę w pracy, a w ciąży wdychanie farby nie jest wskazane :P wczoraj w Castoramie kupiliśmy już farby. Nota bene 11 zł na puszce taniej niż w sklepie z farbami w Ostrowie... hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraparawodna
Zelka takie ostrożne jesteście a nie wiesz ze w ciąży nie wolno przebywać w pomieszczeniu gdzie jest malowanie ?? Farby ( nawet jak Ci sie wydaje że nic nie czuć) mają w sobie toksyczne opary które szkodzą dziecku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pomarńczowa ze swoja rada :P i jak juz komus chcesz doradzac paraparawodna to czytaj uwaznie komu... a najlepiej rob to pod innym kolorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraparawodna
to ty moja droga czytaj uważnie :) Zelka napisała : " machałam pędzlem cały dzień " i nie pisałam tego złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie Asiu nas śledziłaś a nie pisałaś w detektywa się bawiłaś :D:D:D:D;) czy te mądre pomarańcze muszą być wszędzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tą farbą to akurat prawda... chyba, że miała jakąś maseczkę, ale nie wiem, czy to coś daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paraparawodna a ja nie powiedzialam ze nie mozesz wyrazic swojego zdania ... tylko jak chcesz radzic to zmien kolor nicka napewno bedziesz lepiej odbierana ;) i ok nie wzielam pod uwage ze czytalas strone wczesniej wiec podpielam to pod wypowiedz *****NiLLi🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście mam szkołę dopiero za dwa tygodnie, więc przyszły weekend jeszcze jest przeznaczony na odpoczynek. Zresztą odpoczynek będzie wyglądać tak, że będę sprzątać po remoncie :P nic, idę powiesić pranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoc się przyda :) za tydzień się zgłoszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj Asiaaa ja też Ciebie nie pamietam z topicu lato... A byłam tam praktycznie od początku :P Pomarańczki ech... Jeśli mowa już o farbach i malowaniu to istnieją na rynku farby ekologiczne, które nie są szkodliwe dla dziecka. M. in. specjaslnie do tego stworzone, aby malować np. pokój dziecka. Będąc w ciąży z córcią malowałam właśnie taką farbą.... A co do pomarańczek nie zwracajcie poprostu na nie uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i nowe sierpniowki :) 🌼 nie odzywalam sie bo pierwszy raz od 3 mies poszlam w weekend do szkoly :) bylo calkiem sympatycznie :) czas zlecial szybko. A dzisiaj wstalam i obudzilam sie wkraczajac w 20 rok a skonczone 19 lat :D hehe mlodzinka jeszcze ale MAMA :) tak mysle od kilku dni o mojej dzidzi we wtorek gin to sie mam nadzieje troche uspokoje. Ja remontuje pokoj a raczej przymierzam sie do remontu zeby ulatwic mi i dzidzi poruszanie sie w nim itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×