Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Alidżi, też bym chciała zobaczyć foty tylko jak?? A co do badań, tydzien temu byłam pierwszy raz u mojego nowego lekarza (po przeprowadzce do Wro) prywatnie no i zlecił mi wykonanie 9 badań!!! Poza podstawowymi typu morfologia, mocz to są też na obecność HIV, toksoplazmozę i jakieś inne o których pierwszy raz słyszę - tzn. nie wykonywałam ich w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie z tymi domkami! My obecnie mieszkamy w wynajętej kawalerce i odkładamy pieniądze. Działkę mamy, ale zbieramy pieniądze na jakiś mały domeczek. Góra 80 m2, bo w sumie tyle nam wystarczy- byle mieć swoje. Ale nie wiem kiedy uda nam się uskładać choćby połowę kwoty, żeby móc później na resztę ubiegać się o kredyt. Ciężko kurcze z tą kasą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie z tymi domkami! My obecnie mieszkamy w wynajętej kawalerce i odkładamy pieniądze. Działkę mamy, ale zbieramy pieniądze na jakiś mały domeczek. Góra 80 m2, bo w sumie tyle nam wystarczy- byle mieć swoje. Ale nie wiem kiedy uda nam się uskładać choćby połowę kwoty, żeby móc później na resztę ubiegać się o kredyt. Ciężko kurcze z tą kasą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie - kasa.. my po cichu liczymy na ten kredyt z dopłatami "rodzina na swoim", niby warunki spełniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które pytają o zdjęcia a więc mamy swoją skrzynkę ale z racji bezpieczeństwa hasło dostaje się po upływie kwarantanny (czyli czasu w którym każdego obowiązuje zasada ograniczonego zaufania) ja tez dostałam hasło całkiem niedawno więc życzę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa ok, no jasne:)) to ja już jestem cierpliwa:)) w sumie jestem z Wami od ponad 30 stron dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajk--->> dzięki wielkie za info. Faktycznie trzeba będzie się zastanowić ale jeszcze ładną sumę musimy uzbierać, więc trochę to potrwa jeszcze. Ale młodzi jesteśmy, nie wszyscy budują się w wieku 24 lat ( bo tyle mam:)) Ładne fotki wstawiacie na pocztę. Też coś muszę podesłać może z naszego ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek--->>> niestety nie znam. Mały indywidualista rośnie i nie chce pokazać:) A tak bardzo chciała bym już wiedzieć. Czuję jednak jakoś, że będzie chłopak- zobaczymy. Zaraz prześlę wam fotki, oceńcie moją ślubną sukienkę- sama projektowałam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzusio coraz większy. Chwilami jestem przerażona- aż strach pomyśleć co będzie w sierpniu. Ale niech dzidzia rośnie! Tylko kurczę stresuje się tymi badaniami i sama nie wiem czemu. Ale muszę je zrobić żeby być pewnym że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, chciałam zapytać was o biusty? bo mój ani nie boli, ani nie większy. W pierwsze ciąży było zupełnie inaczej, nawet dotknąć się nie mogłam, nie mówiąc o tym , żeby mąż mnie dotknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuścik zrobił się większy, ale w stare staniczki jeszcze się mieści. Pełniejszy jest poprostu. A boleć nie boli i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój biust bolał na początku ciąży, teraz jest i półtora rozmaru większy ( tzn w ogóle się pojawił :)) bo po pierwszej ciąży zostało mi jedynie puste miejsce po nim :) Ale teraz nie boli i fajnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cyca to mi się wypełnił i bardzo mam widoczne żyły, staniki noszę jeszcze stare oby tak zostało. Bolał mni na początku po tym właśnie wiedziałam, że jestem zaciążona ale tak strasznie mnie bolał że spać nie mogłam teraz mam trochę wrażliwe brodawki jak sobie naciskam to zaraz mnie brzuch zaczyna boleć dlatego lepiej podobno je omijać tyczy się małżonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój biust zwiększył sie o jakies dwa rozmiary i dalej rośnie.Ale spoko bo zawsze miałam mały!!!A i mąż się cieszy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub był 2 tygodnie temu wiec to był 17 tydzień skończony. Wtedy to ja jeszcze miałam mały brzuch. Teraz to jest dopiero! hehe Muszę go sfotografować i też wysłać. Mały to on nie jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. witam nowe mamuśki:) Freckled*** nie wiosenne porządki, a remont:) No i trzeba było posprzątać, bo za miesiąc ślub i przeprowadzka Nilly*** dziś właśnie zrobiłam to samo.. Wielgachne pudło wywiozłam do A. na strych podpisane \"Ubrania po ciąży\" :D Bo teraz już się w nie nie mieszczę z racji dużego brzucha, bo reszta weszłaby z luzem;) Pisałam ostatnio, że mam objawy jak przy cukrzycy i się jej boję. Dziś byłam u