Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

iwoneczka - przeczytałam wszystko, i dobrze rozumiem, choć mój mąż zawsze po mojej stronie stoi - no, prawie zawsze;) a propos ubrań na allegro to szukam dla siebie, ale nawet nie licytję dalej jak ceną 200 zł osiągnie ;( na szczęście na razie mam co na siebie włożyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam do domciu, ale o 23 muszę jeszcze jechać po małża do pracy. co do chrzestnych to z mojej strony mam dwie siostry, nie wiem, która będzie bardziej chciała. a na chrzestnego to nie mam pojęcia... my też nie możemy być chrzestnymi. moi rodzice zawsze mówią, że mam się z tego cieszyć :P na teściową nie mogę narzekać... trochę jest przewrażliwiona, ale ogólnie się nie wtrąca, dodatkowo mieszka 100km od nas :P dobra i uczynna kobietka, nie ma co gadać :) co do wyprawki, to chyba na okres po urodzeniu kupię tu w Polsce, ale na zimę poproszę koleżanki w Irlandii, żeby mi pokupowały, bo mówią, że tam dużo dużo taniej, zwłaszcza jakieś kombinezoniki czy futerka maluszkowe :) dzisiaj chyba się będę opieprzać... :P tylko zmywarkę włączę :P hihi jutro na 8 do szkoły, więc nie będę się przemęczać ;) czasem mi tak brzuszek twardnieje i jakby się ściąga... najczęściej jak się położę na płasko. też tak macie? tak 1-2 razy dziennie mi sie to zdarza. Od dzisiaj biorę dodatkowo magnez dla kobiet w ciąży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wczoraj dostałam ciuszki, które zamówiłam na www.happymum.pl - wyglądają porządnie. Spodnie oczywiście do skrócenia, ale ciuszki ogólnie fajne. chyba jeszcze coś tam zamówię w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nilli - z tym brzuszkiem tez tak mam, szczególnie jak na boku leżę.Łykam 3xdziennie magneB6, mój gin mówi,że na razie to wystarczy. Jakby zwiększała się częstotliwośc to no-spę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! ja dopiero wrocilam ze szkoly masakra od 8 do 8 ;/ zaraz was przeczytam ale musze sie pochwalic ze na zajeciacvh czulam lekkie drganie w brzucholu :d wiec cos sie zaczyna tam dziac :d z niecierpliwoscia czekam na kopniaka :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujjeee slicznie :) dziewczynki !! jeszcze raz :*:*:**:*: a i jeszcze jedna fota poszla ;] Łoooooo Alidzi nie mow ze masz 12 kg na plusie wow ja mam 5 , zrzucisz zanim sie obejrzysz dzidzia wyciagnie z Ciebie , kolezanka przytyla 30 kg maly ma rok a ona wyglada jak przed ciaza tyle ze ma cycuchy wieksze ;] ale to raczejj plus ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, ja też miałam sobie zrobić dzisiaj dzień wagarowicza ale nie wyszło, malowanie skończone, okno umyłam ale dalej jeszcze jest syf jutro jeszcze bedę kończyć, wygląda nieźle, zaraz zgram na kompa i prześle na skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi :) mój małż nie chce byc przy porodzie a Ja go nie będe i nie chce namawiac ani przekonywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze zmieni zdanie w ostatniej chwili zobaczymy A My niedawno wrócilismy od tesciowej bylismy na godzince na herbatce i na spacerku w lesie fajnie ale jeszcze za zimno oby do wiosny ech ajutro do pracy znowu ale potem tydzien urlopu a od kwietnia chorobowe a się będe byczyc już się nie mogę doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bycze i tylko tyje nic więcej, przesłałam na skrzynię wynik mojego malowania narazie jeden pokój jak juz wszystko wysprzątam to może lepiej bedzie to wygladać. Co do tesciów to właśnie leci film na TVN "Sposób na teściową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że leci Sposób na Tesciowa ale mój małz nie chce oglądac komedii romantycznej może /Go przekoman a ja zaraz będe jadła truskawki z bitą smietaną mniam zapraszam Zaraz wejde na poczcie zobaczyc malowanie ale teraz ide po truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest taki rażący , fajny jest . zielony kolor uspokajający dzidzi będzie się dobrze spało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moge napisać,że w parku było super,wymęczył mnie mąż,ale to spoko,będzie się fajnie spało..:) nawet czuje w plecach ten spacer:) ja już o swojej teściowej nic nie pisze,jak na dzisiaj to wystarczy...:)) po co ma się budzić i łapać za czerwone ucho...hi hi skusiłam się dzisiaj na frytki..:)pycha.... brzuchol mam pełny.....:) w pokoju dzidzi też mam kolor zielony....dojrzały groszek...:) uciekam do męża...:)) ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja sie dzisiaj pierwsza zamelduje, dzień dobry, u mnie słonko już się ładnie przebija myślę, że