mojej babci, która jest chora i ma w domu glukometr. W 3 palce wbijałam igłę, bo z żadnego nie chciało nic lecieć:P Wynik 55mg/dl. Niski. Za niski, biorąc pod uwagę fakt, że byłam po śniadaniu, połowie paczki rodzynek z czekoladzie i dwóch pralinkach.. Moja trzustka ześwirowała i chyba za dużo insuliny wytwarza. Dobrze, że 31.03 mam wizytę, to powiem ginowi i niech coś z tym zrobi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pewnie w pierwszej ciąży są te powiększenia (znaczne) i wrażliwość. No to mamy po raz drugi - mamy z górki! yupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez lece szyma myc i do pracy jutro, ale mi się nie chce:( dobranoc:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka domek bardzo ładny:) Dorocia śliczna sukienka i bardzo ładnie wyglądałaś. Chciałabym podobna kieckę, ale ciężko coś znaleźć ładnego i pasującego na brzuchacza:) Alidżi kurna gdzie Ty niby masz ten brzuch?:D Nilli suchelcu u Ciebie tylko mięśnie macica i skóra:D Pewnie szybciutko wrócisz do formy po porodzie:) Mój dzidziak ma takie samo body jak to Twoje na pierwszej fotce:) Ładne ciuszki, wcale nie widać, że używane:) Asiaa masz bardzo ładny okrągły brzunio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka-czy Ty pracowałaś kiedys we Wro? Taki dziwne pytanie ale mam wrazenie ze Cie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cięzarówki :) Dorocia- super fotki, ja mam podobny kolor sukienki na cywilny (za 2 tyg), choć może nieco wpadający w zieleń. Mój biust zwiększył się o 5 rozmiarów (do G)i jak na razie nie chce przestać rosnąć, przez co panie w sklepie na moje pytanie o rozmiar 75G bezradnie rozkładają ręce. Ja też :( Mój luby się cieszy, ale ja niekoniecznie, bo nie mam w czym chodzić. Do tej pory przytyłam jakieś 4-5 kilo, chyba wszystko poszło w brzuch, bo się wydął do przodu, a kości miednicy jak wystawały, tak wystają, choć chudzinką nie jestem... Koteczek- jak się czuje Michaś? Chyba już lepiej, skoro tańczy :) jeśli tak, to się cieszę :) Nilli- ja też czuję, jak moje Młode wkręca mi się w pęcherz, jest to nieprzyjemne, ale cóż zrobić, może tak po prostu lubi. Zauważyłam, ze jak śpię po prawej stronie mojego K. to kopie wieczorem po prawej, a jak śpię po drugiej stronie, to kopie z lewej :) Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica nie. Nigdy nie byłam we Wrocławiu, chociaż mam tam rodzinę i wiem jak jest piękny:) Jeśli zerkniesz na stopkę to zobaczysz, że mam 22 lata = studia + pierwsza stała praca:) Tu na miejscu w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka mam nadzieję, że na parapetówę zaprosisz sierpniówki 2009 :-) Co do ubrań to też popakowałam w pudła z wielkim żalem aż mi się płakać chciało bo tyle fajnych szmat pokupowałam przed ciążą i tak mi wtedy przez myśl przemknęło: a jak ja ich już nigdy nie ubiorę? Dobrze, że je schowałam bo jak bym to codziennie przerzucała to miałabym jeszcze wiekszy żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe Sierpnióweczki! Dopiero Was doczytałam bo cały dzien nie siedziałam przy kompie od rana byłam w pracy a pózniej u rodziców i u tesciówki Wrócilismy po 19 i od razu weszłam na kompa Dorocia :) slicznie wyszłas na slubnych fotkach alidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe Sierpnióweczki! Dopiero Was doczytałam bo cały dzien nie siedziałam przy kompie od rana byłam w pracy a pózniej u rodziców i u tesciówki Wrócilismy po 19 i od razu weszłam na kompa Dorocia :) slicznie wyszłas na slubnych fotkach alidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi to ja taka sama głupia jestem, pakowałam ze smutkiem i nadzieją, że jeszcze się w to zmieszczę;) Co do cycków to miałam małe B teraz mam C + 5cm więcej pod biustem, czyli C75. Bolą czasem. Ostatnio A. mnie trochę pomiział, to potem miałam takie dziwne uczucie, jakby mnie ktoś mocno ścisnął za sutki, piekło jak cholera jakby się w środku coś dziwnego działo. Nie wiem czy to normalne, ale przeszło potem. Czase mam tak,że sutki są dużo bledsze niż otoczka - też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka a jak prosiłam małżona żeby mi zrobił dla Was fotkę (goły bzdy) to małżon mówi weź nie wysyłaj takiej, brzuch masz taki wielki, faceci są okropni... Przy okazji przypomniałaś mi, że też miałam skomentować Nilli brzuszek. Nilli chcesz mnie wkurzyć :-) masz brzuszek jak być miałą zatwardzenie a nie 5 miesiąc, Dorocia ładna sukienka i fajny brzusio, Iwoneczka super chata jak będzie otynkowana to bedzie jeszcze fajniejsza, mam nadzieję, że przeslesz więcej fotek, wewnatrz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×