będzie łądny dzień czego i wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pogodzie tendencja spadkowa, ale wczoraj dowaliło takie słońce, że cały dzień byłam w szoku:) Ja nie miałam dnia wagarowicza. Ale za to doprowadziłam kuchnię do 80% ładu. I tak jeszcze mi jeden blat muszą wymienić, więc tam się nie cackałam. Rano byliśmy na zakupach, kupiłam sobie ozdobne pudła i jedna rata ciuszków dzidka leży w szafie w sypialni u A. Wywiozłam tam już również moje kochane książki - pudło gigant, a to jeszcze nie wszystko (A. stwierdził, że czas najwyższy to sprzedać - nie ma mowy, wszystko tylko nie książki), rzeczy, które wcześniej zgromadziłam do domu - ściereczki, filiżanki, szklanki, ręczniki, firanki itp. A. dzielnie pomagał i umył szafki, tam gdzie ja nie dostaję, żebym się nie wyciągała za bardzo - byłam w szoku:) Kupiłam dużo preparatów do sprzątania w EuroAgdRtv - polecam serdecznie, mają świetne spray\'e do lodówek, piekarników i innych sprzętów i umyłam sprzęty z tego fabrycznego smrodku:) Poukładałam sobie pierdoły w szafkach, umyłam nawet okna w wewnętrznej strony, bo zakurzone od szlifowania i innych rzeczy, które ostatnio się działy w kuchni:) a potem jak się walnęłam na nasze wielgachne łózko to myślałam, że nie wstanę;) Na szczęście teściowie się nie ujawniali i w końcu mieliśmy chwilę prywatności:) Co do chrzestnych: u nas będzie problem, bo oboje mamy po jednym bracie - szwagra nie cierpię (rasowy cwaniak), jego żony tym bardziej (pinda, nigdy nie pracowała, zawsze wszyscy muszą jej pomagać, Jezu jak ona wykorzystuje tych moich teściów, aż mi ich szkoda. Chciałam, żeby chrzestni byli młodsi od nas - taka tradycja u mnie w rodzinie, ale po prostu się nie da. Mój brat, ok jest młodszy ode mnie 3 lata i się nadaje, ale brat A jest starszy ode mnie 9 lat, od A 7, bratowa A, niewiele mniej, a młodszych ludzi u niego w rodzinie jak na lekarstwo... Nie wiem jak to będzie:/ Wolę póki co na ten temat z nim nie rozmawiać. Świadków na ślubie mamy nie z rodziny, bo ja z bliskich mi osób mam tylko brata, a z koleżankami mam lepszy kontakt niż z siostrami ciotecznymi - jakieś osłabione u mnie te stosunki rodzinne). Więc za druhnę mam przyjaciółkę ze studiów, A. też ma przyjaciela z roku. Na cywilnym i kościelnym będą nam świadkować te same osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D widze ze ranne ptaszki sie odezwały :D ja sie ubieram , jem i do szkoly ;/ dzis do 20 znowu ale moze pusci nas wczesniej ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam brzucholki :D Koteczek ale masz duzy brzusio Alidzi hehe tak wiesz co jakby nie patrzec to osoby z Sc tak maja hehe tez jestem uparta i pyskata D::DD i mam zawsze racje :D ehehe bardzo podoba mi sie ta zielen :L) Jogi tak samo brzusio slicznyy tak samo pozostalych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie! Ale miałam czytania :) Co do porodu rodzinnego to raczej nie ale nie na 100% Alidżi ja też bardzo tyję, mam 9 kg na plusie i lekarz każe ograniczać słodycze ale ja mam to w nosie. Zawsze byłam szczupła i nigdy sobie nie żałowałam to tym bardziej w ciąży nie będę. Napewno ciężko jest jak się ma tyle kg na plusie ale zobaczymy jak to będzie. Napiszcie proszę ile macie wzorstu, ile ważyłyście przed ciążą a ile teraz. Mam też kłopot, bo strasznie boli mnie kręgosłup i biodra. Od wczoraj prawie chodzić nie mogę taki ból. Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc koteczek współczuje ci same chorubska cie dopadają! hej dziewczyny mam pytanie co myslicie o imieniu Gloria bo mi się podoba ale mąż mowi że za bardzo włoskie i zbyt wyniosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe ja mam na plusie 7kg. przed ciąża ważyłam 59kg przy wzroscie 165cm wiec chudzinką też nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe 165cm, 66kg teraz 60,5kg. Tyle, że u mnie nie było widać tych 66 kg:) Na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, Gloria mi się nie podoba, ale to tylko moje prywatne zdanie. Fakt, jest oryginalne, ale dziecka bym tak nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelka no wlasnie tak mowi tez moj mąż wiec mam jeszcze ponad 4 miesiące zeby wybrac imie dla dziewczynki!!no chyba że okaże sie że bedzie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooooo!!! humorem dzisiaj tryskam,jest dobrze...:)) zaraz idę gotować rosołek,a później jadę do mamy na urodzinki...:)) pogoda na śląsku taka sobie na razie,może się jeszcze rozpogodzi...:)) oby....:)bo wczoraj to naprawdę było super...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×